UFO w powiecie Wołomińskim ( Mazowieckie )

Przypadek obserwacji Niezidentyfikowanych Obiektach Latających przemieszczających się w powiecie Wołomińskim, woj. Mazowieckie.

Świadek : Daniel

Data zgłoszenia : 4 października 2022 r.

Relacja :” Wczoraj od około godziny 19:30 do 20:00 widziałem dwa różne jak dla mnie dziwnego i niewytłumaczalne rzeczy. Mieszkam w Dąbrówce, koło Radzymina. Patrząc w kierunku Wyszkowa, tak na północ w kierunku Wyszkowa dwukrotnie zauważyłem trzy czerwone światła koło siebie które były na wysokości ok 500 m nad ziemią. Zapaliły się, nie przemieszczały się. Świeciły się ze 3 sekundy i gasły nagle . Dwukrotnie tak się zapaliły w ok. 10 minutowym odstępnie czasu. Ale to nic. Zauważyłem coś dziwnego przy gwieździe Arktur w gwiazdozbiorze Wolarza.

W bardzo małej odległości od tej najjaśniejszej widocznej gwiazdy czyli Arkturze wielokrotnie zauważyłem transfery jakiś obiektów. Na niebie były to punkciki niczym małe gwiazdy które przesuwały się od dołu poniżej tej gwiazdy Arktur w górę przez kilka sekund i znikały. Czasem tylko jeden obiekt był widoczny, a czasem nawet trzy i cztery. I to kilkukrotnie to widziałem takie transfery. Nie mogłem zrobić zdjęcia bo mój aparat w telefonie jest za słaby. ” 

Jeśli byłeś obserwatorem niezidentyfikowanego obiektu latającego lub innego fenomenu i chcesz się tym podzielić to napisz do mnie na e-mail : ponury1@poczta.onet.eu lub na Messenger Fb.

Piotr Gadaj

  • opisany przypadek jest autentyczny, pochodzi z archiwów Piotra Gadaj – badacza zjawisk paranormalnych
169
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *