Bill Gates wykupuje ogromne ilości ziemi uprawnej mówi Amerykanom, że przyszłość nie jest własnością prywatną

Podczas gdy technokraci z “Wielkiego Resetu” wmawiają Amerykanom, że przyszłość to przyszłość bez własności prywatnej, Bill Gates i inni miliarderzy wykupują ogromne ilości ziemi uprawnej.

Rzeczywiście, Gates jest obecnie największym właścicielem ziemi uprawnej w Ameryce, według raportu Forbes.

“Po latach doniesień, że kupował on ziemię rolną w takich miejscach jak Floryda i Waszyngton, The Land Report ujawnił, że Gates, który według Forbesa ma wartość netto prawie 121 miliardów dolarów, zbudował ogromny portfel ziemi rolnej obejmujący 18 stanów.”

“Jego największe udziały znajdują się w Luizjanie (69,071 akrów), Arkansas (47,927 akrów) i Nebrasce (20,588 akrów). Dodatkowo posiada udziały w 25.750 akrach gruntów przejściowych w zachodniej części Phoenix w Arizonie, które są przekształcane w nowe przedmieścia.”

Gates posiada obecnie 242.000 akrów ziemi uprawnej w całych Stanach Zjednoczonych, głównie “poprzez podmioty zewnętrzne przez Cascade Investments, osobisty wehikuł inwestycyjny Gatesa.”

Jak podaje Forbes, nie wiadomo, co Gates robi z ziemią, a Cascade Investments odmówiło komentarza w tej sprawie.

Jeśli chodzi o indywidualnych właścicieli ziemi, Gates jest wciąż daleko za magnatem medialnym Johnem C. Malone, który jest na pierwszym miejscu z 2,2 mln akrów rancz i lasów oraz założycielem CNN Tedem Turnerem, który posiada 2 mln akrów ziemi ranczerskiej.

Jeff Bezos z firmy Amazon również “inwestuje w ziemię na dużą skalę”, jak podaje raport.

Miliarderzy filantropi i technokraci nabywający ziemię w coraz szybszym tempie, zdają się mówić opinii publicznej, że w przyszłości własność prywatna praktycznie przestanie istnieć.

W swoich książkach założyciel Światowego Forum Ekonomicznego i globalista Klaus Schwab jasno stwierdza, że “czwarta rewolucja przemysłowa” lub “wielki reset” doprowadzi do zniesienia własności prywatnej.

To przesłanie odbija się echem na oficjalnej stronie WEF, gdzie czytamy: “Witamy w roku 2030. Witajcie w moim mieście – lub raczej powinienem powiedzieć: “naszym mieście”. Nie jestem właścicielem niczego. Nie mam samochodu. Nie posiadam domu. Nie posiadam żadnych urządzeń ani ubrań.”

Najwyraźniej nie będzie wam wolno posiadać żadnej własności prywatnej i waszym jedynym wyjściem będzie życie w stanie permanentnej zależności od niewielkiej liczby bogatych elit, które posiadają wszystko.

Kiedyś nazywało się to feudalizmem, który jest formą niewolnictwa.

https://www.zerohedge.com/political/bill-gates-becomes-americas-largest-farmland-owner-while-great-reset-says-future-no

2426
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *