PORTAL MIĘDZYWYMIAROWY» W KOLUMBII: PEÑA DE JUAICA Nazywany „Drzwiami do Nieskończoności

Są miejsca w naszym świecie, które są tak zagadkowe, że nawet nauka nie jest w stanie ich wyjaśnić. Tak jest w przypadku Peña de Juaica; Ogromna góra, która od lat znana jest jako „Brama Bogów” i nazywana jest także Bramą Nieskończoności

ponieważ może to być jakiś międzygwiezdny port, który pozwoliłby na przelot setek UFO. Świadkowie twierdzą, że widzieli ich przelatujących nad jej szczytem.

La Peña de Juaica słynie z imponującej góry położonej 45 minut od sawanny Bogoty, między gminami Tabio i Tenjo. Jego wysokość przekracza 3000 metrów nad poziomem morza i dzięki otaczającej go tajemniczości stało się jednym z najbardziej tajemniczych miejsc w Kolumbii. 

Mistycyzm i legenda o Peña de Juaica

Mieszkańcy Tabio twierdzą, że często widziane  dziwne światła i niezidentyfikowane obiekty latające nad górą .

Istnieje wiele teorii na temat tego dziwnego wydarzenia, których nauka nie potrafiłaby wyjaśnić. Z tego powodu wielu niezależnych ufologów, teoretyków i badaczy zbliża się do gór, aby być świadkami takiego wydarzenia.

Jednak każdy, kto był w stanie zbadać to miejsce, zgadza się, że góry promieniują inną energią niż pozostałe, co skłania nas do przekonania, że ​​to miejsce jest naprawdę „wyjątkowe”.

Według starożytnych legend Tabio, rdzenni mieszkańcy oddawali cześć tej górze oraz składali spłaty i ofiary na cześć bogów.

Do najważniejszych należeli bogini Huitaca i bóg Bochica, których prosili o obfitość dla swoich plonów i płodność dla swoich żon, wierząc, że jest to portal, przez który weszli na nasz świat. Ponadto aborygeni stali na straży na szczycie góry, aby obserwować, jak nieznajomi zbliżają się do doliny.

Podczas kolonizacji góra miała ogromne znaczenie dla tubylców, aby odkryli Hiszpanów. Jednak wywołało to falę masowych samobójstw, ponieważ woleli umrzeć, zanim zostali zniewoleni.

Kilku teoretyków twierdzi, że wszystkie te „paranormalne” działania można przypisać stresowi energetycznemu Peña de Juaica.

Inżynier systemów William Chaves Ariza, znany kolumbijski ufolog, badał górę od ponad 30 lat i stale ją odwiedza.

Obecnie jest dyrektorem OVNI Contact w Kolumbii, organizacji odpowiedzialnej za badanie i rozpowszechnianie informacji na ten temat.

Chaves Ariza jest jedną z osób odpowiedzialnych za rozpowszechnianie dziwnych wydarzeń w Peña de Juaica. od dziwnych świateł po nieznane obiekty latające w kształcie dysku unoszące się nad niebem regionu.

Dlatego napisał książkę „Juaica, drzwi bogów”, w której opowiada o osobistych przeżyciach mieszkańców i innych gości.

Wśród jego osobistych przeżyć wyróżnia się noc, podczas której miał kontakt wzrokowy z istotami z innych światów 24 września 1994 roku. Jak zapewnia, z tego doświadczenia wynika, że ​​obozowało z nim około 15 świadków.

Chaves opowiada, jak dziwne pomarańczowe światła pojawiły się na niebie, a jedno z nich usiadło na drzewie, ustępując miejsca humanoidalnym postaciom. Zapewnia, że ​​istoty te były na miejscu przez około 20 minut.

Opowiada również, jak UFO zostało umieszczone na tym samym drzewie w ciągu dnia. Najdziwniejsze jest to, że chorzy, którzy dotknęli tego drzewa po tym wydarzeniu, zaczęli leczyć. Z tego powodu nazywane jest „Drzewem Życia”.

Psycholog i badacz mieszka w Tabio od 15 lat. Jest przekonany, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, a jego doświadczenie w „Bramie do Nieskończoności” to potwierdza. Z jego opowieści wynika, że ​​z domu przyjaciela widział, że na skale pada niezwykle jasne i duże niebieskie światło, poruszające się z dużą prędkością i chowające się w górach.

Ten sam przypadek miał miejsce z dziennikarzem Césarem Eduardo Bernalem Quintero, pracownikiem Radiodifusora Nacional de Colombia. Bernal komentuje, że wszyscy urodzeni w Tabio mają takie same doświadczenia, jak ludzie mieszkający w pobliżu piramid w Egipcie.

Wszechświat wpływa na nich w inny sposób. Zapewnia, że ​​w Tabio wystarczy otworzyć okna ich domów, aby zobaczyć imponującą górę pełną mistycznej energii, która zachęca nas, aby dowiedzieć się więcej o naszym pochodzeniu. Mówi się, że do dziwnych wydarzeń w Peña de Juaica można spojrzeć z różnych perspektyw; od nauki, historii, antropologii i oczywiście zjawisk paranormalnych.

Obecność świateł i niezidentyfikowanych obiektów w locie w Peña de Juaica sięga czasów starożytnych i dlatego jest nazywana „drzwiami do nieskończoności” lub „drzwiami bogów”. Z tego powodu nietrudno uwierzyć, że to naprawdę portal międzywymiarowy …

Źródła: Sekrety Peña de Juaica, drzwi do nieskończoności w Cundinamarca – artykuł z bluradio.com https: //www.bluradio. com / 128809 / los-secretos-de-la-pena-de-juaica-una- Door to Infinity in Cundinamarca UFO in the rock of Juaica, Cundinamarca – Artykuł autorstwa Nancy Maritza Sua Cerquera, redaktor elespectador.com

https: //codigooculto.com/enigmas/portal-interdimensional-colombia-pena-juaica-puerta-hacia-infinito/? Fbclid = IwAR0PwwYS3K6WwyE83NGF41UP_L_cHIZjpAIoXrnPn-iBdZb4T

4120

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *