Światowe elektrownie atomowe są szpiegowane przez kosmitów.

Ludzkość jest uznawana we wszechświecie za rasę o ogromnej zdolności niszczycielskiej, szczególnie od czasu detonacji bomb atomowych w Hiroszimie i Nagasaki. Od tego czasu pozaziemskie istoty zdali sobie sprawę z powagi sprawy i zaczęli podejmować nadzwyczajne środki przeciwko działaniom mocarstw Ziemi, aby pozbawić ich możliwości wywoływania spustoszeń poza ziemską atmosferą.

Dlatego właśnie dziwne drony, które widziano, jak przelatywały nad obiektami jądrowymi we Francji i innych krajach, są częścią wyrafinowanego rozmieszczenia szpiegostwa kosmitów na najwyższym poziomie.

Troska o elitę

W ostatnich miesiącach zdobyto niezidentyfikowane loty nad różnymi francuskimi bazami wojskowymi, wzbudzając podejrzenia i wywołując dostateczne obawy wśród światowej elity władzy, że kwestia ta została poruszona w Radzie Bezpieczeństwa ONZ i omówiona w komitetach obronnych głównych kongresów Unii Europejskiej, bez żadnego wyjaśnienia ani rozwiązania.

Dowódcy najpotężniejszych i najnowocześniejszych armii świata wydali rozkaz przechwycenia i zestrzelenia tych niezidentyfikowanych obiektów latających, ale wszystkie wysiłki poszły na marne, ponieważ chociaż radary są w stanie je odebrać, na planecie nie ma samolotów wystarczająco szybkich, by na nie zapolować.

Nie wspominając już o tym, że jak tylko te rzekome drovnis’y zostaną odkryte, zdają się odlecieć w inny wymiar, ponieważ znikają w mniej niż sekundę w promieniach światła na horyzoncie.

Prawda jest taka, że tajemnice militarne najważniejszych sił zbrojnych Ziemi wydają się być całkowicie zdemaskowane przez Obce mocarstwa, ponieważ zastosowały one odważną i nowoczesną sieć szpiegowską nad strategicznymi obiektami nuklearnymi, które stanowią ośrodki nerwowe obrony naszej planety, tak że gdy zbliżający się powszechny konflikt zostanie rozpętany, będą one już miały nad nami znaczną przewagę.

1979
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *