Dzieci mogą umrzeć z powodu białka kolczastego od osób zaszczepionych

Białka kolczaste stały się przedmiotem gorących debat w ostatnich tygodniach. „Popełniliśmy wielki błąd i do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy” – powiedział kanadyjski badacz szczepionek Byram Bridle – „nie wiedzieliśmy, że samo kolce białkowe jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym”. otrzymał znaczące wsparcie. „Białko szczytowe SARS-CoV-2 jest cytotoksyczne, to fakt” – wskoczył u jego boku Robert Malone , wynalazca szczepionki mRNA.

Teraz kolejna, jeszcze nie recenzowane powinien studiować dalej napędzać dyskusję. Tytuł: „Szczepienie Covid-19 zwiększa śmiertelność nieszczepionych dzieci w Europie”. Hervé Seligmann, który prowadzi badania w Karlsruhe Institute of Technology, od stycznia do maja tego roku ma nieszczepione dzieci w wieku od 0 do 14 lat z 22 krajów europejskich Analizowane kraje. W przypadku liczby szczepień przeprowadzonych w populacji ogólnej odnosi się to do „ Ourworldindata ”, a w przypadku całkowitej tygodniowej śmiertelności do „ Euromomo ”.

Jedno z jego głównych odkryć: „Pośrednie skutki szczepionki przeciw Covid-19, prawdopodobnie poprzez wydzielanie przez szczepionkę białek kolczastych i/lub innych cząsteczek, zwiększają ogólną śmiertelność u osób nieszczepionych – szczególnie we wczesnej fazie, w której szczepienie ma niekorzystne skutki dla został zaszczepiony.” Wydalanie szczepionki opisuje przenoszenie białek kolczastych lub substancji towarzyszących ze szczepionych do nieszczepionych poprzez wydalanie płynów, takich jak śluz (poprzez kaszel, a nawet normalne oddychanie) lub mleko matki.

Dane Seligmanna wskazują na wzrost śmiertelności w tygodniach po szczepieniu w Europie.

Skutki uboczne zaczynają się od trzech do czterech tygodni po szczepieniu

„Zwłaszcza dzieci rozwijają niepożądane reakcje poszczepienne”, pisze Seligmann. Szczególnie niepokojące jest to, że z czasem niepożądane efekty wydają się nasilać. Nie wyklucza to jednak wpływu wydalania szczepionek na nieszczepione osoby dorosłe w każdym wieku.

Smutnym przykładem jest śmierć pięciomiesięcznego dziecka w Stanach Zjednoczonych, które zmarło w ciągu dwóch dni od zaszczepienia szczepionką firmy Pfizer. Matka została zaszczepiona 17 marca, a następnego dnia dziecko zrobiło się czerwone, dostało gorączki, odmówiło jedzenia i dalej płakało. W szpitalu lekarze stwierdzili wysoki poziom enzymów w wątrobie – oznaka zatrucia.

Dziecko zmarło w ciągu dwóch dni. Według amerykańskiego systemu podejrzewanych reakcji niepożądanych (VAERS) nie było innej przyczyny zgonu niż pośredni skutek szczepienia, który można znaleźć w systemie VAERS pod numerem zdarzenia 1166062-1.

„U niezaszczepionych osób poniżej 15 roku życia objawy niepożądane zaczynają się 3-4 tygodnie po szczepieniu i stopniowo nasilają się do końca badanego okresu, czyli 20 tygodni po szczepieniu” – zauważył Seligmann. Na poziomie całkowitej populacji dzieci poniżej 15 roku życia w 22 badanych krajach, szczepienie jednego procenta dorosłych doprowadziło do ośmioprocentowego wzrostu średniej tygodniowej śmiertelności nieszczepionych dzieci.

Porównując zdrowie nieszczepionych dzieci, u których żaden, jeden i oboje rodzice nie są szczepieni, można sprawdzić, w jakim stopniu wydalanie szczepionki jest odpowiedzialne za pośrednie skutki szczepień, które wpływają na nieszczepione dzieci, powiedział Seligmann.

Należy spodziewać się długoterminowych negatywnych skutków dla wszystkich grup wiekowych

Przy braku odpowiednich analiz – śmiertelność wśród dzieci jest bardzo niska – wzrost zgonów związany ze szczepieniami pozostaje w dużej mierze niezauważony – podkreśla naukowiec. Tygodniowy wzrost szczepień o 2% oznacza 58 dodatkowych zgonów wśród 60 milionów dzieci poniżej 15 roku życia. Gdyby ekstrapolować ten efekt do 100% pokrycia szczepieniami, oznaczałoby to pięć zgonów na 100 000 dzieci z powodu pośrednich skutków ubocznych szczepień.

„Te efekty prawdopodobnie pozostaną niezauważone w dużej populacji, która jest rozrzucona na całym kontynencie” – uważa Seligmann. Bezpośrednie konsekwencje szczepienia będą prawdopodobnie bardziej zauważalne nawet bez odpowiednich wyjaśnień i analizy danych.

Należy również pamiętać, że wyniki tego badania dotyczą jedynie krótkoterminowych skutków szczepień. Według Seligmanna długoterminowe następstwa wywołanego szczepionką wzrostu częstości chorób autoimmunologicznych, raka itp. nie są przedmiotem tego badania. Uważa jednak, że jest to prawdopodobne – dla wszystkich grup wiekowych.

https://reitschuster.de/post/kinder-koennen-an-spike-protein-von-geimpften-sterben/

2366
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *