Niesamowite obserwacje UFO w najbardziej odległych czasach w historii

UFO są obecne na Ziemi od wielu lat, jednak mieliśmy błędne wyobrażenie o czasach obserwacji tych statków, ponieważ myśleliśmy, że te objawienia miały niedawną datę, ale wręcz przeciwnie, istnieją doniesienia o UFO jeszcze sprzed epoki chrześcijańskiej.

Pierwszym wyraźnym przykładem tych tajemniczych zdarzeń jest ten z dziwnych obiektów latających starożytnych Indii. Książka Popol Vuh opisuje starożytnych indyjskich bogów jako architektów i twórców, byli oni postaciami, które poruszały się po Indiach w latającym pojeździe bardzo przypominającym spodek. W tekście owe przesuwacze metalu nazywane były “vimanas”

Innym przypadkiem, w którym zakłada się obserwację UFO, jest przypadek tzw. gwiazdy betlejemskiej. Naukowcy dogłębnie przeanalizowali tekst biblijny, który opowiada o podróży trzech magów, których przewodnikiem była poruszająca się gwiazda. Starzy astronomowie zabrali tajemnicę tej gwiazdy, twierdząc, że jest ona zjawiskiem planetarnym, ale po prostu niemożliwe jest, aby gwiazda była w ruchu i zatrzymywała się kilkakrotnie, tak jak to miało miejsce w przypadku czarodziejów, dlatego też eksperci astronomii doszli do wniosku, że podróżni ci byli prowadzeni przez statek kosmiczny, a nie przez gwiazdę.

Chińczycy w czwartym wieku byli świadkami wielu pojawień się UFO, szczególnie w głównych latach każdej z dynastii. Chińskie teksty opisują te statki jako małe obiekty, gdy spadły z nieba na ziemię, ale gdy tylko dotknęły ziemi, ogromnie urosły. Kolory statków były zróżnicowane, ale łączyły je ich wzornictwo i potężne białe światło, które emanowały.

Jest wiele przypadków szczególnych, a w tekstach biblijnych jest ich zbyt wiele, jak na przykład zniszczenie Sodomy i Gomory oraz historia Ezechiela, kiedy to wpadł on m.in. na metalowy pojazd latający.

845
ZRODLO ARTYKULU