Generał Parna: Wszyscy Amerykanie oraz Polacy muszą zostać wyszczepieni w ciągu 24 godzin od momentu zatwierdzenia szczepionki

  • W wystąpieniu w lisiopadzie 2020 na konferencji prasowej generał Perna ogłosił, że cała Ameryka, wszyscy Amerykanie muszą zostać przymusowo zaszczepieni na covid-1984, równolegle, w tym samym czasie, w ciągu 24 godzin od momentu przyspieszonego zatwierdzenia szczepionki i siły militarne dopilnują, żeby tak się stało. Zatem już wkrótce. To nie jest żart, on tak rzeczywiście powiedział, co jest do odsłuchania na podlinkowanym filmie.
  • Gen. Perna pełni wizerunkowo funkcję szefa militarnej operacji wyszczepiania gojów Wrap Speed, jednak na jej czele de facto stoi marokański żyd, (jak ten od akcji Pfizera) Moncef Slauori, mianowany przez Donalda Trumpa, o czym pisaliśmy w innym artykule, ponad półtora miesiąca temu, 02.10.2020r. – mały fragment poniżej:

„Moncef Slauori zrezygnował z intratnej funkcji głównego szefa oddziału szczepionkowego GlaxoSmythKleine, znanego pod nazwą Moderna, żeby objąć w rządzie USA posadę nadzorcy programu szczepień, zarządzającego militarną operacją przymusu bezpośredniego „Wrap Speed”, mającą na celu błyskawiczne „wyszczepienie” wszystkich amerykańskich gojów. To w pewnym sensie coś jak Morawiecki, który zrezygnował z intratnej posady prezesa banku dla relatywnie niskopłatnego stanowiska ministerialnego, w drodze do funkcji premiera, aby realizować obecnie koszerną, antypolską kabałę.”

Donald Trump z szefem Wrap Speed, szczepionkowym żydem z GlaxoSmithKleine Moncefem Slauori

Gen. Perna w swoim wystąpieniu mówi, że prace nad sprawnym wdrożeniem Operacji Wrap Speed trwają nieprzerwanie od 6 miesięcy. Szczepienia będą odbywały się cyklicznie, po pierwszej dawce następna, po tej kolejna i tak do (wiadomego) skutku. Specjalnie do tego celu zostały przygotowane „centra dystrybucji”, czego polskim ekwiwalentem są słynne, militarne punkty testowania, a następnie szczepień, uruchomione przez psychopatyczny rząd Morawieckiego.
To jest duże zadanie – kontynuuje Perna, ale to zadanie, do którego jesteśmy przygotowani. Zamierzamy i podejdziemy do niego całościowo, w całej Ameryce. Współpracujemy z przemysłem komercyjnym, z ekspertami na tym polu, z tymi, którzy wiedzą jak produkować, przechowywać, dystrybuować, administrować odpowiednio szczepionkami. Oni robią to każdego dnia, to są Stany Zjednoczone Ameryki, to nie jest dla nas nowość. Ogłosiliśmy rozpoczęcie tej operacji 15 maja 2020r. i od tego czasu odpowiednio ją planujemy, a fundamentem tego planu rozpoczętego wraz z ekspertami CDC jest rozszerzenie jego jurysdykcji na innych uczestników i jak zostało powiedziane, wprowadzamy kilka mechanizmów umożliwiających innym organizacjom wewnątrz Ameryki umożliwienie egzekucji szczepień.

Perna nie sprecyzował, kim są te „inne organizacje”, twierdzi, że jedno źródło, jedna organizacja będzie odpowiedzialna za całość, ale „tworzymy kolektywną grupę”, która zapewni sukces. Komentatorzy domniemywają, iż może chodzić o ONZ i „białe hełmy”, o zapowiadane już przed „świńską grypą” spacyfikowanie Amerykanów i pozbawienie ich broni, jednak my skłaniamy się raczej do sił lokalnych kahałów, które z niekłamaną przyjemnością wykonają zapewne „egzekucję” na amerykańskich gojach.
Bardzo interesujące jest oświadczenie Perny o jurysdykcji operacji Wrap Speed, której ma podlegać 50 stanów, 8 terytoriów i 6 metropolii, w sumie 64 jurysdykcje skoordynowane pod jedną centralną, na której czele stoi wspomniany żyd Moncef Slauori.

Z naszego punktu widzenia istotnych jest owych 8 terytoriów, gdyż żadna miarą nie zgadza się tu arytmetyka. Stany Zjednoczone posiadają 5 zamieszkałych terytoriów zależnych: Samoa Amerykańskie, Guam, Mariany Północne, Portoryko, Wyspy Dziewicze.

Gdzie są pozostałe 3 z wymienionych przez Pernę 8 terytoriów? Jeśli przyjrzymy się działaniom terrorystycznego rządu Morawieckiego, szybko zauważymy, że są dokładną kalką z działań amerykańskich. Zatem Polska jest najpewniej traktowana przez globalne żydostwo jako „terytorium zależne” USA podlegające jurysdykcji Operacji Wrap Speed, tym samym przymusowym szczepieniom w jednym czasie, przypuszczalnie najpóźniej w okolicy Świąt Bożego Narodzenia do których żydostwo za nic w świecie nie dopuści. Zakupy w żydowskich hipermarketach na kredyty z żydowskich banków – owszem, ale żadnych świąt, żadnego Jezusa Chrystusa.

Kto jeszcze został podobnie zakwalifikowany? Stawiamy na Francję oraz Hiszpanię, ewentualnie na Czechy i Słowację.

Zatem Polska ma być ofiarą bez dwóch zdań. Także Francja z Hiszpanią pasowałyby do układanki ze względy na wciąż silny w tych krajach katolicyzm, a to katolicyzm jest głównym celem fałszywej pandemii, wiara w Boga, która ma zostać wyeliminowana szczepieniami powodującymi modyfikacje epigenetyczne, wpływające na psychikę, o których niemal wszyscy słyszeliśmy z prezentacji w Pentagonie opublikowanej na YouTube. Jednak być może wybór padł na Czechy i Słowację, gdzie następuje renesans katolicyzmu, co mogliśmy obserwować podróżując ostatnio przez te kraje, widząc tam kościoły, przydrożne kapliczki oraz krzyże niemal w każdej, najmniejszej nawet miejscowości.

Moncef Slauori z GlaxoSmithKleine, ten łysy, pierwszy z lewej

Podczas relacjonowanej konferencji przy stole wraz z gen. Perną siedzi wspomniany marokański żyd Moncef Slauori, łysy, pierwszy z lewej.

Polacy wciąż nie chcą wierzyć w złe intencje USA wobec naszego kraju. To postawa kompletnie irracjonalna, nie mająca najmniejszego nawet oparcia w faktach, jednak niemal nikt nie chce pamiętać o zdradzie amerykańskiej w Jałcie, kiedy USA z Wielką Brytanią oddały Polskę w krwawe ręce sowieckich żydów,  o rozgrabieniu Polski w czasie tzw. “transformacji”  przez żydowski gang Lipton/Soros/Sachs, czy o o ustawie 447 oraz o rozmieszczeniu wojsk okupacyjnych USA na terenie Polski przeciw nam, na nasz koszt.

Nie miejmy złudzeń, decyzje zapadły już dawno, pisaliśmy o tym wielokrotnie. To jest czas zbrojnego powstania i zmiany władzy oraz systemu politycznego, albo upadku Polski. Skąd broń? Wojsko Polskie musi stanąć po stronie Narodu, wraz z policją oraz innymi służbami mundurowymi. Nie mają wyboru, inaczej skończą w dołach katyńskich 2.0

1512
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *