„Wkrótce na Ziemi pojawią się nowe stworzenia i znikną miliony ludzi”

Ciekawy apokaliptyczny informator powiedział niedawno, że skontaktował się z nim podróżnik w czasie, który powiedział mu o zupełnie nowym gatunku biologicznym, który zostanie odkryty w tym roku na Ziemi.

Według źródła, te „obce” stworzenia spowodują śmierć większości żywych istot na planecie… i wygląda na to, że te potwory pojawią się z ziemi, na której hodowały przez wiele lat, przygotowując się do przejęcia całego znanego świata.

W naszej chaotycznej epoce istnieje wiele fałszywych proroctw i anegdotycznych cytatów. Wśród nich najbardziej dyskutowani muszą być podróżnicy w czasie z różnych czasów i przestrzeni.

Teraz ogłoszono także główne wydarzenia w 2022 r. Oprócz milionów ludzi, którzy znikną znikąd, na Ziemi pojawi się nowy rodzaj terroru.

Kawhi Leonard opublikował krótki film na swoim profilu @thehiddengod1 TikTok, na którym ma prawie 180 tys. obserwujących.

„Wkrótce na Ziemi pojawią się nowe stworzenia i znikną miliony ludzi” ?

Film mówi, że te informacje „wyciekły” do niego przez samozwańczego podróżnika w czasie (któremu osobiście wierzy), a straszny scenariusz zagłady, o którym mowa, ma rozpocząć się tego lata.

Kawhi Leonard, znany w swoim kręgu również jako „Ukryty Bóg”, zapewnia w swoim filmie, że już za kilka miesięcy w ziemi pojawią się ogromne pęknięcia, z których wyłonią się nowe śmiercionośne gatunki pozaziemskiego pochodzenia, które zaczną niszczyć wszystko . życie.

Według tego samego informatora („podróżnik w czasie”) ta przerażająca przepowiednia spełni się między lipcem a październikiem 2022 r. Film, który zgromadził już ponad 10 000 polubień, mówi:

„Uwaga, dokument, który otrzymałem od podróżnika w czasie, ostrzega, że ​​musimy przygotować się na niebezpieczeństwo, które grozi nam w 2022 roku ” .

Kawhi Leonard rozwija więcej

14 lipca 2022 r. największe trzęsienie ziemi w Ameryce zostanie nazwane „Wielkim Rozłamem”. Po tym nastąpią podobne incydenty na całym świecie.

Około 9 sierpnia 2022 r. ponad 2 miliony ludzi w tajemniczy sposób zniknie z powierzchni Ziemi.

3 października 2022 r. Na całym świecie zaczną otwarcie pojawiać się obce istoty.

Generalnie na tym kończy się przesłanie Kawhiego, ale jego fani napisali wiele ciekawych komentarzy. Niektórzy z wyznawców Leonarda szczerze wierzyli w tę „ przepowiednię” i mają nadzieję, że Bóg ich zbawi:

„Tylko Bóg wie, co się stanie, proszę, chroń nas” , mówi jeden z najczęściej głosowanych komentarzy.

Jednak inni użytkownicy nie wydawali się tak skłonni uwierzyć w post Leonarda, mówiący: „Ktoś oglądał Marvel’s Infinity War o jeden raz za dużo” . Jaka jest twoja opinia na ten temat?

https://www.ufospain.es/2022/05/15/pronto-apareceran-nuevas-criaturas-tierra-millones-humanos-desapareceran/

913
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *