Przodkowe cywilizacje pozaziemskie: tajemnice vimana

Dla tradycji hinduistycznej słowo (vimana) odnosi się do mitologicznego pojazdu latającego, który jest tłumaczony jako niebiański rydwan lub rydwan bogów, używany przez Hindusów do transportu deiorów, którzy poruszali się po niebie. Istnieje duża liczba świątyń znajdujących się w południowych Indiach, które są ozdobione małymi vimana konstrukcji, kształty podobne do kapelusza z kopułą w kształcie, zdobiące ten rodzaj budynków religijnych.

Czy vimana była pojazdem pozaziemskim?
Istnieje literatura sanskrycka, która ma ponad 2000 lat i zawiera opisy tych tajemniczych maszyn latających, co stwarza różne perspektywy, że starożytni astronauci, skatalogowani przez starożytnych mieszkańców Indii, byli w rzeczywistości pozaziemskimi ludźmi, którzy odwiedzili Indie. Starożytna mitologia hinduska wskazuje, że ten typ pojazdu był używany w różnych okresach w trakcie wojen.

Podobnie jest w przypadku Ramajany, tekstu religijnego, który szczegółowo opisuje wimanę z kwiatów, przez którą król demonów Ravana poruszał się po niebie. Wśród kilku opisów znajdujemy vimanę boga słońca, jak również tych innych bogów, którzy używali vimany ciągnięte przez zwierzęta, lub z rodzajem kół. Ponadto, vimany o różnych kształtach i rozmiarach są szczegółowe, niektóre małe, inne duże, podobne do budynków powyżej 8 pięter.

Wyciek informacji może prowadzić do tego, gdzie znajduje się wimana i obca technologia.
Jest wielu sceptyków, którzy uważają, że te wszystkie teorie to nic innego jak proste mity, ale w połowie 2013 roku wyciekła informacja o odkryciu tajemniczego artefaktu, którym była vimana. Raport, który został ujawniony w połowie tego samego roku przez Rosyjskie Służby Wywiadu Zagranicznego, wyszczególnia tajemnicze znalezisko w Afganistanie, które przykuło uwagę wszystkich, aż nagle z dnia na dzień wszystko pozostało w mgławicy.

Amerykańscy żołnierze padli ofiarą pozaziemskich technologii z vimaną
W środku operacji poszukiwawczej na półpustynnym obszarze, około 8 żołnierzy z sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych zostało uderzonych w jaskinię przez jakieś tajemnicze znaki. We wnętrzu jaskini grupa wojskowa znalazła ślady technologii, która doprowadziła ich do starożytnej vimany, mitologicznej, używanej przez hipotetycznych bogów wyszczególnionych w indyjskim sanskrycie. O odkryciu poinformowało jednak wojsko, które znajdowało się w jaskini, co jednak zapoczątkowało dla żołnierzy niezbyt przyjemny koniec, gdyż nie osiągnęli go z ciemnych jaskiń.

Po tym katastrofalnym incydencie przeprowadzili oni działania mające na celu odnalezienie ciał żołnierzy, ale nie zostali odnalezieni, a jedynie urządzenia rejestrujące i komunikacyjne. Tego typu incydent został uciszony przez przywódców światowych mocarstw, którzy zostali poinformowani o tym tajemniczym wydarzeniu. Raport z operacji zawiera szczegóły dotyczące urządzenia latającego, które pochodzi z co najmniej 5 tys. lat i posiada osłonę energetyczną, która chroni je przed tymi, którzy próbują je wydobyć.

Naukowcy, którzy wzięli na siebie zadanie odwiedzenia tej dziwnej jaskini nazywali odkrycie rodzajem vimany, która znajduje się zamknięta w rodzaju kapsuły czasu i zwracają uwagę, że dziwne zniknięcie 8 żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych jest związane ze znalezieniem tego artefaktu z innej planety.

Czy to vimana była przyczyną zniknięcia 8 amerykańskich żołnierzy?
Według starych opowieści, które znajdują się w epopei sanskryckiej, vimana mierzy dwanaście metrów obwodu, z czterema pełnymi kołami, również jest szczegółowa, że posiada mechanizm obronny, który ma płonące pociski i inne śmiercionośne bronie, które są zwykle aktywowane przez rodzaj okrągłego reflektora, który pochodzi z promienia światła, że gdy jest on skoncentrowany w celu biologicznym, zużywa go natychmiast z jego wielką mocą. Naukowcy zwracają uwagę na to, że to właśnie ta siła spowodowała zniknięcie 8 wojskowych, którzy znaleźli się w jaskini.

1104
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *