Pozaziemskie uprowadzenie Travisa Waltona

Uprowadzenie jest zdefiniowane jako porwanie w języku angielskim, ale z czasem termin ten zaczął oznaczać uprowadzenie człowieka przez obcych.
Uprowadzenia przez obcych nazywane są również bliskimi spotkaniami typu IV.

Ogólnie rzecz biorąc, osoba, która jest ofiarą uprowadzenia, odkrywa, że doznała uprowadzenia od kosmitów podczas “sesji regresji hipnotycznej”, ponieważ osoba ta prawdopodobnie poszła do specjalisty po nieuzasadnionej chorobie lub fobii.

Hipnoza regresywna nie jest niezawodną techniką i nie jest naukowo uznana. Sytuacje opisane przez osobę uprowadzoną lub adoptowaną mogą nie być prawdziwe, ale stworzone przez jej własny umysł, patrz np. badanie fałszywych wspomnień.

TESTIMONIALS
Istnieją różne rodzaje uprowadzeń:

-Uprowadzony jest nieświadomy niczego i ma momenty utraty pamięci, które mogą mieć różną długość, nazywane są “Straconym czasem” i tylko poprzez “regresję hipnotyczną” możliwe jest wskrzeszenie tego, co ofiara przeżyła podczas tych “zaciemnionych” momentów.

“Pamięć ekranowa”, z drugiej strony, jest terminem używanym do wskazania, co ofiara pamięta z tych chwil, fałszywą pamięć wywołaną przez podmioty praktykujące porwanie.

-Człowiek zostaje uprowadzony siłą i uświadamia sobie, że został uprowadzony, jest słynny przypadek człowieka uprowadzonego przed świadkami: Travis Walton.

OPISY
-Ofiary mają wrażenie, że wstają w pokoju i przechodzą przez pokoje w domu, uczucie jak podczas podróży astralnych lub podczas Klarownych Snów.

Często opisują szpitalne środowiska z niebieskim światłem wokół nich, gdzie otaczają je obce stworzenia, z których niektóre są świadkami poczucia paraliżu podczas obserwacji nieznanych symboli i obrazów.

EKSPERYMENTY Z LUDŹMI
Czy te uprowadzenia mają na celu przeprowadzanie eksperymentów na ludziach?

Jedyne oznaki, które mogą sugerować hipotezę ludzkich eksperymentów to blizny lub oparzenia na określonych obszarach ciała uprowadzanego, na przykład na genitaliach, uszach, rękach, itp. Adoptariusze mają niewytłumaczalny strach w niektórych sytuacjach, takich jak wejście do szpitala lub radzenie sobie ze zwierzętami z dużymi czarnymi oczami.

Czy są kobiety, które po uprowadzeniu zachodzą w ciążę, niewytłumaczalnie, ale nie są w stanie dokończyć ciąży, marzą o nieznanych im istotach wokół nich i wywołują poród wcześniej, a płód jest usuwany przed porodem przez kosmitów, czy też są to ciąże histeryczne?

Obce implanty
W 1% przypadków uprowadzeń występuje obecność egzotycznych implantów, te egzotyczne implanty są ciałami obcymi znajdującymi się wewnątrz ciała osób, które przeszły badania lekarskie, takie jak płytki i badania kliniczne w celu wykrycia podejrzanych torbieli lub guzów; w rzeczywistości te egzotyczne implanty mogą być początkowo mylone z masami nowotworowymi, torbielami, super czerwonymi w korespondencji z bliznami, których pochodzenia pacjent nie pamięta, ale później okazuje się, że składają się one z materiału nieznanego pochodzenia, czasami z metalu, a czasami z materiału biologicznego

Zrodlo

579
ZRODLO ARTYKULU