Pozaziemskie istnienie zostało potwierdzone przez astronautów NASA.

Od wielu lat na naszej planecie odnotowywanych jest kilka przypadków UFO, jak również uprowadzeń lub porwań dokonywanych przez kosmitów, jednak nie ma silnych dowodów na prawdziwość tych faktów. Jednak niektóre osoby bliskie amerykańskiemu rządowi i NASA ujawniły z czasem pewne ważne precedensy dotyczące życia pozaziemskiego, a teraz istnieją cenne dane, które dostarczyli nam sami astronauci NASA.

Ludzie ci wierzą, a niektórzy są bardzo pewni, że zjawisko UFO i obce życie istnieją, i twierdzą, że istoty te odwiedziły Ziemię więcej niż raz w ciągu ostatnich 60 lat. Astronauci tacy jak Edgar Mitchell, Gordon Cooper, Brian O’Leary i Deke Slayton są głęboko przekonani, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, że istnieją istoty o inteligencji znacznie bardziej zaawansowanej niż nasza, i że wszystkie rządy o tym wiedzą.

Zajmują się nawet informacją, że nawet w samym Watykanie wszystkie te kosmiczne aspekty są znane i nie powiedzieli nic z dwóch powodów:

Obcy przychodzą w pokoju, bez chęci lub zamiaru zaszkodzenia nam, wręcz przeciwnie, zamierzają pomóc ludzkości.
Istoty te odczuwają pewien strach przed reakcją, jaką możemy mieć jako populacja ludzka, ponieważ biorą pod uwagę całą posiadaną przez nas broń jądrową i zaawansowaną technologicznie, więc jeśli zaatakujemy, będą musiały się bronić i wszystko pójdzie na marne.


Na dodatek, wszyscy ci astronauci twierdzą, że widzieli raz lub kilka razy latające obiekty o charakterze zupełnie obcym statkom na ziemi, ponieważ ich okrągły kształt i dziwne światła nie należą do żadnego statku NASA ani do żadnego obszaru agencji na świecie.

783

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *