DROGA ŻYCIA 1

Przyczyna wszystkiego – liczba Stworzenia i źródło wszelkiej energii.

Jedynka – pionier, osoba niezależna, która zwykle obdarzona jest dobrym zdrowiem, siłą fizyczną, witalnością i chęcią życia. Twardo stąpa po ziemi, zgodnie z własnym powołaniem. Wibracja ta ułatwia osiąganie sukcesów materialnych i wspomaga awansowanie na ścieżce kariery zawodowej. Wibracja 1 to głód władzy i misja przewodzenia innym. Często łączy się z egoizmem i tak zwanym – dotarciem po trupach do celu. Jedynki rzucają się w oczy – bywają krzykliwe i widoczne już z daleka.

Liczba 1 męczy się rutyną, wybiera aktywność i przygodę. Realizuje wiele śmiałych pomysłów i jest drogowskazem dla innych. Ma predyspozycje do bycia liderem. Całe życie Jedynki polega na nauce bycia sobą i na odkrywaniu drogi swojej duszy. Osoba z Drogą życia 1 ma tendencje do tworzenia obrazu siebie jako osoby innej, lepszej i tym samym nierozumianej przez otoczenie – często właśnie z tego powodu odczuwa szeroko pojętą samotność.

Jedynka zyskuje szacunek i podziw dzięki pomysłom, silnej woli i skuteczności działań. Jest w stanie podjąć wysiłek w kierunku samorealizacji, jeśli tylko poczuje taką potrzebę. Jedynki często są przywódcami duchowymi i nauczycielami z powołania. Zawsze stoją za prawdą. Przyjmują postawę duchowo-materialistyczną. Są praktycznymi idealistami, uprzejmymi, grzecznymi, popularnymi i uczynnymi. Mają siłę, magnetyzm i są postrzegani jako jednostki atrakcyjne.

Droga, którą kroczy Jedynka jest usłana możliwościami, ale jest także pełna pułapek. Osoby niecierpliwe i działające na hiphip-hura mogą często odczuć niesprawiedliwość życia. Dlatego dla Jedynek wskazana jest nauka dysponowania własnymi zasobami oraz współpraca z innymi, zamiast narzucania swojej woli – wtedy świat stoi otworem.

Zazwyczaj żyją na krawędzi, a otoczenie, serie niefortunnych wydarzeń i niesłabnąca nadzieja i wiara w sukces sprawiają, że zawsze lądują na cztery łapy, zgodnie ze swoimi założeniami.

Łatwo przyciągają pieniądze i równie łatwo je wydają. Jedynki przypominają swoim sposobem życia króla – dbają o wysoką jakość życia i swoje otoczenie.

Jedynka jest odważna, ekstrawertywna i pełna entuzjazmu. Jest dumna z siebie i z własnych sukcesów. Jest świadoma faktu, że wyrasta ponad przeciętność i wyróżnia się spośród otoczenia. Ma silny charakter i wiarę w siebie. Charakteryzuje się szlachetnością i uczciwością. Ma przy tym doskonałe poczucie humoru.

negatywie Jedynka może być zarozumiała. Może jej sprawiać radość manipulowanie innymi i bazowanie na strachu otoczenia. Towarzyszy temu niskie poczucie własnej wartości. Negatywny wpływ tej wibracji oznacza brak zdecydowania w działaniu, lenistwo lub nadmierną uległość wobec otoczenia. Negatywna wibracja ujawnia się również w cechach, takich jak: nietolerancja, egoizm, cynizm, agresywność, chęć dominacji. Jedynka nie potrafi przyznawać się do własnych błędów, a także pragnie wolności, przez co ma trudności z dostosowaniem się do norm społecznych.

POWOŁANIE: Odkrywanie własnej indywidualności, rozpracowywanie własnej emocjonalności, nauka przyjmowania krytyki.

Cechy szczególne:

  • Niezależny rozwój.
  • Swoboda działania.
  • Wolność.
  • Umiejętność kreowania.
  • Umiejętność bycia liderem.
  • Nowatorstwo.
  • Łatwość adaptacji.
  • Dominacja.
  • Izolacja w sferze uczuciowej

Źródło:
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/43-droga-ycia-1.html
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/

Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”

1062
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *