Fox News wypytuje Trumpa o UFO

Prezydent Stanów Zjednoczonych został zapytany bezpośrednio o sprawę UFO podczas niedzielnego wywiadu w Fox News.

Podczas odcinka “Sunday Morning Futures” gospodarz Maria Bartiromo rozmawiała z Trumpem, kiedy pytał, czy UFO (lub niezidentyfikowane zjawiska lotnicze) rzeczywiście istnieją, czy też nie.

“Cóż, będę musiał to sprawdzić”, odpowiedział Trump. “To znaczy, słyszałem to. Słyszałem to dwa dni temu, więc sprawdzę to. Przyjrzę się temu dobrze.

W następstwie swojej odpowiedzi zasugerował, że Stany Zjednoczone mogą się bronić przed takimi przedmiotami.

“Ale powiem ci to”, powiedział. “Stworzyliśmy armię, jakiej nigdy wcześniej nie mieliśmy, jeśli chodzi o sprzęt, który mamy, jeśli chodzi o broń, którą mamy, i miejmy nadzieję, że na Boga, nigdy nie będziemy musieli z niej korzystać”.

W czerwcu Trump brał udział w wywiadzie tematycznym z okazji Dnia Ojca z własnym synem, Don Trumpem Jr., kiedy został zapytany o domniemaną katastrofę UFO w Roswell w Nowym Meksyku.

“Są miliony i miliony ludzi, którzy chcą jechać [do Roswell], którzy chcą je zobaczyć,” odpowiedział Trump. “Nie będę z tobą rozmawiał o tym, co o tym wiem, ale to bardzo ciekawe.

“Roswell to bardzo ciekawe miejsce z mnóstwem ludzi, którzy chcieliby wiedzieć, co się dzieje.

Na pytanie, czy kiedykolwiek rozważyłby odtajnianie informacji na ten temat, odpowiedział: “Cóż, będę musiał się nad tym zastanowić.

1195
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *