DOBRA WIADOMOŚĆ ISTNIEJE ANTIDOTUM NA OBECNĄ “SZCZEPIONKOWĄ” ZARAZĘ BIAŁKOWĄ JEST ONO ŁATWO DOSTĘPNE.

Przez cały czas zakładałem, że istnieje jakieś antidotum, z którym Anthony Fauci, Bill Gates i wszyscy ich mistrzowie i familiarze “pozostają bezpieczni”, podczas gdy ich patogeny zabijają resztę z nas; i oto, najwyraźniej, jest.

Możliwe antidotum na surowicę wirusa Coruna i obecne zakażenie białkiem szpiku
Dr Judy Mikovits ujawniła, że establishment medyczny od dawna wiedział o antidotum na zarażenie. Zarażenie, które jest dzisiaj obserwowane przez tysiące ludzi, którzy nie zażyli Serum, a jedynie znaleźli się w bliskim sąsiedztwie innych, którzy zażyli Jab.

Słowo “Serum” jest tu używane, ponieważ, najwyraźniej, sposobem na uniknięcie przyjęcia Jab jest powiedzenie “Jestem uczulony na Serum”.

Kiedy establishment medyczny i polityczni promotorzy chcą się zwolnić z obowiązku szczepień, zawsze dają sobie legalną drogę ucieczki, jednocześnie naciskając na “obywateli”, aby przyjęli Jab.

“Jestem uczulony na Serum” – to jedno z ich rozwiązań.
Przyjmowanie serum to jedna rzecz. Spike Protein Contagion doświadczany obecnie w dużych ilościach przez tych, którzy nie wzięli Serum, ale po prostu odwiedzili krewnego lub przyjaciela, który je wziął, jest całkowicie nowy i bezprecedensowy.

Jakie są efekty uboczne obserwowane w wyniku tego zarażenia?

Ogromne bóle głowy
Mikrozakrzepy i nagłe siniaki na całym ciele
Wyjątkowo ciężkie cykle menstruacyjne zarówno u osób młodych, jak i po menopauzie
Poronienia
Zmniejszenie ilości mleka w piersiach
Bezpłodność zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zwierzęta domowe umierają wkrótce po tym, jak ich właściciele otrzymają Serum.
Posłuchaj pięciu lekarzy omawiających ten niezwykły początek objawów doświadczanych teraz przez tysiące osób.

Antidotum na zarażenie
To Antidotum na Zarażenie, o którym od prawie 100 lat wiedzą wyższe szczeble establishmentu medycznego oraz wtajemniczeni członkowie klasy elitarnej, nazywa się Suramin, jest to wyizolowany związek pochodzący pierwotnie z wyciągu z Oleju z Igieł Sosny.

Jest on dostępny tylko w formie zastrzyku i był ściśle strzeżonym sekretem, który nie był otwarcie dostępny dla mas podczas tej “pandemii”, ale jest skutecznym rozwiązaniem dla pasożytów i wirusów kilku rodzajów, wraz z dużą liczbą innych warunków.

Jednak każdy może teraz skorzystać z tego rozwiązania poprzez wykorzystanie jego Korzeniowego Pochodzenia, Herbaty z Igieł Sosny, antidotum, które jest dzisiaj swobodnie dostępne w wiecznie zielonych lasach i na podwórkach wielu ludzi. Źródła, gdzie można ją nabyć są również wymienione poniżej.

W jaki sposób to proste lekarstwo może działać tak dobrze w obliczu tak pozornie niemożliwych do pokonania dolegliwości?

Istnieje bezpośredni związek pomiędzy Suraminą (wyizolowanym ekstraktem), herbatą z igieł sosnowych (ekstraktem wodnym z igieł sosny, jodły, cedru i świerku) oraz olejkiem sosnowym, który jest pozyskiwany z igieł w procesie destylacji parą wodną.
Wszystkie trzy pochodzą z właściwości iglastych igieł.
Moje osobiste zdanie na ten temat jest takie, że o wiele lepiej jest otrzymać całe źródło ziół natury niż tylko niewielki ułamek ekstraktu. Istnieje wiele innych korzyści, które można uzyskać z całego zioła, a których brakuje w wyizolowanym związku chemicznym.
Z moich obserwacji wynika, że ci, którzy utrzymują wysoki poziom zdrowia nie są dotknięci ani Serum, ani Zakażeniem Przeniesienia. Ich Układ Odpornościowy wydaje się w tym momencie odpierać skutki uboczne. Przyjdź zimą, gdy Białko Szpikulca w ich ciałach zostanie zakwestionowane z nowymi Patogenami, wszyscy odkryjemy nasze prawdziwe poziomy Zdrowia.

Każdy na ogrodzeniu Zdrowie mądry, lub wyczerpany (co można powiedzieć o wielu z nas dzisiaj), są dotknięte w różnym stopniu.

Szlak od Suraminu do Herbaty z Igieł Sosnowych
Oto szlak nauki i danych, który pokazuje pochodny związek pomiędzy igliwiem sosnowym a suraminą (“antidotum Elity” na choroby bakteryjne) i który również stanowi potencjalne antidotum dla tych, których dotknęła zaraza białek kolczastych. Z powodów wyjaśnionych w poniższych danych.

https://en.wikipedia.org/wiki/Suramin

Poniżej przedstawiono najistotniejsze części podsumowania wraz z dowodami potwierdzającymi.

SURAMINA, OWOC WCZESNEJ CHEMII MEDYCZNEJ
Kiedy w 1922 roku Suramin został wprowadzony do leczenia afrykańskiego śpiączki, był jednym z pierwszych środków przeciwzakaźnych, które zostały opracowane w ramach programu chemii medycznej. Począwszy od aktywności antytypanosomalnej barwnika błękitu trypanu, zsyntetyzowanego w 1904 r. przez Paula Ehrlicha, firma Bayer stworzyła serię bezbarwnych i silniejszych pochodnych. Cząsteczką 205 była Suramina, rysunki (1) i (2), zsyntetyzowana przez Oskara Dressela, Richarda Kothe i Bernharda Heymanna w 1916 roku. Choroba lokomocyjna (znana również jako trypanosomoza afrykańska [HAT]) była w tamtym czasie w czołówce badań, a nie zaniedbywaną chorobą, jak ma to miejsce dzisiaj, a opracowanie Suraminy było przełomem w rozwijającej się dziedzinie chemioterapii.

Teraz przeczytaj następujący akapit w podtytule (Zbyt) wiele celów w 100-letniej historii Suraminu (PDF), aby zrozumieć jego właściwości antidotum na zarażenie białkiem Spike, pochodzącym z mRNA, które daje instrukcje do powielania białka Spike w innych komórkach.

PDF
https://robscholtemuseum.nl/wp-content/uploads/2021/05/Nathalie-Wiedemar-Dennis-A-Hauser-Pascal-Ma%CC%88ser-Too-Many-Targets-100-Years-of-Suramin-University-if-Basel.pdf

Suramina dodatkowo obniża aktywność wielu enzymów biorących udział w syntezie i modyfikacji DNA i RNA: Polimerazy DNA (103, 104), polimerazy RNA (103, 105, 106), odwrotna transkryptaza (18, 103), telomeraza (67) i enzymy zaangażowane w zwijanie i rozwijanie DNA (107, 108) są hamowane przez Suramin, jak również enzymy modyfikujące histon i chromatynę, takie jak białka chromoboksów (109), metylotransferazy (110) i deacetylazy histonowe Sirtuin (111).

To jest Medical Speak do hamowania niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA.

Ten komentarz w PDF ujawnia również zdolność Suraminu do hamowania mikrozakrzepów.
Suramin wykazuje również działanie hamujące przeciwko składnikom kaskady krzepnięcia (71, 130).
Nadmierna koagulacja powoduje zakrzepy krwi, mini zakrzepy, udary i niezwykle ciężkie cykle menstruacyjne.

To dlatego tak wiele osób umiera dzisiaj z powodu zakrzepów krwi po otrzymaniu Serum, i dlatego inni mają teraz niewyjaśnione siniaki po kontakcie z osobą, która zażyła Serum.

Coś jest przenoszone z jednego do drugiego, prawdopodobnie poprzez Oddech, uzupełniony o rodzaj współczującego Rezonansu lub Emanacji Feromonów.
Metoda Transferu jest w tym momencie niejasna, ale na pewno ma miejsce.
Zjawisko to nie jest przypadkowe, symptomy te były znane na długo przed wypuszczeniem tego serum na społeczeństwo. Próby szczepionek trwają już od dziesięcioleci.

Dlaczego zdecydowano się przetestować zupełnie nowe podejście z mRNA bez prób na zwierzętach, używając ludzi jako pierwszego przypadku testowego dla ich skuteczności?

US Center for Disease Control: 3,486 zgonów – 86,080 rannych w USA do 17 kwietnia 2021 roku po zastrzykach z wirusa Corona w ciągu 4 miesięcy: Zarejestrowano więcej zgonów poszczepiennych niż przez ostatnie 15 lat łącznie

Europejska Agencja Leków: 7.766 zmarłych 330.218 rannych | Europejska baza danych niepożądanych reakcji na leki dla “szczepionek” na Corona Virus 19

Oczywiste oszustwo
Każda Naturalna Medycyna z 0,01% tych zgonów i efektów ubocznych zostałaby natychmiast wycofana z rynku. To, że nasi specjaliści i decydenci nadal pozwalają na kontynuowanie tego oszustwa, pokazuje, że jest ono zamierzone.

Wyższa elita profesji medycznej promuje ten program wśród ludzi, podczas gdy oni sami się z niego wyłączają, a następnie biorą swoje osobiste antidotum, aby nie zostać dotkniętym przez zarażenie przeniesieniem.

Od kiedy to dopuszczalne jest zabijanie tysięcy ludzi i okaleczanie setek tysięcy za pomocą “lekarstwa”? Dlaczego uważamy, że to jest w porządku? Dlaczego wciąż ufamy mediom i medycznym czarodziejom, którzy wymyślili ten przekręt? Kiedy będzie dość?

Ludowe antidotum
Teraz ludzie mają antidotum i jest ono łatwo dostępne w postaci Herbaty z igieł sosny. Skąd o tym wiemy? Ponieważ Suramina jest pochodną olejków zawartych w igłach sosnowych.

Całe źródło ziołowe (igły) jest lepsze od pojedynczego ekstraktu (Suramin), ponieważ igły posiadają pełen zestaw fitoskładników, które zapewniają liczne dodatkowe korzyści, do których ekstrakt nie jest zdolny.

Oto bezpośredni związek pomiędzy Suraminą a herbatą z igieł sosny.

Suramina pochodzi z błękitu trypanu
https://en.wikipedia.org/wiki/Trypan_blue

Błękit trypanu pochodzi od toluidyny, czyli którejkolwiek z kilku izomerycznych zasad C14H16N2, pochodzących z toluenu. Błękit trypanu jest tak nazywany, ponieważ może zabijać Trypanosomy, pasożyty powodujące chorobę lokomocyjną. Analog błękitu trypanu, Suramin, jest stosowany farmakologicznie przeciwko trypanosomatozie. Błękit trypanu jest również znany jako błękit diaminowy i błękit Niagara.
Czerwień i błękit trypanu zostały po raz pierwszy zsyntetyzowane przez niemieckiego naukowca Paula Ehrlicha w 1904 roku.

Błękit trypanu jest pochodną toluenu, który jest pochodną olejku sosnowego.
https://en.wikipedia.org/wiki/Toluene
Związek ten został po raz pierwszy wyizolowany w 1837 roku w procesie destylacji olejku sosnowego przez polskiego chemika Filipa Waltera, który nazwał go Rétinnaphte. [10]

Osobiście przypominam sobie wiele lat temu, że jeden specjalista od zdrowia używał kąpieli z zolu sosnowego, aby pozbyć się pasożytów z organizmu.

Pine Sol był oparty na olejku sosnowym, kiedy został stworzony w 1929 roku i podczas jego wzrostu popularności w latach 50-tych. Jednak od 2016 roku, produkty Pine Sol sprzedawane w sklepach nie zawierają już olejku sosnowego, aby obniżyć koszty.

Zebrałem kilka młodych igieł jodły Dougles zeszłej jesieni i dodawałem je do mojej porannej mieszanki herbaty przez ostatnie kilka miesięcy. To musiało być instynktowne połączenie. W zeszłym tygodniu odkryłem Suramin Info.

Herbata z igieł daglezji, którą piję, dodaje energii i wzmacnia układ odpornościowy.

Igły sosny zawierają dużo witaminy C i A oraz wiele innych związków, które zapewniają długą listę korzyści.

Badanie przeprowadzone w 2011 roku w Korei wykazało, że stosowanie igieł sosny w herbacie jest najlepszym sposobem na uzyskanie korzyści antyoksydacyjnych z igieł sosny.

Badanie wykazało, że ekstrakt gorącej wody z igieł sosny Pro Antocyjanidyny i Katechiny oferują najwyższy poziom korzyści antyoksydacyjnych w porównaniu z chemicznymi procesami ekstrakcji.

Zielarze na całym świecie od dawna wiedzą o korzyściach płynących z picia tej prostej, naturalnej herbaty. Herbata z igieł sosny jest używana w celach leczniczych na całym świecie od tysięcy lat.

Drzewa sosnowe są powszechnie dostępne na całym świecie i tworzą niesamowitą Herbatę o wysokiej zawartości witaminy C i A. Jest to niezwykle ważny dziki jadalny do poznania – w rzeczywistości jest to Herbata, którą Tubylcy używali do leczenia Pielgrzymów ze szkorbutu!

Dawkowanie
Trzy filiżanki dziennie lub więcej dowolnej mocy (w oparciu o ilość Igieł dodanych do prasy francuskiej lub czajniczka) z przybliżoną ilością jednej do trzech łyżek stołowych Igieł na filiżankę prawie wrzącej wody. Jest to dawka podtrzymująca zdrowie.

Kilka uwag o ostrożności
Uważaj na cis sosnowy (który nie jest prawdziwą sosną) i może być toksyczny, choć ma kilka właściwości leczniczych).Cyprys nie może być stosowany jako olejek eteryczny w dużych dawkach, ale normalnie bezpieczny inaczej.
Ponderosa Pine nie jest dobre dla krów głównie ze względu na obserwację, gdy ciężarne bydło jeść igły utrata cielęcia została zaobserwowana, ale ma długą historię Korzyści zdrowotne dla ludzi do warunków oddechowych, skaleczenia, rany i oparzenia, et cetera.
Zdecydowana większość drzew iglastych jest wykorzystywana do celów leczniczych od tysięcy lat z doskonałymi wynikami. Poznaj swoje drzewa. Mogą one zapewnić gabinet lekarski pełen korzyści zdrowotnych dla Ciebie i Twojej rodziny.
Herbata z igieł sosny, świerku, cedru i jodły może okazać się najprostszym sposobem na uzyskanie licznych korzyści płynących z wiecznie zielonych drzew, wraz z naturalną ochroną przed niezdrowymi replikacjami białek kolców.
Połącz z innymi ziołami, aby uzyskać dalsze korzyści i smaki.
Źródła pozyskiwania igieł sosnowych
Jest jeden główny amerykański dostawca (Etsy) igieł sosnowych (oprócz zbierania własnych), o którym wiem w tym momencie, z trzema wysokiej jakości listami, każda od innego Wildcraftera ze Wschodniego Wybrzeża.
https://www.etsy.com/listing/966522916/eastern-white-pine-needles-1-lb
https://www.etsy.com/listing/728484784/blue-ridge-mountains-pine-needles
https://www.etsy.com/listing/681617302/north-eastern-appalachian-white-pine-tea
Tutaj jest główny link referencyjny dla nowych wildcrafterów, kiedy umieszczają swoje zbiory.
https://www.etsy.com/listing/235866986/pine-needles-fresh-cut-or-dried

Większe ilości Igieł na wodę mogą być stosowane terapeutycznie. Jeżeli herbata jest zbyt kwaśna (ze względu na witaminę C) dla twojego organizmu, zmniejsz jej ilość i uzupełnij ją alkalizującym jedzeniem, ciemnozielonymi ziołami lub warzywami morskimi.

Aby pojąć powagę sytuacji, w której się znajdujemy i zrozumieć dlaczego, musimy sięgnąć do historii, do czasów, w których ten właśnie dzień został przewidziany, oczywiście zaplanowany, a teraz stworzony.

Oto jeden wyraźny przykład.

Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i w 1981 roku napisał tak.

“W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od Starców, ponieważ po przekroczeniu 60-65 roku życia człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo.
Następnie Słabi, a potem Bezużyteczni, którzy nie wnoszą nic do Społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu Głupi.
Eutanazja skierowana do tych grup; Eutanazja musi być niezbędnym instrumentem naszych przyszłych społeczeństw, we wszystkich przypadkach.
Oczywiście, nie będziemy w stanie wykonywać egzekucji na ludziach ani organizować Obozów. Pozbędziemy się ich poprzez przekonanie ich, że jest to dla ich własnego dobra.
Zbyt duża Populacja, i w większości niepotrzebna, jest czymś zbyt kosztownym ekonomicznie. Również społecznie jest o wiele lepiej dla Ludzkiej Maszyny zatrzymać się nagle, niż stopniowo pogarszać się.
Nie będziemy w stanie zdawać testów na inteligencję milionom ludzi, możecie sobie wyobrazić!
Znajdziemy coś lub spowodujemy to; Pandemię, która będzie wymierzona w określonych Ludzi, prawdziwy Kryzys Ekonomiczny lub nie, Wirus, który dotknie Starych lub Starszych, to nie ma znaczenia, Słabi i Bojaźliwi ulegną.
Głupi uwierzą w to i poproszą o leczenie. My zajmiemy się zaplanowaniem leczenia, leczenia, które będzie rozwiązaniem.
Selekcja Idiotów dokona się więc sama: sami pójdą do Rzeźni.”
Ten Fragment jest fragmentem jego książki “Krótka historia przyszłości”, wydanej we Francji w 2006 roku.

Zrozumcie, że jesteśmy wystarczająco inteligentni, aby znaleźć własne Rozwiązania i zastosować je. Ci, którzy są gotowi podjąć Aktywne Działania Ochronne, utrzymać swoje Zdrowie i stać się bardziej samowystarczalni, wyjdą z tego okresu Zmian i Transformacji z sukcesem.

Będziemy tymi, którzy nadadzą strukturę przyszłemu światu, skupiając się na Wspólnym Dobru całego życia. Stary sposób myślenia, wyrażony przez tę ograniczoną Duszę powyżej, nie będzie tolerowany. Ten sposób myślenia i ci, którzy się go trzymają, znikną jak Ciemność przed nadchodzącym Świtem.

Prawdą jest, że wielu odejdzie wraz z odchodzącą nocą, jednak ci, którzy pozostaną, będą świecić tym jaśniej.

Rób swoje. Najpierw zadbaj o siebie, a potem szukaj pomocy u każdego, kto chce słuchać i przyłączyć się do Odbudowy.

https://robscholtemuseum.nl/mark-crispin-miller-good-news-for-once-theres-an-antidote-for-the-current-vaccine-spike-protein-contagion-and-its-readily-available/

18311
ZRODLO ARTYKULU

One Response

  • Czytając to zastanawiałem się, o czym Kali pisać, bo ja nic nie rozumieć. Dopiero pod koniec czytania dotarło do mnie, że Kali użyć translator.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *