Dziwne zniknięcie 3.000 żołnierzy w Chinach: czy przenieśli się do innej rzeczywistości?

W 1939 roku około 3000 żołnierzy w tajemniczy sposób zniknęło w południowej części Nankinu. Byli gotowi do obrony tego terenu przed Japończykami. Dwie godziny później jeden z doradców zameldował, że kontakt z oddziałem został utracony.

Kiedy następnego ranka ich przywódca przyszedł na inspekcję, nigdzie nie było po nich śladu. Ich broń znaleziono ułożoną w stosy obok małych ognisk kuchennych, ale nie przy ludziach, którzy ją nosili. Wszystkie oddziały zniknęły.

Czy Japończycy zaatakowali w nocy i zabrali ich wszystkich? To wydawało się niemożliwe. Pułkownik i jego pomocnicy nie słyszeli żadnych dźwięków w nocy.

Co się stało z tymi ludźmi? Nikt nie pojmał ani nie zaatakował oddziałów. Jak mogli zniknąć?

W tym czasie Japończycy maszerowali już w kierunku serca Chin. Zaczęli od Nanking, stolicy kraju. Ale potężna rzeka Jangcy rozciągała się w poprzek jego drogi.

Aby dostać się do Nankinu, musieliby przejść przez wąski most. Chiński dowódca, pułkownik Li Fu Sien, postanowił walczyć na tym moście. Gdyby udało mu się powstrzymać Japończyków, mógłby ocalić swój kraj.

10 grudnia 1939 r. pułkownik Li Fu Sien stacjonował swoimi 2.988 żołnierzami na obszarze Wzgórz Nankińskich. Ludzie byli ustawieni wzdłuż linii o długości około 3,2 km, aby bronić mostu na rzece Jangcy.

Byli wyposażeni w dużą ilość ciężkiej artylerii i w razie potrzeby gotowi walczyć do ostatniego człowieka. Wyglądali na gotowych do walki. Pułkownik poszedł spać do swojego namiotu.

Następnego ranka, adiutant obudził pułkownika Li Fu Sien, informując go, że nie mogą nawiązać kontaktu z oddziałami na linii obrony.

Wkrótce potem utworzył grupę dochodzeniową i kierował nią, aby dowiedzieć się, co stało się z żołnierzami.

Po dotarciu do linii wszystkie pozycje były opuszczone, ale nie było żadnych śladów walki i nigdzie nie można było znaleźć ani jednego żołnierza.

Zespół pozostał. Ciężka artyleria była gotowa do strzału, ale nikogo tam nie było. A jedyną drogą do przekroczenia tej rzeki był most.

W pobliżu mostu przesłuchano pozostałych wartowników, którzy przysięgli, że w nocy nie przeszedł tamtędy ani jeden żołnierz.

Żaden z nich nic nie widział ani nie słyszał. Jeden czy dwóch żołnierzy mogło im uciec, ale nie prawie 3000 żołnierzy. Zaginionych żołnierzy nigdy nie odnaleziono.

Po długim czasie, kiedy Japończycy wycofali się i wojna ostatecznie się zakończyła, japońskie akta zostały zbadane w poszukiwaniu wskazówek, co mogło się stać z zaginionymi mężczyznami.

Władze chińskie uważały, że żołnierze mogli zostać przez nie schwytani. Ale w takim razie dlaczego Japończycy złożyli broń?

Kiedy sprawdzono jego akta, wyszło na jaw wiele zaskakujących faktów. Japończycy nigdy wcześniej nie pojmali tak wielu chińskich żołnierzy.

Pojawiły się różne teorie, ale w tamtym czasie tylko dwie odpowiedzi wydawały się możliwe: musieli poddać się Japończykom lub poddać się po cichu.

Niektórzy łączą ten incydent z “teorią wydrążonej ziemi” i UFO

Niektórzy badacze uważają, że żołnierze zostali sprowadzeni na ziemię przez portal w górach regionu Nanking.

“Być może ci żołnierze byli jakoś ogłuszeni lub zahipnotyzowani podczas odpoczynku w swoich obozach i nie mogli myśleć jasno. Następnie zostali zabrani do portalu i przetransportowani w inne miejsce.”

W tym czasie wielu funkcjonariuszy zgłaszało obiekty latające na niebie, których nie potrafili zidentyfikować. Czy to może być tylko zbieg okoliczności?

Inna teoria mówi, że żołnierze zniknęli w równoległym wszechświecie…

Jeśli nasza rzeczywistość jest otoczona serią niewidzialnych światów równoległych, to czy nie jest możliwe, aby człowiek przypadkowo wszedł do jednego z tych nieznanych światów?

W takim przypadku osoba, o której mowa, znajdowałaby się w innej rzeczywistości i prawdopodobnie nie byłaby w stanie powrócić do naszego świata.

Jest wiele spekulacji i nie ma prawdziwej odpowiedzi. Faktem jest, że 3000 żołnierzy zaginęło… a ich zniknięcie pozostaje niewyjaśnioną tajemnicą.

https://news-for-friends.com/das-seltsame-verschwinden-von-3-000-soldaten-in-china-sind-sie-in-eine-andere-realitaet-gereist/

4150
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *