Zapomniane dowody na istnienie obcych po drugiej stronie Księżyca

Niewidoczna część Księżyca jest często określana jako druga strona Księżyca lub “ciemna strona KsiężycaChociaż “ciemna strona” jest z pewnością metaforą, a nie odzwierciedleniem rzeczywistości, ciemna strona Księżyca otrzymuje średnio tyle samo światła słonecznego, co widoczna część naszego satelity.

A przecież jest to naprawdę “ciemna strona Księżyca”, obszar, który nie był widoczny dla ludzkości przez wiele setek lat.

Co może się tam wydarzyć, co kryje się w niewidzialności? Z rozmów prowadzonych w pewnych kręgach wynika, że nie ma lepszego miejsca dla kosmitów na rozlokowanie tajnych baz.

Ufologia w ogóle jest bardzo zainteresowana wszystkim, co pozaziemskie, a jeszcze bardziej Księżycem: “Istnieje wiele anomalnych zjawisk widocznych przez teleskopy.” Od dawna znana teoria łowców UFO ostrzega:

Na dalekiej stronie Księżyca znajduje się najstarsza baza obserwacyjna obcych. To może nawet nie jest baza, ale ogromny kompleks laboratoryjny przeznaczony do badania wszystkich aspektów ludzkiego życia. ‚

“Oni (kosmici) mają pochodzić z innego systemu gwiezdnego”. Logiczne jest założenie, że do długotrwałych obserwacji i regularnych wizyt na Ziemi musi istnieć w naszym układzie działająca baza.

Biorąc pod uwagę ten poziom problemu, niewidoczna strona Księżyca byłaby naturalnie najlepszym miejscem na założenie tajnej placówki.

Na poparcie tej hipotezy autorzy licznych publikacji na temat ekonomii kosmitów na Księżycu przytaczają wypowiedzi Williama Coopera , byłego wysokiego rangą oficera wywiadu amerykańskiego.

W 1989 roku, Cooper rzekomo pod przysięgą, sprawa odbyła się na specjalnym posiedzeniu Komitetu ONZ ds. Eksploracji Kosmosu i powiedział, że rząd amerykański wiedział o pojawieniu się pozaziemskich statków kosmicznych w pobliżu Ziemi i był świadomy obcego kompleksu księżycowego.

Co można znaleźć na księżycu, w budynkach obcej rasy? Statki kosmiczne obcej cywilizacji? Dowody na to, że starożytni astronauci odwiedzili Ziemię?

Powrót na Księżyc nie gwarantuje, że problemy te zostaną rozwiązane.

Nawet bez znalezienia bazy kosmitów na Księżycu, fani “teorii spiskowej” zawsze będą mogli usprawiedliwić ją milczeniem rządu, który chce uchronić społeczeństwo przed zrozumieniem strasznego faktu istnienia “kosmitów”.

1819
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *