Zecharia Sitichin Sumerian i Anunnaki oraz planeta w naszym Układzie Słonecznym

Historia starożytna jest pełna dziwnych udokumentowanych historii, które niestety nadal ignorujemy, ale ulepszamy się, a zbiorowy ludzki umysł otwiera się na nowe wyjaśnienia dotyczące natury rzeczywistości i wielu innych kwestii, takich jak historia ludzkości .

Wiele „legend” naszego starożytnego świata wydaje się odkrytych na nowo, doskonałym przykładem może być korelacja między starożytnymi wschodnimi wierzeniami duchowymi a fizyką kwantową, z ich silną korelacją i zależnością od świadomości. Innym przykładem mogą być starożytne praktyki zdrowotne, powszechnie zwane medycyną naturopatyczną. Przykład w tym artykule dotyczy starożytnych tradycji istot należących do innych światów, a jest jeszcze bardziej interesujący ze względu na współczesne objawienie UFO, które widzimy, a dowody sugerujące, że niektóre z nich mogą być pozaziemskie, są dość fascynujące. , przynajmniej dla tych, którzy mieli czas spojrzeć.

Kiedy obcy są szczególnie rozważani, istnieje wiele przykładów do wyboru. Nieważne, czy chodzi o Ludzi Gwiazd mówiących o opowiadaniach tubylców Ameryki Północnej, czy o rzekomych współczesnych spotkaniach z różnego rodzaju istotami pozaziemskimi.

Być może jedna z najsłynniejszych historii pochodzi z prac Zecharii Sitchin, człowieka i autora wielu książek, które wyjaśniają ludzkie pochodzenie z udziałem starożytnych astronautów. Słynny badacz Jim Marrs w swojej książce Our Occulted History dobrze opisuje pracę Sitchina i odkrywa,

„W kilku opowiadaniach trwale wyrytych na ich glinianych tablicach starożytni sumeryjscy skrybowie podali więcej szczegółów na temat źródła ich wiedzy. Napisali, że 432,000 lat przed Wielką Powodzią przybyli Anunnaki i nauczyli ich podstaw cywilizacji … Zgodnie z interpretacjami Zecharii Sitchin i wielu innych, termin Anunnaki oznacza „tych, którzy przybyli z niebios na Ziemię”. W powieści Sitchina byli astronautami z planety Nibiru, którzy podróżowali przez pas asteroid i początkowo wylądowali w Zatoce Perskiej.

Marrs kontynuuje opisywanie, w jaki sposób tam zaczęli kolonizować i szukać złota, a także manipulować DNA „prymitywów” Ziemi, którzy ostatecznie stali się królami i arystokratycznymi rodzinami Ziemi, co ostatecznie doprowadziło do dewastacjI już wojna na całym świecie.

Historie innych istot na świecie są również obecne w wielu afrykańskich legendach o stworzeniu, takich jak ludzie Zulu, co oznacza „niebo”. Jego związek z historiami Zecharii Sitchin jest dość fascynujący, ponieważ historie tych „bogów” mają te same aspekty, które przypisuje się Anunnaki na sumeryjskich tablicach. Jeśli chcesz usłyszeć przykłady historii, wystarczy napisać w Google Credo Mutwa. Nawet południowoafrykański badacz Michael Tellinger bardzo dobrze to opisuje, to kolejny fragment naszej ukrytej historii.

935

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *