DROGA ŻYCIA – 4

Pracoholik, budowniczy, tragiczny romantyk.

4 to nowe spojrzenie na podstawowe elementy świata. Kwadrat, który jest symbolem Czwórki mówi o hermetyzmie i władzy, która nie pozwala na utratę własnej energii. Wibracja 4 to również stabilność i skuteczność, a także ambicje, sprawiedliwość, logika i dyscyplina.

Wibracja numer 4 przyświeca tym, którzy mają silną potrzebę tworzenia struktur materialnych. Rozwój jednostki dokonuje się dzięki systematycznej pracy. Czwórki są konsekwentne i systematycznie wykonują własne plany w drodze ku obranemu celowi. Lubią mieć swoje życie pod kontrolą.

Życie Czwórek jest wymagające i trudne – praca stanowi wartość ich życia. Nauczone praktyczności, są dobrymi organizatorami zdolnymi do cierpliwego wyciągania innych ze złej ścieżki. Doskonale wywiązują się z zadań, za które biorą odpowiedzialność, mimo tego, że są trudne i wymagające. Muszą jednak czuć swoją pracę i wiedzieć, że ich wysiłek wart jest poświęcenia. Zawsze dotrzymują słowa. W pracy, numerologiczna Czwórka wybija się ponad przeciętność. Jest sumienna i skrupulatna, traktuje swoje obowiązki niezwykle poważnie i zawsze stawia je na pierwszym miejscu. Czwórka żyje z myślą o dniu jutrzejszym, a brak pieniędzy przysparza jej cierpienia.

Wibracja ta opiera swoje życie na stabilnych fundamentach. Zazwyczaj tworzy wszystko od podstaw i wielokrotnie zaczyna od nowa. Koncentruje się na pracy, co sprawia, że noszą ją osoby uparte i nieelastyczne. Czwórki to osoby wytrwałe i mające jasny cel. Ich zaletą jest precyzja, punktualność i umiejętność kończenia rozpoczętych projektów. Praktyczność – dbają o porządek, są lojalne, odpowiedzialne i uczciwe. Zdarza się, że narzucają własną wolę otoczeniu.

Wibracja nie wybija się ponad inne, ceni sobie solidne i dopracowane podstawy materialne. Z natury osoby  spod tej wibracji są zamknięte w sobie, często zimne i oschłe. Potrzebują poczucia bezpieczeństwa aby odkryć się całkowicie. Żyją w swoich czterech ścianach, nie przepadają za wystąpieniami publicznymi. Potrzebują regularnego kibicowania. W pracy są dobrymi menadżerami, reformatorami, analitykami, spełnią się w pracy w finansach i laboratoriach. Zazwyczaj odnoszą sukcesy na drodze, którą sobie obiorą.

Czwórki nie są wylewne w kwestii uczuć. Mimo tego, potrzebują miłości i potrafią ją przeżywać. Jednak są zamknięte w sobie i muszą się upewnić w kwestii uczuć drugiej osoby. Zamiast mówić o miłości – potwierdzają ją w czynach.

Czwórki koncentrują się na przeszłości. W negatywie są zgorzkniałe, popadają w konserwatyzm i upartość. Nie akceptują siebie i wszystkiego co ich otacza. Droga Życia 4 nie jest prostą drogą – wymaga cierpliwości i wielu starań. Zdarza się, że 4 są pracoholikami. Zarzuca się im zbyt realistyczne podejście do życia. Mogą popaść w ciasnotę umysłową, surowość, zawziętość, a także fanatyzm, agresję a nawet skąpstwo. W negatywie daje pełen sprzeczności gwałtowny charakter.

POWOŁANIE: udowodnienie, że odpowiedzialność i wytrwałość pozwalają osiągnąć każdy cel.

Cechy szczególne:

  • Regularność, wytrwałość.
  • Solidność.
  • Ciągły rozwój.
  • Brak pomocy z zewnątrz – samodzielny wysiłek.
  • Dążenie do równowagi w każdej sferze życia.
  • Skrępowania, zaniedbania.
  • Ograniczające poglądy = zawzięty charakter.

Źródło:

http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/

Książka: Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”

672
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *