Amazon sprzedaje lalki dla dzieci „anatomicznie poprawne” pod hasłem „ Full-size erotic doll ”

Użytkownik Twittera potwierdził, że Amazon sprzedaje lalki dla dzieci, które są opisane jako „anatomicznie poprawne” i odnoszą się do genitaliów, gdy użytkownicy wyszukują termin „pełnowymiarowa lalka erotyczna”.

„Słyszałem o tym i nie mogłem uwierzyć, że to prawda, ale potwierdziłem, że tak. @amazon wymienia lalki dla dzieci pod hasłem „pełnowymiarowa lalka erotyczna” i innymi wyszukiwanymi hasłami. Niektórzy opisują lalki jako „poprawne anatomicznie” z „ciepłymi i wilgotnymi” ustami ”- zauważył użytkownik Twittera

Here’s some more of the absolutely sickening results that Amazon gives. We demand that @Amazon
pulls all items with children’s faces, descriptions or bodies from their store. Kids are not sex toys and we must stand up for them!

Jeden z opisów produktu informuje potencjalnych nabywców, że usta lalki „wydają się być ustami prawdziwego dziecka, delikatne, miękkie” i że lalka zawiera „część prywatną”.

Takie opisy mają oczywiście zachęcić pedofilów.

Inne podobne lalki są również wymienione obok zabawek erotycznych do masturbacji, które naśladują kobiece usta.

Żądamy, aby @Amazon wyciągnął ze swojego sklepu wszystkie produkty z twarzami, opisami lub ciałami dzieci. Dzieci to nie zabawki erotyczne i musimy ich bronić! ” apeluje do użytkownika Twittera.

W zeszłym tygodniu Amazon zakazał portalowi społecznościowemu Parler korzystania z jego serwerów hostingowych, całkowicie wyłączając Parler.

https://summit.news/2021/01/14/amazon-selling-anatomically-correct-childrens-dolls-under-search-term-full-size-sex-doll/

1545
ZRODLO ARTYKULU