Czy Echnaton był pozaziemskim królem starożytnego Egiptu?

Wielu ekspertów od lat twierdzi, że starożytny Egipt i jego historia są owiane tajemnicą. Od budzących respekt dzieł po mitologię, były dziesiątki pytań, na które egiptologia nie potrafiła odpowiedzieć. Nowe badania sugerują, że starożytni faraonowie egipscy zostali genetycznie zmodyfikowani przez istoty pozaziemskie. Czy może to być ostateczne połączenie z “Bogami”? Głównym powodem tego badania jest król Echnaton , i jego dziwny wygląd związany z istotami pozaziemskimi.

Według nowych badań, które jest wynikiem siedmioletnich badań i mapowania genomu dziewięciu starożytnych faraonów Egiptu, stwierdzono, że ci starożytni władcy są otoczeni wielkimi tajemnicami. Niektórzy badacze uważają nawet, że starożytni egipscy faraonowie mogą mieć silne połączenie z innymi światami odciśnięte w ich DNA. Chociaż mumia Echnatona nie została jeszcze odnaleziona (przynajmniej oficjalnie), wielu twierdzi, że jego dziwne zwyczaje wskazują na całkowicie enigmatyczne pochodzenie, które według wielu może mieć związek z pozaziemskimi bogami.

W 1352 r. p.n.e. Akhenaten wstąpił na tron jako dziesiąty faraon XVIII dynastii. Niemal natychmiast wprowadził serię dość radykalnych modyfikacji religijnych, w tym zakaz odwoływania się do wielu bogów. Porzucił tradycyjny egipski politeizm i wprowadził kult Atena, obiektu w kształcie dysku.

Pierwszy dowód na to, że ludzie nie pochodzą z Ziemi w starożytnym Egipcie
Wielu ekspertów doszło do wniosku, że ludzie nie należą do Ziemi. Jednym z najbardziej rzucających się w oczy nazwisk wśród tych ekspertów jest amerykański ekolog, dr Ellis Silver, który zaprezentował swoją książkę zatytułowaną “Humans are not from Earth”. Ekolog zapewnia, że ludzie nie mogą być rdzennymi mieszkańcami Ziemi i mogli przybyć osobno z innych miejsc. Silver podaje argumenty oparte na ludzkiej fizjologii, które sugerują, że nie ewoluowaliśmy wraz z innymi formami życia na naszej planecie, ale przybyliśmy z innych części wszechświata, sprowadzeni tu przez istoty pozaziemskie dziesiątki tysięcy lat temu.

Silver uważa, że niektóre z przewlekłych chorób, na które cierpi rasa ludzka, takie jak bóle pleców, mogą być ważnym znakiem, że ludzie ewoluowali w innym ekosystemie. Silver wspomina również o innych unikalnych ludzkich cechach, takich jak fakt, że głowy dzieci są stosunkowo duże i że kobiety mają problemy z rodzeniem. W przeszłości było to śmiertelne dla matki, dziecka lub obojga.

Aby to poprzeć, badacze skupili się na różnych unikalnych anomaliach medycznych, aby wyjaśnić wygląd Akhenatena. Wśród nich znajdują się m.in. dziwny zespół Frohlicha, zespół Klinefeltera, czy zespół Marfana. Ale prawda jest taka, że eksperci się nie zgadzają. Niekonwencjonalne myślenie sugeruje, że Akhenaten może być w rzeczywistości wynikiem pozaziemskiej interwencji, a jego tajemniczy wygląd i sposób rządzenia Egiptem jest z pewnością wskazówką, która może wskazywać na związek z innym światem.

Czy jest więc możliwe, że mumia Echnatona była trzymana w ukryciu jako dowód na kontakt pozaziemski? Podczas gdy ciała wielu faraonów i członków ich rodzin zachowały się niemal doskonale, nigdy nie odnaleziono mumii Akhenatena. Wiele osób uważa, że nie udało nam się odnaleźć w mumii tego króla, gdyż to całkowicie przemodelowałoby historię i pochodzenie ludzkości oraz Starożytnego Egiptu, jakie znamy.

2218
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *