Dziwne zdarzenie 13-letniej Rose Robson-Hilbert.

W środowy wieczór 5 maja 1982 r. 13-letnia dziewczyna o imieniu Rose Robson-Hilbert z Liverpoolu wracała od swojej przyjaciółki z Woolton Hill Road i kierowała się do domu na Lee Park Avenue.Było około godz. 22:30 kiedy Rose szła Belle Vale Road, zobaczyła kobietę, która wyglądała tak, jakby była z jakiejś bajki Disneya po drugiej stronie drogi, przed terenem rekreacyjnym.

Kobieta była wysoka, około 1,8 m wzrostu, miała długie złote włosy, ładną twarz z wielkimi oczami i jaskrawoczerwonymi ustami, a także długą, błyszczącą różową sukienkę, która opadła na ziemię.Ta dziwnie ubrana kobieta uśmiechała się i kiwnęła do Rose, która początkowo była ostrożna i nie ufna do tej kobiety, ale kiedy na nią spojrzała, dziewczyna poczuła się bardzo spokojnie i nagle poczuła potrzebę sprawdzenia, czego ta kobieta chce.

Przeszła przez ulicę i poczuła się, jakby lunatykowała. W tym momencie ojciec Rose jechał tą drogą do pracy, kiedy zobaczył swoją córkę i wydał sygnał dźwiękowy klaksonem samochodu.Ten dźwięk przerwał stan letargu i przywrócił dziewczynę do rzeczywistości, to co teraz zobaczyła, nie była piękną księżniczką, ale jakimś złowrogim, mrocznym robotem o wysokości około 2,7 m , wzywającym ją gigantycznymi metalowymi ramionami.Po prawej stronie mechanicznego robota znajdował się obiekt w kształcie spodka z jasnym światłem pośrodku.

To było tak, jakby UFO wylądowało na terenie rekreacyjnym. Rose przestraszyła się i zaczęła uciekać i usłyszała, podążający za nią hałas.Kiedy Rose dotarła do domu, opowiedziała matce, co się stało. Mama dziewczynki myślała, że ​​córka widziała cień lub coś naturalnego, co być może spotęgowało u niej strach z uwagi na próżną porę powrotu do domu. Ojciec Rose powiedział, że widział coś na środku terenu rekreacyjnego, jakieś jasne światło, gdy ją mijał w drodze do pracy

.Co dziwniejsze, po tym spotkaniu z postacią potężnego robota Rose na dobre przestała się jąkać.W listopadzie tego samego roku pojawiły się kolejne doniesienia o robotach kręcących się po tym samym terenie rekreacyjnym przy Belle Vale Road, a także o północy widziani w pobliżu szkoły podstawowej.W tym miesiącu do Liverpoolu Echo przybyło sześciu konstruktorów z Gateacre Comprehensive na konkurs naukowy urządzeń robotycznych na gąsienicach sponsorowany przez BP. Wtedy pojawiły się sugestie, że ktoś z miejscowych zbudował robota na konkurs i w tym dniu był testowany w okolicy i widziany przez Rose i innych świadków. Tylko, że robot ten nie miał 2,7 m wysokości, był zdalnie sterowany i poruszał się na gąsienicach.Sprawa pozostaje nierozwiązaną zagadką do dziś.

871
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *