Czy w kopule na księżycu Ganimedesa kryje się obce miasto?

Tajemniczy księżyc Jowisza i jego największy Ganimedes mają cienką atmosferę i tlen o ciśnieniu porównywalnym do ziemskiej atmosfery na wysokości kilkuset kilometrów. Nic więc dziwnego, że pod kopułą znaleziono potencjalne obce miasto.Odpowiedzialnymi za odkrycie obcego miasta na Ganimedesie są amerykańscy astronomowie obserwujący satelitę za pomocą teleskopu Hubble’a. Uważają nawet, że udało im się zidentyfikować zorze bolarne na księżycu Jowisza.

Gdyby nie fakt, że to ciało niebieskie zostało już rozpoznane jako gigantyczna planeta Księżyc , z łatwością można by je uznać za inny świat sam w sobie.

W rzeczywistości, mając średnicę ponad 5200 kilometrów , przekracza wymiary Merkurego i jest tylko nieznacznie mniejszy od Marsa.

Z drugiej strony, podobnie jak Ziemia i Jowisz, ma rodzaj zdarzenia atmosferycznego zwanego magnetosferą . Tarcza magnetyczna, która odchyla wiatr słoneczny i pochodzące z niego naładowane cząstki energii.

Wszystkie te cechy, dodane do ostatnich zdjęć krateru Khensu , sugerują, że na powierzchni Ganimedesa znajduje się miasto w rodzaju czarnej kopuły .

Wielu teoretyków zakłada, że ​​krater jest w rzeczywistości czymś w rodzaju półprzezroczystej kopuły .


Podobnie jak czarne powieki, które eksperci teoretyzują , że posiadają kosmici , taki materiał jest wykonany, aby przepuszczać trochę światła. Jest jednak w stanie filtrować niebezpieczne promieniowanie ze Słońca i Wszechświata.

W rzeczywistości uważa się, że ta kopuła mogła zostać stworzona przez tę samą pozaziemską cywilizację;_

Scott C. Waring jest głównym prekursorem tej teorii. Kontrowersyjny ufolog przedstawił swoje odkrycie wraz z obrazem.

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy Waring wypowiedział tak kontrowersyjne oświadczenie o swoich odkryciach poza Ziemią. Był głównym informatorem, że NASA i inne organizacje kosmiczne ukrywają przed opinią publiczną prawdę o życiu na innych planetach… lub na satelitach, w zależności od przypadku.

https://www.ufospain.es/2022/06/26/ciudad-extraterrestre-oculta-bajo-una-cupula-luna-ganimedes/

678
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *