Czy istnieje wojna kosmiczna pomiędzy cywilizacjami pozaziemskimi?

W ostatnich czasach wiele się spekuluje, że obecnie toczy się wojna kosmiczna pomiędzy różnymi cywilizacjami pozaziemskimi. Wszystko to wydaje się być kolejną fantastyczną i paranoiczną historią, ale rząd Stanów Zjednoczonych być może pozbył się wszelkiej odrobiny spekulacji, ogłaszając utworzenie w przyszłości Kosmicznej Armii. Wiele rzeczy można powiedzieć o Donaldzie Trumbie, ale jedną rzeczą, której jesteśmy pewni jest to, że żadne z jego stwierdzeń nie ma podwójnego przesłania; mówi on rzeczy jasno, dlatego stworzenie Kosmicznych Sił Zbrojnych może być potwierdzeniem uniwersalnego wydarzenia wojennego.

Czy Wojskowe Siły Kosmiczne USA mogą potwierdzić pozaziemski konflikt?
W pewnym momencie wydawało się, że jest to jakiś żart i że komentarz został wyrwany z kontekstu. Rok temu prezydent Stanów Zjednoczonych ogłosił, że rozważane jest utworzenie sił obrony kosmicznej i wszyscy myśleli, że jest to żart. Cóż, kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że tak nie było i że rozkaz został wydany. Dlaczego mieliby inwestować w wojskowe ciało dla kosmosu?

Wiceprezydent narodu stwierdził podczas przemówienia w Pentagonie, że trwają prace nad utworzeniem nowego oddziału Departamentu Obrony USA pod nazwą USSF (U.S. Space Force), który rozpocznie działalność za kilka lat.

Zgodnie ze szczegółami podanymi przez wiceprezydenta, można było wiedzieć, że będzie to szósty stopień armii amerykańskiej, która rozpocznie swoje powstanie w następnym roku, aby w 2020 roku mogła zacząć działać. Byłaby to pierwsza koalicja wojskowa na rzecz obrony w przestrzeni kosmicznej świata.

Walka z kosmitami o podbój kosmosu?
Wiceprezydent nie deklarował niczego, co miałoby związek z istotami pozaziemskimi, w rzeczywistości wymienił Rosję i Chiny jako swoich głównych rywali w podboju kosmosu, zapewniając, że narody te mają lata pracy nad podobnymi projektami z podziemia.

Chociaż Trump wydał już rozkaz utworzenia tego nowego frontu wojskowego, Kongres USA nie zatwierdził jeszcze budżetu na jego utworzenie. Czy Chiny lub Rosja naprawdę będą rywalami Ameryki w wojnie kosmicznej? Czy może te wypowiedzi będą sposobem na odwrócenie uwagi i ukrycie przed nami prawdy o tym, co dzieje się we wszechświecie i o wojnie między obcymi cywilizacjami?

1086
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *