Przesłuchanie Kosmity w Bazie Strefa 51 ujawnia Plany UFO i Przyszłość Ludzkości

Poniższy film pokazuje tajny i “tajny” wywiad z obcym.

Najciekawszym moim zdaniem aspektem wśród idei zawartych w tym filmie jest hipoteza, że kosmici (których istnienie nie zostało jeszcze naukowo udowodnione) nie są kosmitami, ale potomkami rasy ludzkiej, której jesteśmy przodkami, wyposażonymi w wehikuły czasu.

Respondent twierdzi, że jest naszym potomkiem, który porusza się w czasie, aby studiować i obserwować historię; twierdzi, że wkrótce wybuchnie niszczycielska wojna nuklearna, z której niewielu ludzi (z których jest potomkiem) ucieknie; dodaje, że człowiek odkryje istotę życia i że “tak zwane życie” i śmierć są wyjątkowe; powie, że nie ma bogów i że istnieją nieskończone światy, z których tylko on ma warunki do życia.

Projekt Błękitna Księga był oficjalną organizacją rządową zajmującą się badaniem obserwacji UFO w Stanach Zjednoczonych. Formalnie stworzona w 1952 roku, obsługiwała ona około 12,000 potencjalnych obserwacji UFO i zgromadziła zespół naukowców i personelu wojskowego. Projekt został przerwany w 1969 roku, a jego zapisy zostały następnie odtajnione.

Podobnie jak MKULTRA czy Projekt Y (eksperymentalny spodek powietrzny Sił Powietrznych USA, zwany również Avrocar), Projekt Błękitna Księga jest jednym z tych tajnych rządowych projektów, które zdają się potwierdzać podejrzenia każdego teoretyka spisku: rząd miał tajne grupy robocze badające Obcych, a ich wyniki były utrzymywane w tajemnicy przed opinią publiczną. Ponadto Błękitna Księga powstała w czasie, gdy obserwacje UFO nasiliły się do poziomu masowej histerii: słynne spotkanie Kennetha z formacją świetlną w kształcie litery V nad Mount Rainier stało się impulsem do zainicjowania projektu Błękitna Księga.

W trakcie swojej działalności, Projekt Błękitna Księga badał kilka głośnych przypadków UFO, w tym Lights Lubbock Lights. Konsultant naukowy i astronom projektu, J. Allen Hynek, skodyfikował również kategorie “Bliskie spotkanie”, na podstawie których powstał tytuł filmu science fiction “Bliskie spotkania trzeciego stopnia”. Za czasów kapitana Edwarda Ruppelta, organizacja ukuła termin “Niezidentyfikowany Obiekt Latający” i starała się stworzyć bardziej rygorystyczne metody raportowania obserwacji UFO. W miarę postępów w realizacji projektu ustalono, że większość obserwacji miała prozaiczne wyjaśnienia, ale niewielka ich liczba została uznana za naprawdę niewyjaśnioną.

Jednak latem 1952 r. Projekt Blue Book został przedstawiony Panelowi Robertsona, który miał ocenić Projekt i jego wyniki. Zgodnie z notatką, członkowie panelu nie byli pod wrażeniem wyników projektu i ukierunkowali jego główny cel na stworzenie “zintegrowanego programu mającego na celu uspokojenie społeczeństwa o całkowitym braku dowodów na istnienie wrogich sił stojących za tym zjawiskiem”. Oznaczało to, że cel Projektu Błękitna Księga w zasadzie zmienił się z poważnego badania Obcych na przekonanie społeczeństwa, że obserwacje UFO są czymś innym niż Obcy.

zrodlo

2405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *