Były szef programu Pentagon opowiada dziwne historie o programie UFO w kosmosie

Były szef tajnego programu UFO twierdzi, że badania nad UFO prowadzone przez agencję istnieją w cieniu i opowiada o ryzyku, jakie podejmował, gdy w nich uczestniczył.

Zaangażowanie w kosmos byłego szefa tajnego amerykańskiego programu UFO
Chodzi o oficera wywiadu o nazwisku Luis Elizondo, który niegdyś służył jako były lider programu AATIP (Advanced Aerospace Threat Identification), który został uruchomiony w 2007 roku w celu opracowania raportów o spotkaniach z UFO. Opuścił agencję w 2011 roku, a następnie w 2017 roku. Elizondo złożył oświadczenia dla The New York Times i potwierdził, że agencja była prawdziwa i działała w cieniu, a także informowała o swoim celu.

Powodem odejścia Elizondo z agencji była zdruzgotana oficjalna reakcja na ustalenia agencji, a także jej niechęć do zajęcia się potencjalnymi zagrożeniami związanymi z UFO, zgodnie z najnowszym programem “Unidentified: Investigating UFOs in America”, który niedawno miał premierę w The New York Times. który niedawno miał swoją premierę na kanale History Channel o godzinie 22.00 ET / 21.00 CT.

Zagłębienie się w ukrytą historię badań nad UFO zmotywuje ludzi i władze do przezwyciężenia piętna, które od dawna istnieje i stanie się bardziej świadome tych statków, a niektóre z nich mogą stanowić większe zagrożenie, niż zdają sobie sprawę, to wszystko wypowiedzi byłego oficera Elizondo dla Live Science.

Były szef programu Pentagonu opowiada o UFO w kosmosie
Były szef tajnego programu UFO opowiada o programie i misji
W 2014 i 2015 roku piloci Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zgłosili liczne obserwacje UFO podczas manewrów szkoleniowych.

Fascynacja UFO trwa już od dłuższego czasu i stanowi poważne wyzwanie dla agentów federalnych próbujących ustalić, czy będą one stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego.

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych, na długo przed uruchomieniem przez AATIP projektu Blue Book, przeprowadziły badania nad 12 000 obserwacji UFO w latach 1952-1969.

W czasie, gdy Elizondo pracował w AATIP, obserwatorzy donosili, że UFO latały z prędkością ponaddźwiękową, pięciokrotnie przekraczającą prędkość dźwięku. Jednak były urzędnik twierdził, że nie ma sygnatury towarzyszącej samolotom lecącym z tak niewyobrażalnymi prędkościami, jak dudnienia dźwiękowe.

Ruch UFO był nagły, poruszali się tak szybko, że doświadczali sił grawitacyjnych lub sił G, które powinny znacznie przekraczać wytrzymałość ludzi i samolotów. Jeden z najbardziej zwrotnych samolotów w amerykańskim arsenale, F-16 Fighting Falcon osiągnął limit około 16 do 18 G, podczas gdy ludzkie ciało może wytrzymać 9 G przez bardzo krótki czas, zanim człowiek zacznie latać. Elizondo powiedział, że zemdleje.

Elizondo powiedział, że rzeczy, które zaobserwowaliśmy, przyciągają od 400 do 500 G, nie mają silników, skrzydeł i są w stanie przeciwstawić się naturalnym skutkom ziemskiej siły grawitacji.

Obserwacje UFO, które zostały zgłoszone przez AATIP, zostały rozwiązane jako powietrzne drony lub pociski widziane pod nietypowymi kątami. Jednak wiele z tych UFO było tak niewiarygodnych, że nie zostały wyjaśnione, tylko po to, by powiedzieć, że nie ma wystarczających dowodów na to, że są pochodzenia pozaziemskiego, dodał Elizondo.

Zagrożenie UFO większe niż wcześniej sądzono
Najbardziej niepokojącą możliwością inwazji pozaziemskiej jest założenie, że obcy przeciwnik potajemnie opracowuje technologie, które mogą być przełomowymi strategiami, których nigdy wcześniej nie widziano. W obliczu potencjalnego zagrożenia jest to konieczne działanie, które urzędnicy rządowi, w tym ci, którzy stworzyli i wspierali AATIP, powinni potraktować poważnie.

Ta radykalna tajemnica oficjalnych badań UFO wzmacnia powiązanie z UFO oraz niedorzeczne i bezsensowne historie, powiedział Elizondo.

Elizondo dodał również: “Uważamy, że Amerykanie wiedzą, że Korea Północna ma głowice nuklearne, które atakują Anioły, nie ufają im, ale wiedzą, że na naszym niebie jest coś, a my nie wiemy, co to jest i nic się nie dzieje, to szkodliwe….”.

1219
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *