„Gwiezdne Dzieci – Twoje przebudzenie”

Nadchodzi czas długo oczekiwanych zmian

Gwiezdne Dzieci – Opis Rozszerzony

W czasach wielkich przemian na całej planecie Ziemi nastąpi moment, w którym dojdzie do rozłamu na to, co stare, i na to, co nowe. Pojawią się wówczas wyjątkowe dzieci, aby pomóc ludzkości w tym procesie przejścia. Mowa o obecnych czasach: gdy Ziemia powoli pogrąża się w chaosie, a ludzie coraz wyraźniej widzą panoszące się na niej zło, zbliża się chwila wielkiej przemiany.
Od zarania dziejów, czyli od początku ziemskiej cywilizacji na tej planecie, dochodziło do wielu manipulacji rodzajem ludzkim. Zatracenie świadomości i grabieże helis DNA doprowadziły do tego, iż człowiek żyje obecnie jak w programie odgórnie narzuconych norm, z których nie tak łatwo się wydostać. Wzniesienie się planety Ziemi do wyższego wymiaru wymusza zmianę w świadomości ludzkiej. Ten, kto zostanie w tyle, nie budząc swojej świadomości istnienia i poznania tego, kim jest jako człowiek, pozostanie na linii czasu, której perspektywa nie jest obiecująca.
Zmiany na Ziemi związane ze wzniesieniem planety do wyższego wymiaru są jednocześnie końcem ziemskiego cyklu. Ludzkość znalazła się bardzo blisko punktu końca cyklu Ziemi i stoi przed rozpoczęciem wszystkiego zupełnie na nowo. Bo koniec jest początkiem, a początek końcem. To do ludzi należy decyzja, w jaki sposób wejdą do nowego cyklu i jakie możliwości się przed nimi otworzą. Decyzja ta zapadnie na podstawie świadomości jednostki, ale także i całego kolektywu planety.
U progu tych wszystkich zmian ludzkość musi poznać prawdę. O sobie jako istocie rodzaju ludzkiego, o swoim prawdziwym pochodzeniu, o tym, jak ludzkość zasiana została na Ziemi przez rasy obcych cywilizacji. Tylko wiedza na temat przeszłości i błędy, które niejednokrotnie w trakcie sześciu poprzednich generacji ludzkość popełniła, mogą pomóc ludziom w przebudzeniu i niepowielaniu błędów przeszłości. Wiedza – skrzętnie ukryta przez rasy Orionidów panujące nad Ziemią i wszystkim, co się na niej znajduje – musi zostać przekazana, ludzie od zawsze mieli bowiem pełne prawo do niej, choć nawet i ono zostało im odebrane. Kluczowe jest, by ludzkość zrozumiała, jak ciężkie są kajdany na ich rękach i jak bardzo zmanipulowani zostali przez nację w ich mniemaniu pozaziemską, której jedynym celem jest zniewolenie ludzkości i pozyskiwanie od niej energii strachu i bólu, wymaganej przez te istoty do ich przeżycia. Odłączeni od źródła, stali się nacją pasożytów, które nie mają wyboru i swoim upadkiem zmuszone są do tego, by chłonąć energię od innych nacji w całym wszechświecie.
Gdzie zatem są? Jak wyglądają i jak to wszystko się zaczęło? Jaki błąd popełnili Lemurianie, że wielki ich kontynent i tak wysoko rozwinięta cywilizacja zostały dosłownie pochłonięte przez ocean w zaledwie jedną noc? Co mogą zrobić ludzie, by się uwolnić? Kim naprawdę jesteśmy? Jakie inne cywilizacje zamieszkują z nami Ziemię, mimo że o ich współistnieniu nie mamy nawet pojęcia? Jest ich wiele… Więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, a wszechświat zasiany jest tysiącami przeróżnych istnień. Ludzkość od dawna szukała życia poza swoją planetą Ziemią, nie zdając sobie sprawy, jak wiele umyka jej we własnym domu.
Wzniesienie się planety jest czasem, kiedy wszystko się zmieni. Wszystkie nacje zjednoczą się we wspólnej walce o uwolnienie planety spod jarzma grabieżców. Źródło wszystkiego, co istnieje, zadecydowało, iż ludzkość już dłużej nie może być niewolona – oto nadszedł czas szansy na zmianę tej sytuacji. Matka Ziemia, Gaja, wspólnie ze źródłem postanowiła wziąć czynny udział w tym procesie. Częstotliwości Ziemi będą wzrastać, aż dojdą do punktu, w którym światło rozproszy wszelką zalegającą na ziemi ciemność i da fundament pod nowy początek – pod złotą erę w dziejach ludzkości, na którą ludzie czekają już tak długo.
Aby ludzkość mogła obudzić się na czas i w kulminacyjnym momencie wybrać linię czasu złotej ery, na Ziemię zeszły gwiezdne dzieci. Ich świadomość jest obudzona na tyle, by mogły pomagać innym w ich przebudzeniu, kreując przed nimi zupełnie nową rzeczywistość niż ta, w której dotychczas żyli. Sama Matka Ziemia nie spoczywa na laurach i pokazywać będzie ludzkości swoją wielką potęgę żywiołów, by ci zrozumieli, że nie ma ucieczki przed karą, jaką nałoży na ludzkość za ich postępowanie. Wielkie centralne Słońce rozbłyśnie, sprawiając, iż stara technologia ziemska zniknie w mgnieniu oka, i oczyszczając Ziemię na tyle, by nowe mogło nadejść dla ludzi.
Dawno utracone połączenie z duszą zostanie odnowione, a świadomi i przebudzeni ludzie kreować będą dla siebie nową rzeczywistość. W niedalekiej przyszłości nadejdzie chwila, gdy dwie linie czasu rozsuną się na boki i poprowadzą ludzkość w dwóch kompletnie różnych kierunkach. Na jednej z nich zostaną ci, którzy wsiąknięci w program i nałożone na nich normy, nie będą potrafili przebudzić się i osiąść w polu swojego serca, z którego kreują jedynie dobro i miłość. Ci, w których zalegała będzie ciemność i niskie wibracje pychy, chciwości i żądza władzy, zostaną na niej zostawieni, by zmierzyć się z potęgą Matki Ziemi, jaka natrze na nich w momencie, w którym nie będą się tego spodziewali. Druga linia czasu wykreowana przez świadomych ludzi stanie się dla nich rzeczywistością nowej ery, w której spokój, miłość i harmonia będą wszechobecne, a Ziemia na powrót stanie się dla nich rajem. Naród ludzki zostanie podzielony na dwie części. Na to, jak rozłożą się proporcje przejścia na te linie czasowe, wpływać będzie decyzja podjęta przez każdą jednostkę ludzką.
Gwiezdne dzieci to prawdziwa historia Ziemi – tego, kim jesteśmy i jak będzie wyglądała nasza najbliższa przyszłość. Dzięki zdobyciu niezbędnej wiedzy ludzkość jest w stanie dokonać właściwego dla siebie wyboru i wybrać linię czasu, o jakiej zawsze marzyła. Jednak sama wiedza nie wystarczy. Ludzie muszą pokonać wszystkie swoje lęki, przepracować traumy życiowe – pochodzące zarówno z tego, jak i z poprzednich wcieleń. Zmiany będą zachodziły nie tylko w ich świadomości, ale i w ciele. Ciało oczyszczało się będzie ze złogów toksyn i zanieczyszczeń kumulowanych przez lata. Ludzie będą chorować, odczuwać dziwne stany, jakich lekarze nie będą w stanie logicznie wyjaśnić.
Książki te to drogowskaz dla wszystkich tych, którzy chcą świadomie się obudzić i połączyć ze swoją nieśmiertelną duszą – pozostając w swoim ciele fizycznym.
Pierwszy raz w historii wszechświata ludzkość otrzymała taką szansę. Wszystkie oczy wpatrzone są teraz w Ziemię, ponieważ to, jak ludzkość poradzi sobie z tym wyzwaniem, stanie się precedensem i przykładem dla innych gwiezdnych nacji. Wzniesienie się do wyższego wymiaru wywrze wpływ nie tylko na ludzkość, ale i na wszystkie planety i cywilizacje znajdujące się w naszym systemie gwiezdnym. Ludzie muszą zrozumieć, że nią są sami, ale bezpośrednie działanie obcych, a pozytywnych dla nich nacji, nie jest na tę chwilę możliwe i sami ludzie muszą zrobić pierwszy krok do swojego przebudzenia i zarazem przetrwania.
Wiele anielskich dusz z dziewięciu chórów boskich oraz inne świetliste istoty zeszły na Ziemię, by pomagać. Przebudzone – są w stanie pokierować ludzkość we właściwą stronę, rozprzestrzeniając światło i miłość dookoła siebie oraz przekazując prawdę zatajaną przed ludzkością od eonów. Wszystkie nacje obserwujące w tym czasie Ziemię trzymają kciuki za to, by ludziom się udało.

Tu link do strony na fb gdzie można poczytać więcej i nabyć książkę: https://www.facebook.com/Gwiezdne-Dzieci-Twoje-przebudzenie-101486671676865/

Autorka Anna Głowacz

zakupy klik

8196
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *