Atlantyda zaginiony kontynent

Wokół Atlantydy rozważano wiele teorii, choć bez wątpienia ta, która najbardziej chwyta miłośników nierozwiązanych tajemnic, jest związana z istotami pozaziemskimi . Innymi słowy, istnieje teoria, w której starożytni Atlantydzi i zaginione miasto pełne tajemnic i postępu technologicznego, jest niczym innym jak pozaziemskim miejscem na planecie Ziemia.

Wspomniana teoria oparta jest na opowiadaniu profesora Fabio Zerpy, doktora Daniela Waltera Fry’ego i inżyniera Enrique Castillo Rincóna, którzy zapewniają, że odwiedzili je istoty pozaziemskie i zostali zaproszeni na pokład statku …

W swoich relacjach opowiadają, jak zostali zaproszeni do odwiedzenia wnętrza kosmicznego statku i wkrótce wchodzac w stratosferę, szybko opuszczajac i pozostawiając planetę Ziemię za sobą …

Następnie obcy opowiadali, jak istniało na lądzie na Oceanie Spokojnym miejsce, które nazywali Lemurią, ale ludzie znali je jako Atlantyda.Początkowo istniała komunikacja między Atlantydami a resztą mieszkańców innych kontynentów, takich jak Ameryka i Europa. Jednak stopniowo technologia Atlantów znacznie przewyższyła technologię pozostałych kontynentów.

Jak to się stało, że Atlantydzi zrobili postępy, a reszta cywilizacji nie ?
wszystko polega na przestrzeganiu praw naturalnych, Uważa się, że w ten sposób Atlantydzi byli w stanie osiągnąć postęp naukowy do poziomu przewyższającego obecną naukę, a nawet mówi się, że byli zdolni do latania, chociaż nie wiadomo dokładnie, jak to zrobili (byc moze za pomocą maszyn podobnych do samolotów lub helikoptery lub bez nich).

Zniszczenie Atlantydy według kosmitów
Zgodnie z tą teorią kontynent ten został zniszczony przez wojnę między dwiema cywilizacjami tak potężną, że nie byłoby możliwe rozważenie wielkości i wiedzy, jaką posiadali.

Na wojnie (choć nie o zwycięstwo) obie cywilizacje przestały istnieć, tracąc w ten sposób cenne informacje i postęp technologiczny, który dziś byłby zaawansowany i uznany przez całą ludzkość.

Jednak wyginięcie to nie było nagłe, ale poziomy promieniowania zaczęły ograniczać ich zdolności umysłowe do tego stopnia, że ​​unicestwiły ich jako uzdolniony gatunek lub lepsze od reszty. Stopniowo zapominano o technologii, nauce i wiedzy, a ich możliwości (coraz bardziej wycofywane) nie mogły dalej ewoluować w kierunku nauk stosowanych.

Co stało się z ocalałymi kosmitami?
Według narratora tej historii (kosmita, który był z nimi opowiadal dalej) ze pozaziemscy Atlantydzi, którzy przeżyli tę bitwę, zostali przeniesieni na Marsa, planetę, która w tym czasie miała cechy podobne do ziemskich.

BYĆ MOŻE DLATEGO KOSMICI SĄ ZNANI JAKO MARSJANIE …

Uważa się jednak, że niewielka populacja wolała pozostać na Ziemi, aby uniknąć nagłych zmian, gdy dotrą na drugą planetę. W ten sposób i zgodnie z tą teorią i historią kosmici są łączeni z ludźmi przez ponad 30 000 lat.

1037
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *