Możliwa obserwacja UFO podczas strasznej wojny między Żydami a Rzymianami

Zdarzenia paranormalne i obserwacje UFO mają miejsce od kilku stuleci i istnieją nawet pewne raporty pozaziemskie dzisiaj, jednak jest niezwykle interesujące wiedzieć, że istnieje kilka takich zdarzeń, które są udokumentowane w historii.

Przypadek rzekomych “boskich rydwanów” widzianych na niebie nad Izraelem podczas wojny judeo-rzymskiej pozostawia wiele do życzenia, ponieważ naukowcy uważają, że nie było to zjawisko niebiańskie, lecz obca wizyta na naszej planecie.

Prorok Flawiusz Józef był tym, który zauważył, kiedy na chmurach Izraela pojawiły się dziwne rydwany, po straszliwych grabieżach i zniszczeniach, jakich Rzymianie dokonali w świątyni jerozolimskiej, a później cała ludność izraelska mogła zobaczyć to “cudo”. Wszyscy naoczni świadkowie twierdzili, że była to kara od Boga wobec Żydów, a te rydwany były od boskich aniołów, którzy byli po stronie Rzymian w wojnie.

W starożytnych tekstach opisują one, że po zniszczeniu świątyni w Jerozolimie chmury stały się czerwone, a z nieba spadła armia dziwnych rydwanów z białymi światłami. Żydzi przypisują to pojawienie się archaniołom Boga, a pisma z 115 i 325 r. p.n.e. potwierdzają tę hipotezę.

Jednak dzisiejsi naukowcy zajmujący się badaniem wojny judeo-romańskiej uważają, że rydwany te były tylko rzędem UFO, które zdecydowało się na odpowiedni moment, aby się pojawić. Jak dotąd nie wiadomo dokładnie, jaki byłby prawdziwy powód, dla którego załoga statków Obcych przybyła na Ziemię właśnie w czasie wojny w Izraelu, ale eksperci wciąż pracują nad odkryciem tajemnic tego wydarzenia.

1016
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *