APOKALIPSA

test

Trzecia fala atakuje na całej rozciągłości. W Wielkiej Brytanii kudłaty ogłosił właśnie totalny lockdown! W Niemczech drakońskie obostrzenia. Za nimi podążają kolejne marionetki. Związane jest to z tak zwaną nową mutacją, która jest tak szybka i zabójcza, że na dziesięć tysięcy przebadanych w chrabstwie Kent kierowców podczas świątecznego hardcoru zebrali aż całe trzydzieści sześć pozytywnych wyników testów!

Ludzie są zmęczeni, wytresowani i zdezorientowani. Wychodząc z domu zapominają portfela ale nie zapominają kagańca, bo im go wdrukowano w mózgi. Nawet nie mając pojęcia o polityce, czują instynktownie, że pomimo, iż coraz więcej choruje na Covid, to tutaj jednak idzie o coś znacznie większego. Dzieci pozamykane w aresztach domowych, są tresowane do życia w NOWEJ NORMALNOŚCI, starsi zaś przeznaczeni do utylizacji. Niektórzy z tych psychopatów już otwarcie mówią, że “nie da się przeprowadzić masowych szczepień jeśli media społecznościowe są otwarte”. Bajka! Będą szli w kierunku całkowitej cenzury sieci – jak w Chinach. Słyszycie dziś coś o Wuhan? U nich koronawirus zdechł. Podłożyli ogień pod rafinerię, spełnili swoją rolę, więc teraz wzięli się za przejmowanie biznesów na Zachodzie. A na razie krwopijcy wypuścili eksperymentalną szczepionkę, o której nikt poza nimi nie wie jakie wywoła długofalowe skutki uboczne. Póki co jedna kobieta w Meksyku dostała zapalenia rdzenia kręgowego w pół godziny po szczepieniu a drugą znaleziono w Portugalii, martwą, we własnym łóżku, w sylwestra. Koncern PFIZER – oczywiście to czysty przypadek, że jego udziałowcem jest fundusz Rotshildów. Tutaj mamy doczynienia z samymi przypadkami! Od marca. I wirusem pochodzącym z “targu zwierzęcego”. Na jesieni tego roku będzie czwarta fala. Potem piąta. I następne zarazy. I kolejne lockdowny. WHO od miesięcy straszy kolejnymi pandemiami, w tym zabójczej CHOROBY X, przy której koronawirus to ledwie niewinna igraszka. Wszystko idzie według planu. W Hiszpanii jest największy kryzys i zubożenie klasy średniej od dziesięcioleci. Za nią podążają kolejne kraje. Kiedy to wszystko się kończy? Gdy:

1. Doprowadzą do całkowitej likwidacji gotówki

2. Zniszczą średnią przedsiębiorczość 3. Wszystkich powyszczepiają

4. Odchudzą systemy emerytalne i pozbędą się starszych i “niepotrzenych”

5. Przejmą upadłe firmy, docelowo ma być dwóch pracodawców:

korporacje i rządy

6. Poddadzą społeczeństwa całkowitej inwigilacji i technologicznej kontroli

7. Zamienią jednostki w upodlone, pozbawione czucia i empatii bio-mutanty

8. Całkowicie zniszczą więzi społeczne

9. Zniszczą zaufanie, rodzinę i tradycje oraz dokończą lewicową rewolucję gender i LGBT

10. Państwa zamienią w teoretyczne byty, zależne całkowicie od kapitału, zresztą już dziś tak jest.

11… 12… 13… Agenda 2030, Fundacja Rockelfellera, Gates i spółka – tam są dokumenty i odpowiedzi. Korupcja, psychoza, kłamstwo i propaganda, upadek elit, upadek mediów, upadek wszelkich autorytetów i zidiocenie ludzi sięgające kosmosu – to mamy teraz. A za chwilę? Scenariusz horroru – Apokalipsy

. Śmieszne?

Można wykpić frazesami o teorii spiskowej?

To proste pytanie: kto z tych śmieszków dwa lata temu by uwierzył, że za rok zabronią mu wychodzić z domu, iść na cmentarz czy do kina albo na spacer? Co by powiedział śmieszek gdyby mu w 2018 roku rzec, że za dwa lata ktoś zadzwoni na policję, że zaprosił sześć osób na Wigilię?

Śmiesznie to już było…

W 2009 roku Onet – najbardziej mainstremowe medium w internecie – opublikował tekst pod tytułem HORROR, KTÓRY CZEKA LUDZKOŚĆ, w którym krok po kroku opisano przerażający scenariusz New World Order, realizowany przy pomocy globalnej pandemii. Czaicie? Onet taki tekst wypuścił! Nie do wiary. Kilka dni temu go usunęli ale w sieci nic nie ginie. Wrzucam namiary na ten artykuł w komentarzu. Kiedy zaś będzie normalnie? – ludzie pytają. Normalnie to już było. Nigdy już nie będzie normalnie. Najwyższy czas zdać sobie z tego sprawę. Kto tego nie rozumie, jest zwykłym idiotą. Tomasz Wróblewski, jeden z kilku dziennikarzy mainstreamu, który nie zrobił z siebie prostytutki, mówi tak: to się kiedyś poukłada, jak rewolucja francuska lub bolszewicka, może za siedemdziesiąt lat… Przyszedł czas aby zacząć kopać sobie ziemiankę. Memento.

2201
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *