Wszystko wskazuje na to, że budową Wielkiego Sfinksa w Gizie kierowali Anunnaki

Możemy śmiało powiedzieć, że historia jest zafałszowana, ponieważ istnieją transcendentne prawdy, które są trzymane w cieniu przez tysiące lat, ponieważ są one uważane za informacje wrażliwe, które nie powinny być podawane do wiadomości publicznej. Z tego powodu wiedza na temat prawdziwej roli odgrywanej przez Anunnaki i ich wielkiego wkładu w naszą kulturę jest bardzo niewielka, jak na przykład Wielki Sfinks z Giza. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat tego rodzaju demiurga.

Konstrukcja i znaczenie Wielkiego Sfinksa z Giza jest otoczona wieloma tajemnicami, jednak po dokładnym zbadaniu znaleźliśmy wystarczające wsparcie, aby wywnioskować, że niektóre istoty o wyjątkowej inteligencji, nazywane przez starożytną literaturę Anunnakami, zeszły na Ziemię tysiące lat temu, aby oddziaływać z ludźmi i pozostawiły na naszej planecie nieusuwalny ślad, reprezentowany w dużych strukturach, takich jak ta rzeźba znajdująca się na brzegach Nilu.

Ten spektakularny sfinks został odkryty całkowicie zakopany w piasku w 1817 r. i nie ma o nim żadnych wzmianek w literaturze egipskiej. Jak to możliwe, że starożytni Egipcjanie nie wspominali o tej faraonicznej strukturze? Oczywiście Wielki Sfinks z Gizy został zbudowany przed powstaniem cywilizacji egipskiej i pozostawał ukryty pod powierzchnią przez tysiące lat, aż w XIX wieku odrodził się, by dać świadectwo o spuściźnie Anunnaki na ziemi.

Istnieją bardzo poważne wersje, które wskazują, że Wielki Sfinks z Giza jest jednym z najważniejszych istniejących śladów zaawansowanej cywilizacji przedpotopowej, która została zniszczona pod wodami.

Z pewnością wiele informacji jest celowo pomijanych w podręcznikach historii, aby zaspokoić projekty i kaprysy elit władzy, ale naszym celem jest, aby prawda została wypowiedziana, aby cały świat wiedział, co starają się ukryć od tak dawna.

Liczymy na to, że osiągniecie ten cel, dlatego też musicie rozpowszechnić ten artykuł na waszych portalach społecznościowych, aby wasze kontakty również wiedziały o prawdziwej roli Anunnaki w historii.

Wielki Sfinks z Giza to budowla zbudowana przez Anunnaki? Ile wiemy o tych kosmitach? A jeśli znana nam historia jest niepełna? Wszystko co wiemy to, że tysiące lat temu, tajemniczy “bogowie” zeszli z nieba, nazywani Anunnakami, przyczynili się do stworzenia człowieka.

Prawdopodobnie to właśnie oni zakładali miasta w różnych częściach świata podczas swojego długiego pobytu na Ziemi, ale niestety pozostały tylko kamienne struktury tych miast. Dla wielu autorów istnieją dowody na przejście tych Anunnaki, takich jak Sfinks.

Ten starożytny zabytek został odkryty, prawie całkowicie zakopany w piasku, w 1817 roku przez Giovanniego Battistę Caviglia, z pierwszymi wykopaliskami archeologicznymi. Następnie Wielki Sfinks został całkowicie usunięty z piasku w latach 1925-1936 przez ekspedycję archeologiczną pod przewodnictwem Emila Baraize.

Czy to możliwe, że jedna z przyczyn braku pism w “starożytnych tekstach” o budowie Wielkiego Sfinksa zależy od tego, że był on już obecny na miejscu, ponieważ został zbudowany na długo przed narodzinami cywilizacji egipskiej i że być może początki Wielkiego Sfinksa sięgają setek tysięcy lat wstecz, do czasu, kiedy Anunnaki żyli na Ziemi? Wielu badaczy częściowo zaakceptowało pogląd, że sfinks może być stworzeniem cywilizacji przedpotopowej. Interesujące jest to, że w opracowaniu przedstawionym na Międzynarodowej Konferencji Geoarchaeologiczno-Archeologicznej w Sofii, zatytułowanym: “Geologiczny aspekt problemu budowy Wielkiego Sfinksa” autorzy I Manichev Vjacheslav i Alexander G. Parkhomenko, mówią, że Wielki Sfinks ma 800 tysięcy lat.

Rewolucyjna teoria wspierana przez naukę. Ale kto mógł stworzyć tę skomplikowaną i majestatyczną strukturę 800.000 lat temu? Miliony ludzi na całym świecie są przekonane, że setki tysięcy lat temu, zaawansowana technologia, której doświadczały istoty na naszej planecie stworzyły tę niesamowitą strukturę. Gaston Maspero, francuski egiptolog w artykule z 1881 roku, napisał w książce “Świt cywilizacji”: …”

Sfinks mógł być obecny od czasów “wyznawców Horusa”, rasy predynastycznej i półboskiej, która według wierzeń starożytnych Egipcjan żyła tysiące lat przed faraonami egipskimi. W książce “Message from the Sphinx” Graham Hancock i Robert Bauval napisali, że rząd egipski wraz z kilkoma amerykańskimi archeologami zablokował badania wokół i pod Sfinksem, uniemożliwiając odkrycie tego, co jest pod spodem. Dlaczego?

925
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *