Wielka Piramida Egiptu odkryła pozaziemską legendę czy rzeczywistoście ?

Czy uwierzyłbyś w historię o “obcej mumi” znalezionej w Wielkiej Piramidzie w Gizie? W wydaniu egipskiego magazynu “Rose al-Yūsuf” z marca 2000 r. dziwny artykuł zadał to samo pytanie.

Projekt badawczy prowadzony przez KGB od połowy lat pięćdziesiątych do sześćdziesiątych XX wieku, projekt „Izyda”, kierowany przez Nikitę Chruszczowa.

Sercem znalezisk byłby egipski sarkofag zawierający mumię pozaziemskiego humanoida, który przybył do Egiptu około 10 500 lat pne.

Tę dziwną opowieść o wielkiej piramidzie w Gizie można przeczytać w jednym z wydań egipskiego magazynu „Rose El-Yussuf. Według tego artykułu w 1988 roku francuski egiptolog Louis Caparat odkrył tajne pomieszczenie w wielkiej piramidzie Cheopsa.


Jak mówi artykuł, w 1988 r. francuski egiptolog Louis Caparat badał wnętrze Wielkiej Piramidy, gdy przypadkowo odkrył sekretne pomieszczenie. Pokój ten został zamknięty krótko po ukończeniu budowy piramidy, ponad 4500 lat temu, i zawierał “czyste i krystaliczne pudełko”.

Najwyraźniej krystaliczne pudełko podtrzymywało życie małego humanoidalnego obcego, lub ludzko-obcego mieszańca, który podobno znajdował się w stanie hibernacji lub w fazie zawieszonej animacji. Odkrycie nieznanej wcześniej komory w obrębie Wielkiej Piramidy wydaje się intrygujące, ale znalezienie w niej prawdziwego Obcego byłoby niezwykłym wydarzeniem, gdybyśmy uwierzyli w to szczególne wydarzenie…

Bliższe przyjrzenie się komorze ujawniłoby wskazówki co do tożsamości jej dawnego mieszkańca, gdy archeolodzy znaleźli zwój papirusowy. Zgodnie z hieroglificznymi napisami na zwoju, stworzenie to było w rzeczywistości pozaziemskim posłańcem, który przybył do starożytnego Egiptu za panowania faraona Jufu.
Jego misją było ogłoszenie przybycia jego braci, którzy wyrazili swoje zainteresowanie narodem egipskim.

Podobno faraon wysoko cenił tego gościa, ponieważ papirus twierdził, że Wielka Piramida została zbudowana jako zbiornik na szklaną kapsułę zawierającą mały humanoid.

Fakt, że system podtrzymywania życia nadal funkcjonuje po tysiącach lat, potwierdza teorię, że piramidy zostały zbudowane przy pomocy zaawansowanych technologii Obcych, a także przypisuje się im rolę odbiorników energii.

Wkrótce po swoim odkryciu, Caparat zadzwonił do swojego przyjaciela i kolegi, biologa F. de Braga, który był wówczas w Hiszpanii. Wsiadł do pierwszego samolotu do Kairu w nadziei, że uda mu się zdobyć krew, tkanki i próbki DNA obcego, który był w hibernacji. Ale kiedy jego samolot wylądował, egipskie władze szybko odesłały Bragę z powrotem do Madrytu. Obcy i jego szklana trumna zostały ostatecznie skonfiskowane przez Państwową Służbę Śledczą Bezpieczeństwa i przewiezione w nieznane miejsce, a tam właśnie kończy się szlak.

Nie ma żadnej innej wzmianki o Kaparacie ani o tajnych pokojach, a Egipt nie zaoferował oficjalnego oświadczenia w sprawie tego odcinka.

Nie jest to jednak ani pierwszy, ani jedyny przypadek, w którym w piramidzie znaleziono zdecydowanie nieludzkie ciało.

Alienígena Egipto
Według legendy, pierwszym człowiekiem, który wszedł do Wielkiej Piramidy w Gizie był potężny kalif o imieniu Abdullah al-Ma’mun, syn Haruna al-Rashida. W 813 r. n.e., po tygodniach ciężkiej pracy fizycznej, jego egipscy pracownicy kontraktowi złamali kilka granitowych bloków i dotarli do komory pochówku, w której znajdowały się szczątki humanoidalnego obcego. Obcy zostałby pochowany z wielkim szacunkiem i otoczony przez cenne przedmioty.

W tajemnicach Wielkiej Piramidy, autor Peter Tompkins wspomina o tym wydarzeniu

“Niektórzy arabscy autorzy donieśli, że Al Maunm znalazł kamienny posąg w kształcie człowieka w sarkofagu.

Wewnątrz posągu mówi się, że było tam ciało ze złotą zbroją z kamieniami szlachetnymi, bezcennym mieczem na piersi i rubinem wielkości jajka na głowie, które świeciło jak światło dzienne.

Inna tajemnicza mumia istoty nadprzyrodzonej została odkryta w małej piramidzie w El-Lahun, na południe od grobowca faraona Senusreta II. Według tej historii, Viktor Lubek, emerytowany profesor z Uniwersytetu Pensylwanii, dokonał tego odkrycia w 1997 roku, ale niewiele informacji jest dostępnych.

Mumia była delikatnym stworzeniem, około 1,5 metra długości. Został on pochowany ze szczególnymi honorami, a wewnątrz grobowca znaleziono kilka intrygujących przedmiotów.

Zgodnie z artykułem opublikowanym w 2003 r. w tygodniku “The Weekly World News”:

“Mumia datuje się na 1880 rok p.n.e. i jest humanoidalna, ale nie jest wyraźnie ludzka. Jego płeć nie jest jasna, ale wiemy, że ma skórę szpetną, brak uszu i duże migdałowate oczy.

Napisy wewnątrz grobowca mówią, że mumia należy do ważnej istoty, która została mianowana doradcą króla. Nazywał się Osirunet, “znacząca gwiazda – lub zesłana z nieba”.

Ciało Osiruneta zostało zachowane w bardzo nietypowy sposób i zostało pokryte lnianymi opaskami oraz mieszanką gliny i złota.

Jeśli chodzi o nieznane obiekty znalezione we wnętrzu piramidy, zostały one opisane jako “urządzenia wykonane z odpornego materiału syntetycznego, jakiego nikt z nas nie był w stanie użyć w jakimkolwiek celu

1179
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *