Sekretny dokument reprezentuje przytłaczający dowód katastrofy UFO w Roswell

Po kilkudziesięciu latach przechowywania tych informacji pod niedostępnymi kodami szyfrującymi tajemnicy państwowej, poufny dokument reprezentujący przytłaczające dowody katastrofy UFO w Roswell został niespodziewanie ujawniony. Przedmiotowy dokument jest komunikatem wojskowym, który został pierwotnie wysłany przez młodszych oficerów do dowództwa USA, aby poinformować ich o odkryciu pozaziemskiego statku z czterema martwymi Obcymi na pokładzie. Ostatnio komunikat ten w bardzo tajemniczy sposób trafił w ręce zespołu ufologów, nie można więc wykluczyć, że za tym przeciekiem kryje się pozaziemski spisek.

Tajemnica wyszła na jaw.
Heather Wade była odpowiedzialna za zaprezentowanie tej gałki światu w swoim programie radiowym, informując o ujawniającej się treści dokumentu i możliwych konsekwencjach, ale na pytanie, jak mogła uzyskać dostęp do dowodów tak gorliwie strzeżonych przez władze federalne USA, prezenterka wzięła tylko głęboki oddech i odpowiedziała, że nie może ujawnić tożsamości swoich źródeł.

Wśród społeczności ufologicznej wiadomo, że Obcy chcą być zauważeni przez wszystkich ludzi, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby obcy agenci ominęli zabezpieczenia komputerowe amerykańskich agencji wywiadowczych w celu kradzieży tego dokumentu i udostępnienia go mediom w celu nagłośnienia tej doniosłej wiadomości.

Zgodnie z notatką boczną dołączoną do głównego dokumentu, Obcy i ich wyrafinowane rzemiosło zostały przewiezione do stacji wojskowej w celu dogłębnej analizy. Należy zauważyć, że z badań tych wyłoniło się wiele osiągnięć stosowanych we współczesnym lotnictwie i w dziedzinie medycyny.

1842

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *