Niepokojące wypowiedzi byłych astronautów NASA na temat kosmitów

Życie na innych planetach jest tematem, o którym zawsze mówiono i tym razem to właśnie ci, którzy byli najbliżej kosmosu, mówią nam prawdę o Obcych.
Kiedy mówimy o kosmitach, wyobrażamy sobie tylko to, co widzieliśmy w filmach. Zielone istoty z długimi ramionami i wielkimi głowami, które przybywają na naszą planetę.

Istnieją jednak fakty, które dowodzą istnienia tych jednostek z innego świata, które wykraczają poza fikcję. Nawet wielcy naukowcy, jak Stephen Hawking, przybyli, aby ostrzec ludzkość przed nadchodzącym istnieniem istot pozaziemskich.

Dlatego ci, którzy mieli bliższe kontakty z tymi istotami, chcieli opowiedzieć swoje historie. Są to astronauci NASA, którzy mieli bliski kontakt z istotami z innego świata.

Co astronauci NASA wiedzą o istotach pozaziemskich?
Tym, który nie miał skrupułów, by powiedzieć to, co wiedział, był kontrowersyjny były astronauta Ed Mitchell, emblematyczna postać w NASA. Według Mitchella, który był w stanie zeznawać przed prasą, rząd Stanów Zjednoczonych od dłuższego czasu ukrywa istnienie kosmitów.

I nawet stwierdził przy kilku okazjach, że istoty te odwiedziły Ziemię. I uczestniczyli w licznych testach paramilitarnych. Mitchell zmarł w 2016 roku, ale do końca swoich dni utrzymywał, że obcy są już wśród nas.

Inny szczególny przypadek dotyczył pilota Boba White’a w 1962 roku. Podczas próby w locie, podczas której starał się pobić rekord wysokości, udało mu się zwizualizować dziwne i małe latające obiekty, które poruszały się bardzo szybko.

Z samolotu rakietowego, którym leciał, White zauważył obecność tych “statków” około 30 stóp od niego. Ale White nigdy nie mógł znaleźć wyjaśnienia dla wszystkiego, co widział.

Jednak inny pilot, zaledwie kilka miesięcy temu, doświadczył tego samego na tym samym statku rakietowym. To Joseph Walker twierdził, że w czasie, gdy obsługiwał rakietę, kilka małych przedmiotów zaczęło go otaczać na kilka minut.

Te małe statki były cylindryczne i miały kształt spodka. Według Walkera, te małe statki, które również poruszały się bardzo szybko, chciały poradzić sobie z prędkością swojej rakiety. To był naprawdę niepokojący moment dla niego, powiedział.

zrodlo

1067
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *