HISTORIA WILLIAMA MORRISA, część 17 – Wiek wolnych ziem (opowiada She-Ki)

Po pewnym czasie Obserwatorzy stracili zainteresowanie ludźmi, ponieważ zaczęli wierzyć, że nie ma sposobu, aby manipulować tą energią lub duszą, która wyszła z ludzkich ciał.
Anunnaki również zaczęli przeżywać kryzys w swoim środowisku z powodu braku złota i minerałów niezbędnych do ich rozwoju


Czego więc użyć? Zaczęli używać nowo zresetowanego człowieka do wydobywania złota z surowej i głębokiej ciemności w głębi lądu. Cóż może być lepszego niż przekonanie ludzi, że są ich bogami i że będą musieli ich posłusznie czcić. W tym okresie miał miejsce okres powstania wielu słynnych piramid. Piramidy te były niczym więcej niż centrami wytwarzania energii, które służyły do ​​kontrolowania człowieka i generowania katastrof. Próbowali też w ten sposób kontrolować dusze – znowu bezskutecznie. Piramidy Anunnaki zostały rozmyślnie rozmieszczone w Znanych Krainach i innych krajach. Był to także inny starożytny sposób kolonizowania ziem. Piramidy były formą ostrzeżenia w krajach skolonizowanych jako rodzaj znaku dla wszystkich innych intruzów wkraczających do krajów bez pozwolenia.
Byli znani z obawy, że rasa może nadejść, by wyzwolić istniejące kolonie. Strażnicy i Anunnaki ponownie zaczęli ze sobą walczyć, teraz o kontrolę nad Znanymi Krainami, ludźmi, a także nad dużą ilością znalezionego złota.
Giganci następnie wykorzystali te walki między Obserwatorami a Anunnaki i wkroczyli na nasze ziemie. Wielu przybyło z naszych wysp (gdzie mieszka She-Ki), a także z innych krajów, takich jak „Wolne Wyspy”.
Weszli z dwóch stron lodowych ścian otaczających Ziemię. Te ściany lodu zostały zbudowane i stworzone przez Obserwatorów w przeszłości, aby uniemożliwić ludziom przejście.


Zatem możliwość istnienia „Nieskończonej Ziemi” nigdy nie mogłaby wejść do ludzkich umysłów, a tym samym obudzić tysiące żywych energii w ludzkich ciałach, które są odrętwiałe na wiedzę o swojej przeszłości.
W Azji Środkowej szybko utworzyła się duża armia gigantów (ludzi 2,5-4 metrowych), a wraz z mieszkającymi tam ludźmi zaczęły tworzyć się inne grupy. (starożytni giganci znali „Źródło” w każdym człowieku).


Wkrótce ich liczba podwoiła się i powstał wielki i potężny olbrzym-ludzki opór, który rósł w siłę i przygotowywał się na nieuchronny atak Obserwatorów lub Anunnaki. Strażnicy i Anunnaki nadal konfrontowali się ze sobą w bitwach, które miały miejsce na ich własnych ziemiach, pozostawiając kontrolę nad naszymi znanymi Ziemiami jako wolną strefę.
To były lata rozkwitu Wielkiego Tataru i technologii darmowej energii. Terytorium naszych krajów było prawie całkowicie wolne. Mówi się, że niektórzy Obserwatorzy i Anunnaki widzieli, jak spadają ich piramidy, nie będąc w stanie nic z tym zrobić, ponieważ byli zaangażowani we własną wojnę.
Z książki: Nawigator, który przekroczył lodowe ściany
Autor: Nos Confunden

254
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *