Wywiad z Joanną Skrzypczak ( Palczewską )

Badacz zjawisk paranormalnych Piotr Gadaj rozmawia z medium Joanną Skrzypczak ( Palczewską ).

1. Piotr Gadaj : Czym obecnie zajmujesz się w środowisku alternatywnym ?

Joanna Skrzypczak ( Palczewska ) :  Jestem założycielką kliniki dusz, którą prowadzę jako Medium Coach Terapeuta i Naturoterapeuta https://www.facebook.com/mediumcoachnaturoterapiaJoannaSkrzypczak/

Udzielam sesji indywidualnych online. Wykonuję zabiegi świecowania uszu, stawiania baniek, masaż bańką chińską. Zajmuję się ponadto sprzedażą zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków i olejków eterycznych. Tworzę również biżuterię głównie z minerałami.

Zakres sesji indywidualnych/kursów udzielam w sprawach dot. każdej sfery życia relacje, życie zawodowe, finanse, zdrowie, kontakt ze zmarłymi i światem duchowym.

Podczas sesji pracuje metodami m.in. coachingowymi, terapeutycznymi , własnymi metodami i obszernymi zdolnościami mediumicznymi, kontakt ze zmarłymi i światem duchowym, informacjami ze Źródła, wiedzy z osobistych doświadczeń życiowych i rozwoju, licznych szkoleń z zakresu psychologii. Korzystam też z kart coachingowych i anielskich.

Posiadam :

– Dyplom Coachingu

– Certyfikat terapeuty DNA

– Szkolenie dla osób doświadczających przemocy z Ministerstwa Sprawiedliwości

– Szkolenie przeciwdziałania przemocy i wsparcia osób doświadczających przemocy, profilaktyki i pomocy osobom mechanizmów przemocowych i psychomanipulacyjnych w zakresie różnych relacji, aspekty prawne z Centrum Praw Kobiet

– Dyplom Terapia behawioralno – poznawcza

– Certyfikat z zakresu psychiatrii i psychologii klinicznej

– Dyplom Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych i uzależnień od substancji. Interwencji kryzysowej

– Dyplom Terapii schematów

– Dyplom Psychotraumatologii

– Dyplom Regulacji emocji

 – Certyfikat Stres i depresja w życiu prywatnym i zawodowym

– Certyfikat Praca z osobą, która doświadczała wykorzystywania seksualnego

– Kursy umiejętności osobistych i interpersonalnych

– Certyfikat naturoterapii stawianie baniek, masaż bańką chińska, konchowanie/świecowanie uszu W planach mam poszerzenie zakresu szkoleń i metod wsparcia ludzi na sesjach.

– Certyfikat specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi z zasadami pierwszej pomocy

– Certyfikat praca z lękiem, stresem i trudnymi emocjami, podstawy socjoterapii

Joanna Skrzypczak ( Palczewska )

2. Piotr Gadaj : Może przybliż naszym czytelnikom co oznacza „ świat duchowy „ ?

Joanna : Świat duchowy to tak naprawdę ten świat i świat niefizyczny subtelny, nie ma gdzieś tam, tu i tam to jedno połączone, ta sama strona monety, tu mamy ciało fizyczne, po śmierci go nie mamy, jesteśmy w czystej postaci wraz z innymi istotami, aniołami, bliskimi, tak naprawdę nie zmarłymi, istnieją inne miejsca, domy, kliniki, nie tylko tu na Ziemi, ale również w świecie nazywanym duchowym, również pojazdy, statki kosmiczne oprócz ziemskich aut czy pociągów.

3.Piotr Gadaj : W jaki sposób odbywają się Twoje kontakty ze światem duchowym ?

Joanna : Kontakty ze światem duchowym odbywają się poprzez słyszenie, czucie i widzenie. Duchowy świat bezustannie stara się dotrzeć do nas na różne sposoby, aby przekazać informacje i wiedzę, które są dla nas ważne. Nie ma ci się go obawiać. Świat Ducha robi to delikatnie. Chyba, że ktoś nie słucha, wtedy używa środków, które zmuszą go do zwrócenia na nie uwagi. Tych środków jest wiele np. sytuacje, choroby. Świat duchów jest poza nami, a jednocześnie wokół nas i nas

4.Piotr Gadaj : A co to znaczy „ Źródło „ ?

Joanna : Źródło inaczej Bóg czy Siła najwyższa potocznie nazywane w ten sposób, nie ma nazwy to miejsce skąd pochodzimy pierwotnie Stwórca, Najwyższa Najpotężniejsza Inteligencja, Światło wie czuje słyszy wszystko ma swoje stałe niezmienne też prawa i wartości, które dla duszy całego wszechświata są pierwszorzędne i nie do ominięcia.

5.Piotr Gadaj : Jak sobie radzić z toksycznymi ludźmi ?

Joanna : Przede wszystkim poszerzać wiedzę o przemocy i manipulacji, aby móc rozpoznawać i reagować na wampiryzm energetyczny. Osobiste granice, asertywność i rozwój wewnętrzny, który umożliwia nam uzdrowienie traum, przekonań i wytwarzanie naszych wewnętrznych granic ochrony. Ponadto takie relacje są rozwojem i ewolucją człowieka i duszy jeśli spojrzeć w kontekście energetycznym, subtelnym.

6.Piotr Gadaj : Co powiesz ludziom, którzy cierpią z powodu śmierci bliskich ?

Joanna : Nie bać się śmierci, rozłąka nie jest rozłąką, przyczyny odejścia są różne i też lekcją, doświadczeniem zarówno dla duszy i bliskich pozostałych na Ziemi pokazuje żeby nie przywiązywać się gdyż dusza jest wolna, a Ci co odeszli chętni wspierać. Po drugiej stronie nie ma bólu.

7.Piotr Gadaj : Na czym polega przemoc psychiczna ?

Joanna : Jeśli ktoś doświadczał m.in. krytykowania, poniżania, drwienia, lekceważenia, karania ciszą napędzania w poczucie winy, straszenia, grożenia to doświadczał przemocy psychicznej, właśnie między innymi to nią jest destrukcyjnym działaniem wobec innych ludzi, ale istnieje również wobec siebie.

Joanna Skrzypczak ( Palczewska )

8.Piotr Gadaj : Na czym polega psychomanipulacja i jak sobie z nią radzić ?

Joanna : Do psychomanipulacji zalicza się to co jest przemocą psychiczną, władza nad drugim człowiekiem, która wynika nie z siły, a słabości. Wpłynięcie na kogoś. Można spotkać się z tym wszędzie w celach konkretnych dla uzyskania też korzyści lub dewaluować. Manipulacja jest wyjątkowo niebezpiecznym narzędziem. Może przybierać różne oblicza i stopnie zaawansowania od lekkiej perswazji po poważne wywieranie na kimś nacisku. Sposobów jest wiele, a aby skutecznie bronić się przed nadmiernym podporządkowaniem, warto znać co nią jest i zasadę ich działania. Istnieją też subtelne i bardziej wyrachowane sposoby zwrotny słowne , całe zdania, które są manipulacją np. to co podałam w m.in. przemocy psychicznej wzbudzanie strachu, lęku, wstydu, uwodzeniem, zastraszaniem, umniejszaniem, projekcją, wybiórczość, zaprzeczanie, racjonalizacja, szczucie, udawanie ofiary, uprzedzenia, podważaniem czyichś kompetencji, ubioru, wyglądu, orientacji seksualnej, zarobków, utrudnianiem pracy, zmuszaniem do pracy. Jest też o wiele więcej przykładów gdzie można podać przykłady pełnych zdań zaliczanych do psychomanipulacji.

To jest praniem mózgu. Wiedza jest nie po to aby działać przeciwko i dopuszczać się przemocy, a aby przyjrzeć się też swojej toksyczności i działać dzięki wiedzy dla dobra siebie i innych oraz przeciwdziałać przemocy. Warto dodać też coś o wampiryzmie – jest naruszaniem praw najwyższych czasem ludzie działają z premedytacją czasami, jest to oczyszczanie duszy energii człowieka samoregulacja pola okiełznanie siebie co ma wpływ indywidualnie i na wszystko. W każdym człowieku jest dusza. Wampiryzm to zabijanie miłości tej której jesteśmy częścią i obejmuje wszystko ta energia.

Podsumowując Nie czyń bliźniemu, co Tobie niemiłe. Prawda wyzwala.

9.Piotr Gadaj : Może kilka słów o Jasnoczuciu ?

Joanna : Jasnoczucie to jedna z odmian postrzegania pozazmysłowego. To nie tylko czucie tzw. zmarłych ich myśli emocji, informacji ale również w odniesieniu do osób żyjących na Ziemi. Można odczuwać chorobę, emocje, wydarzenia przeszłe i przyszłe, zamiary ludzi, wyjaśnienia różnych spraw, zdobywać potrzebną i nową wiedzę. Ma służyć dobru, a nie przeciwko. Dusza, a głównie Źródło najlepiej ,,wie”. Ma perfekcyjny wgląd, ponieważ widzi, czuje, słyszy wszystko.

10.Piotr Gadaj : Jak radzić sobie z niepokojem, lękami ?

Joanna : Lęki powstają z różnych przyczyn i są różne. Każdy ma inną predyspozycje i wynika też z wrażliwości. Nie oznacza tchórzostwa. Człowiek może też sam nakręcać lęk myślami. Lęk też mogą wywoływać inni ludzie w kimś. Jest wiele metod transformowania lęków ponieważ zależy czego dotyczą w jakiej sytuacji powstały. Terapie, metody EFT, hipnozy i wiele innych. To jest indywidualna kwestia podejścia do danej osoby i każdej pomaga co innego.

11. Piotr Gadaj : Skąd według Ciebie przybywają do nas obiekty UFO ?

Joanna : Statki kosmiczne po prostu są tak jak pociągi czy samochody. Ufo przybywa z oddali z innych planet. Na statkach są również kliniki, można uzyskiwać informacje, nazwać można je też latającymi domami.

12.Piotr Gadaj : Może jest jakaś kwestia, którą chciałabyś jeszcze poruszyć ?

Joanna : Warto skupić się na teraźniejszości zamykać przeszłość wiele okoliczności teraz pokazuje jakich można dokonać zmian te zmiany decyzję najpierw zachodzą w nas następnie na zewnątrz Siła Najwyższa też cały czas prowadzi nas w życiu do przodu i w górę ponieważ dusza jest pierwszorzędna.

Dziękuje za rozmowę 

Piotr Gadaj

303
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *