Czy Ludzkie Klony Istnieją Od Dłuższego Czasu?

W Internecie zaczęło przebijać się coraz więcej informacji, że od dawna na świecie żyją klony ludzi, które spokojnie żyją obok nas – a my oczywiście ich po prostu nie zauważamy

Nie tak dawno na Youtube pojawił się filmik (patrz pierwsza część poniżej) z występem gwiazdy hip-hopu Lil Buu, w którym ten słynny piosenkarz przyznaje, że w rzeczywistości jest sklonowaną osobą stworzoną przez kanadyjską firmę Clonaid.

Co więcej, klon, podobno drugiej generacji, bardzo przekonująco mówi o tym wszystkim.

Wszystkie procedury klonowania Lil Buu odbyły się w Kanadzie, zgodnie z systemem Clonaid przydzielono mu określoną liczbę.

Wszystkie jego wspomnienia o życiu w prawdziwym ciele, podarowane mu przez Matkę Naturę, zostały wymazane z inicjatywy specjalistów, aby przeszłość nie kolidowała z teraźniejszością

Jednocześnie wokalista zapewnia, że ​​klient sam wybiera, co wymazać, a co pozostawić w pamięci, choć psychologowie firmy również biorą czynny udział w tym procesie.

Wszystko to wydaje się bzdurą, jednak kanadyjska firma Clonaid jest daleka od fikcji i naprawdę istnieje.

Clonaid to kanadyjska organizacja klonująca ludzi, zarejestrowana jako firma na Bahamach. Założona w 1997 roku, ma filozoficzne powiązania z religią UFO Raelism, która postrzega klonowanie jako pierwszy krok do osiągnięcia nieśmiertelności.

27 grudnia 2002 r. dyrektor naczelna Clonaid, Brigitte Boisselier, twierdziła, że ​​urodził się mały klon o imieniu Eve. Relacje medialne na temat roszczenia wywołały poważną krytykę i debatę etyczną, która trwała ponad rok.

Co więcej, jak zapewniają skrupulatni dziennikarze, napływ klientów jest tutaj tak duży, że zarząd firmy otworzył niedawno oddział Stemaid.

Oto, co mówi szefowa firmy, dr Brigitte Boisselier:

„Przestrzegamy zasady ścisłej poufności, więc o naszej firmie krążą różne plotki, nawet te fantastyczne, ale nie mamy prawa ujawniać, jaką pracę wykonujemy z naszymi klientami. Mogą być w stu procentach pewni, że dane na ich temat nie wyciekną GDZIEKOLWIEK, zwłaszcza w prasie, nawet jeśli sam Clonaid poniesie duże straty z powodu tej poufności”.

Wyjaśnijmy jednak, że wszystkie te informacje o klonowaniu ludzi nie są przez nikogo zweryfikowane i oficjalnie niepotwierdzone. Wierz lub nie – wybór należy do Ciebie.

Z naszej strony publikujemy to tylko dlatego, że z czasem takie fantastyczne założenia bardzo często się sprawdzają. I nie jest to zaskakujące w naszym społeczeństwie, gdzie najgorętsze informacje (zwłaszcza dotyczące najnowszych osiągnięć naukowych) są niezmiennie ukrywane przed opinią publiczną.

1953
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *