Czy UFO pochodziły z niemieckich nazistowskich baz w pobliżu jeziora Wostok?

Historia mówi nam, że w połowie maja 1945 r. dowódca niemieckiej floty morskiej, Karl Donitz, jeden z niewielu mężczyzn, których Hitler mianował swoim następcą, nakazał swoim podwładnym generałom Wilhelmowi Keitelowi i Alfredowi Jodlowi podpisać bezwarunkową kapitulację z aliantami, akceptując pełną okupację niemieckiego terytorium.

Jedną z najbardziej zaskakujących rzeczy jest fakt, że jedna z kluczowych niemieckich baz poza granicami Niemiec nie została włączona do kapitulacji, a przywódcy Trzeciej Rzeszy mieli możliwość przeniesienia większości postępu technologicznego i naukowego, co skłoniło wielu do przekonania, że większość najważniejszych tajemnic i tajnych projektów nazistowskich jest ukryta w okolicach jeziora Vostok na Antarktydzie.

Czy Stany Zjednoczone i zachodnie mocarstwa wiedzą o nazistowskich bazach nad jeziorem Vostok i UFO?
Od tego czasu do chwili obecnej miała miejsce niewiarygodna liczba obserwacji UFO opisana przez argentyński personel na Antarktydzie na początku lat 80-tych, obserwacje te zaczęły pojawiać się na całej planecie po kapitulacji Niemiec nad niebem Argentyny, Stanów Zjednoczonych, RPA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Chile i innych krajów, co skłania wielu do myślenia, że Stany Zjednoczone i zachodnie mocarstwa wzięły na siebie zaprzeczanie prawdzie o tych dziwnych wydarzeniach.

Tworząc dużo obcy rodzaj teorii i widząc to z innego punktu widzenia, teoretycy spiskowi zwracają uwagę, że te dziwne i nieuchwytne UFO mogłyby istnieć, ale być może nie byłyby manipulowane przez Marsjan, ale mogłyby to być niemieckie nazistowskie artefakty opracowane przez tych ludzi Trzeciej Rzeszy i ich potomków, którym udało się zdobyć wystarczające umiejętności technologiczne i wyższość, aby móc latać nad każdym miastem i każdą bazą wojskową, czy to w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Rosji, Wielkiej Brytanii czy gdziekolwiek chcą.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w tej teorii spiskowej byłoby to, że gdyby takie siły niemieckie rzeczywiście istniały, a miały tę wielką przewagę technologiczną, ponieważ nie wykorzystały jej w II wojnie światowej, aby pozwolić swojemu krajowi wygrać wojnę. Albo dlatego, że nie używali go po drugiej wojnie światowej w sposób agresywny lub grzeczny dla własnego dobra.

Nie jest dla wielu tajemnicą, że w tej kwestii i tego typu teoriach spiskowych zakorzeniony jest strach zakorzeniony w mózgach przywódców światowych elit, ponieważ większość albo wie bardzo dużo, albo nie wie, co ci ludzie z ich rzekomymi sterowcami myślą i planują zrobić, albo jakie niespodzianki mogą ukrywać dla ludzkości.

Według raportu w Rosji dzisiaj nazistowskie bazy zostały przeszukane w poszukiwaniu niemieckich
Nawet gazeta “Russia’s Today” dodała niedawno raport o jeziorze Vostok i jego anomaliach, w którym czytamy: (Wydarzenia te dały nową nadzieję tym, którzy szukają tajnej bazy, zbudowanej przez niemieckich nazistów na pokrywie lodowej jeziora Vostok. Podejrzewa się również, że ta tajna baza, jak Wielki Admirał Karl Dontiz powiedział Hitlerowi w 1943 roku, że on i jego grupa zadaniowa są dumni, że zbudowali niezniszczalną fortecę dla Fuhrera po drugiej stronie planety).

Przez długi czas spekulowano nawet, że szczątki Hitlera i jego żony zostały przetransportowane do tej rzekomo tajnej bazy. Doprowadziło to do tego, że wielu badaczy kontynuuje badania i wykopaliska w celu odkrycia bazy w pobliżu jeziora Vostok, choć dla wielu wydawało się to niemożliwe.

1080
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *