SETI wydał werdykt dotyczący ujawnienia UFO

Kilka miesięcy temu artykuł opublikowany przez popularną gazetę „New York Times” ujawnił obecność tajemniczego ściśle tajnego Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, który podjął się zbadania wszystkiego, co dotyczy zjawiska UFO przez okres pięciu lat w latach 2007–2012. W ramach zaawansowanej identyfikacji zagrożeń lotniczych (AATIP) istniał budżet w wysokości ponad 15 milionów EURO na zbadanie każdego rodzaju problemu dotyczącego niezidentyfikowanych obiektów schwytanych przez wojsko w celu ochrony naszej planety.0

Ekspert SETI podkreśla, że ​​wydarzenia tak zwanego „incydentu z UFO Nimitz” mogą być prawdziwe
Program ten był prowadzony przez Luisa Elizondo, który wcześniej zrezygnował z Departamentu Obrony, zanim dołączył do programu i pomógł założyć akademię To The Stars, wraz z byłym piosenkarzem i twórcą piosenek Blink 182 Tomem Delongiem w celu prowadzenia badań nad UFO w sekret W artykule znaleziono również materiał z kamery radarowej z samolotu należącego do marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, który leciał u wybrzeży San Diego pod koniec 2004 r. jeden UFO , które efektownie przeciwstawił prawa fizyki. Ku zdumieniu, ten film był częścią tego, co wielu wiedziało jako incydent z UFO . Nimitz, w którym kilku członków Marynarki Wojennej USA twierdziło, że widziało różnego rodzaju UFO na morzu.

Ekspert SETI zwraca uwagę, że nie jesteśmy sami we wszechświecie
Po tajemniczym incydencie pan Elizondo stwierdził, że sprawa i inni obserwowani przez AATIP (odpowiedzialnego za badanie incydentu z UFO w 2004 r.) Pokazali, że istnieją mocne dowody na to, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Instytut SETI z siedzibą w Stanach Zjednoczonych to zbiór ekspertów poszukujących dowodów na istnienie życia pozaziemskiego w kosmosie. Teraz, w audycji radiowej Big Picture Science Sceptic Check, którą oglądano w SETI, grupa naukowców obejrzała imponujące wideo radarowe.

Ekspert zauważa, że ​​w filmach, które obserwujemy incydent z UFO, nie ma żadnych dowodów na to
Emerytowany pilot należący do Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych i pionier Grassland Observer był jednym z ekspertów, którzy widzieli wideo, i zauważył, że wcale nie był przekonany, że film jest dowodem na coś, a tym bardziej na UFO lub kosmici. Pilot powiedział: „Ludzie obserwują to, co chcą obserwować. Jeśli nie jesteś wyszkolony, aby wiedzieć, co obserwujesz, mózg wypełni się lukami i niespójnymi rzeczami ”.

Z drugiej strony, wierzący w tematykę UFO zapewniają, że ogromna różnorodność astronautów, pilotów i policji, którzy ujawnili, że widzieli UFO oznacza, że ​​muszą istnieć statki pozaziemskie, które wędrowały po naszej planecie. Jednak pan McGaha zwolnił to, zauważając, że piloci nie zostali przeszkoleni do obserwowania zjawisk astronomicznych, tłumacząc, że „w kamerze widać ciepło i pokazuje jego jasność, a nie to, jak wygląda lub jak myślą. jeden UFO . Co oznacza, że ​​obiekt jest nieco cieplejszy niż chmury ”.

SETI ostatecznie wydał werdykt dotyczący ujawnienia UFO
McGaha wskazuje, że wszystko, co zaobserwowali, zostało wygenerowane przez efekt i nie było UFO
Ponadto zwracam uwagę, że to, co można postrzegać jako „dziwny ruch obiektu”, tak naprawdę dotyczyło wyłącznie ruchu kamery, a przechył samolotu w trakcie poszukiwań i ostatecznie dodał: „jest bardzo możliwe, że ten dziwny ruch będzie odpowiedzialny za obrót kamery. Kamera obraca się, a wraz z nimi blokuje obiekt. Jest mało prawdopodobne, że wiem, że film się porusza. Ponadto policjanci i piloci nie są szkoleni jak astronomowie, aby obserwować tego rodzaju dziwactwa i często zobaczyć, co wyobrażają sobie ich umysły.

zrodlo

1062
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *