Pierścień Pedofilii W Hrabstwie Orange Jest Chroniony – Dziesiątki Zaginionych Dzieci, Śledczy „Samobójcy”

Była adwokat, praktykująca psychoterapeuta i badaczka, Susan Knowles, zwróciła mi uwagę na sprawę Lexi Dillon, w której matka dziecka przedstawiła zarzuty seksualne przeciwko ojcu z udziałem dziewczynki.
Dowody na poparcie wykorzystywania seksualnego były przytłaczające. Jednak Orange County CPS postanowił zabrać dziecko od matki i przekazać je domniemanemu sprawcy.
Sędzia w sprawie odmówił dopuszczenia jakiegokolwiek zeznań w jego sali sądowej od biegłych, którzy przesłuchali młodego Lexi w związku z zarzutami o wykorzystywanie seksualne. W rzeczywistości sędzia ten zagroził licencjom zawodowym świadków, którzy stawiali się w sądzie dla nieletnich w imieniu dziecka i matki.

Lokalna policja przeprowadziła dwa dochodzenia w tej sprawie i stwierdziła, że ​​doszło do nadużycia seksualnego wobec Lexi. Jednak sędzia wciąż zwraca dziewczynę domniemanemu sprawcy. O dziwo, Lexi Dillon zaginął pod jurysdykcją Orange County CPS.
Policja zwróciła się do prokuratora okręgowego o wniesienie zarzutów. Prokurator okręgowy do tej pory odmawiał terminowego rozpatrzenia tej parodii. Jest to typowe dla dzieci, które znikają w systemie CPS w całym kraju. Tak, mam na myśli zniknięcie.
Lexi zaginął i narasta obawa, że ​​dziewczyna zostaje przemycona z kraju, choć fakt ten nie został potwierdzony, ponieważ zwróciło na mnie uwagę źródło, które pragnęło anonimowości.
Najgorsze w tej sprawie jest to, że nikt w oficjalnej roli nic z tym nie robi. Oto dane kontaktowe prokuratora okręgowego wraz ze statutami, które lokalna policja chce złożyć jako oskarżenie karne przeciwko ojcu.

Lokalna policja chce, aby te zarzuty zostały wniesione przeciwko ojcu, tego samego ojca, którego chroni Orange County CPS. Common Sense Show prosi o publiczne wezwanie lub napisanie do prokuratora okręgowego i żąda wniesienia tych zarzutów, a także wszczęcia postępowania karnego w sprawie postępowania CPS w hrabstwie Orange.
Pełna historia sprawy Lexi Dillon znajduje się w artykule Susan Knowles na temat tej przerażającej sprawy.
Coś jest nie tak w tym kraju, strasznie źle. Wiele dzieci zaginie w ramach nadzoru nad ochroną dzieci w całym kraju, nie odnotowując tego, co stało się z tysiącami zaginionych dzieci.
Oklahoma toleruje „zaginione dzieci”
W Oklahomie siedemdziesiąt osiem dzieci zaginęło całkowicie zeszłej jesieni, bez wyjaśnienia. Najbardziej przerażającym aspektem tego rozwoju jest to, że dzieci te zaginęły pod opieką Departamentu Usług Społecznych Oklahomy (DHS).
Nawet media z Oklahomy zadają pytania. Millie Carpenter , która zajmuje stanowisko administratora programu trwałości i dobrego samopoczucia DHS, oraz jej kohorta, Melissa Jones, kierownik programu DHS, upierają się, że nie ma nic złego, a ich finansowana ze środków publicznych agencja absolutnie nie popełniła błędów.
Bez błędów? Pod ich opieką zaginęło 78 dzieci! Nic złego?
Carpenter i Jones nalegają na odpowiedzialność DHS i że wszystkie 78 zaginionych dzieci należy uznać za uciekinierów i że nie zostały one uprowadzone. Skąd mieliby wiedzieć, skoro dzieci zaginęły?
Proszę pozwolić mi podkreślić, że te 78 dzieci było pod opieką i opieką DHS w chwili ich zniknięcia. Jeśli te dzieci zniknęłyby pod opieką rodziców, czy nie byłoby piekła do zapłacenia za odpowiedzialność rodzicielską?
Zarówno władze, jak i media powinny zadawać pytania dotyczące nadzoru i odpowiedzialności agencji. Kiedy te dzieci nie leżały w nocy na łóżku podatkowym, dlaczego nic nie zostało zrobione?
Przypuszczalnie wiele z tych dzieci zostało zabranych rodzicom przez Służby Ochrony Dziecka i umieszczono w areszcie DHS, ponieważ ich rodzice zostali oskarżeni o zaniedbanie i / lub wykorzystywanie. Czy DHS nie jest odpowiedzialny za pokój i wyżywienie?
Każde dziecko musi zostać rozliczone w odniesieniu do państwowych środków na żywność i mieszkanie!
Czy w związku z tym, czy jakaś odpowiedzialna osoba, związana z DHS, może wyjaśnić mi, dlaczego nie zgłoszono 78 zgłoszeń osób zaginionych? Dlaczego nie powiadomiono policji?
Gdyby te dzieci zostały usunięte z domu rodziców, musiałby być zaangażowany sąd. W związku z tym należy niezwłocznie powiadomić sądy o zaginięciu dzieci, ponieważ nie wykonano nakazu sądowego.
Jeśli brakujące 78 dzieci w Oklahomie było tylko przypadkiem rażącego zaniedbania obowiązków przez urzędników, takich jak administratorzy DHS Carpenter i Jones, moglibyśmy zwolnić niekompetentny personel i zatrudnić lepszych ludzi, którzy będą chronić dzieci. Ale fakt, że dzieci te nie zostały nawet zgłoszone jako zaginione, jest niewybaczalny.
Skąd mam wiedzieć, że coś jest strasznie nie tak? Mówiąc prościej, byłem doradcą ds. Zdrowia psychicznego i tego rodzaju procedury administracyjne były częścią mojego szkolenia.
Fakty związane z obsługą tych zaginionych dzieci nie sumują się. Jeśli trzej stogowie nie prowadzą DHS Oklahomy, dzieje się coś bardzo przestępczego.
A fakt, że władze nie są uzbrojone i prowadzą śledztwo, jest wysoce podejrzany i sugeruje dalszy współudział na pewnym szczeblu urzędowym. Istnieje bardzo dobry powód, aby oczekiwać znacznie głębszego poziomu przestępczości związanej z tymi dziećmi, ponieważ zdarzyło się to wcześniej.
Sprawa Penn State
Skandal z Oklahoma DHS nie jest niczym nowym. Pierścienie seksualne kontrolowane przez agencje lub firmy są ukryte na widoku. Często uzyskują legitymację od różnych agencji rządowych i najważniejszych podmiotów korporacyjnych. Oto przykład, w jaki sposób dziecięce pierścienie seksualne są ukryte w zwykłym świetle dnia.
Fundacja „Druga mila” Jerry’ego Sandusky’ego została uznana za jedną z najlepszych „1000 punktów światła ” prezydenta Busha . Co ciekawe, Marvin P. Bush był członkiem rady dyrektorów National Collegiate Athletic Association, która pomogła dokonać wyboru.
Były prezydent George HW „Pappy” Bush nie jest obcy oskarżeniom o pedofilię, o czym świadczy towarzyszący nagłówek poniżej tego akapitu.
Z akt sądowych wynika, że ​​były trener futbolu Penn State Jerry Sandusky molestował dziesiątki, jeśli nie setki dzieci od 1977 do 2011 roku, kiedy to zwierzę zostało w końcu złapane, skazane i skazane.
Większość Amerykanów uważa, że ​​kiedy Sandusky został skazany na 30 do 60 lat więzienia po tym, jak został uznany winnym 45 przypadków wykorzystywania seksualnego nieletnich, sprawa została zamknięta. I właśnie w to wierzą przemysł handlu dziećmi i ich sprzymierzeńcy w kontrolowanych przez korporację mediach.
W rzeczywistości sprawa Sandusky’ego została szybko zakończona, aby zapobiec dalszemu dochodzeniu, które ujawniłoby, w jakim stopniu pedofilia, dla zabawy i zysku, usidliła bogatą i sławną potężną elitę, zarówno w tym kraju, jak i za granicą.
Dane wskazują, że Sandusky powinien był zostać skazany za molestowanie dzieci w 1999 r., Kiedy po raz pierwszy postawiono mu zarzuty.

Adwokat hrabstwa Center, Ray Gricar, zaginął podczas dochodzenia pierścień wykorzystywania seksualnego dzieci Sandusky
Ten konkretny incydent został zbadany przez lokalną policję, skierowaną do prokuratora okręgowego hrabstwa Center, Ray Gricar, który odmówił wniesienia oskarżenia pomimo faktu, że matka domniemanej ofiary miała taśmy poczty głosowej i nagrania Sandusky i jej syna oraz ich jednoznacznie seksualne rozmowy .
Przyjaciele Gricara powiedzieli, że był przerażony i był zastraszany, że nie ścigał oskarżenia pomimo przytłaczających dowodów. Jednak później Gricar rozwinął hart ducha jelit i wznowił dochodzenie w sprawie nielegalnego postępowania Sandusky’ego.
Niedługo potem, w dniu wolnym od pracy, Gricar zaginął i nigdy nie znaleziono ciała. Jego laptop został znaleziony w pobliskim potoku, ale zgodnie z raportem śledczym FBI nie udało się odzyskać żadnych danych. Gricar został uznany za legalnie zmarłego w 2011 roku, po ujawnieniu się skandalu z Sandusky.
Dochodzenie w sprawie domniemanego porwania i zabójstwa Raya Gricara można uprzejmie opisać jako niepełne. Los Gricara jest zbyt powszechnym losem, jakiego doświadczają dmuchawcy i śledczy na światowym pierścieniu pedofilów.
Wiemy teraz, że Sandusky pozyskał wiele swoich ofiar ze swojej cennej Fundacji Second Mile. Jak członkowie zarządu The Second Mile Foundation mogą oczekiwać, że naiwni odbiorcy uwierzą, że w latach 1977–2011, że absolutnie żaden urzędnik Second Mile, nikt w ogóle, z wyjątkiem krzywdzonych dzieci i Sandusky’ego, nie miał wiedzy o nadużyciach?
Należy pamiętać, że te młode ofiary zostały wydymane w biały dzień, jak ujawniono w zeznaniu sądowym. Członkowie zarządu Second Mile Foundation mają stowarzyszenia, które sięgają najwyższych szczytów władzy w tym kraju, w tym Richard Struthers z Bank of America, Michael O’Donnell, Jake Corman, senator stanu Pensylwania.
Wiceprezes Morgan Stanley i Matt Millen analityk piłki nożnej ESPN. Ponadto wielu darczyńców z Penn State ma bliskie powiązania zarówno z Second Mile, jak i niektórymi z czołowych polityków w tym kraju. A przez 34 lata nikt w Second Mile nie wiedział? Prokurator okręgowy Ray Gricar wiedział i nie żyje.
Gdzie jest Nancy Schaefer, kiedy jej potrzebujemy?
Były senator stanu Georgia, Nancy Schaefer, była zdecydowanym przeciwnikiem Child Protective Services (CPS). Schaefer jest autorem dochodzenia, w którym, między innymi, ujawniono, co następuje:
„… Separacja rodzin rośnie jako firma, ponieważ lokalne rządy przyzwyczaiły się do posiadania dolarów podatników w celu zrównoważenia stale rosnących budżetów.
„Ustawa o adopcji i bezpiecznych rodzinach, zainicjowana przez prezydenta Billa Clintona, oferowała państwom„ bonusy ”pieniężne za każde dziecko adoptowane z rodziny zastępczej. Aby otrzymać „premie motywacyjne”, lokalne służby ochrony dzieci potrzebują więcej dzieci.
„Muszą mieć towary (dzieci), które sprzedają, a Ty musisz mieć ich mnóstwo, aby kupujący mógł wybrać.
„Wiadomo, że niektóre hrabstwa dają premię w wysokości 4000 USD na każde adoptowane dziecko oraz dodatkowe 2000 USD na dziecko o specjalnych potrzebach. I jeszcze więcej pieniędzy, kiedy dziecko wraca do obcego ojca. Pracownicy CPS pracują nad utrzymaniem przepływów dolarów federalnych.
„Narodowe Centrum ds. Wykorzystywania i zaniedbywania dzieci w 1998 r. Poinformowało, że sześciokrotnie więcej dzieci zmarło w rodzinie zastępczej niż w społeczeństwie i że po przeniesieniu do oficjalnego„ bezpieczeństwa ”dzieci te są znacznie bardziej narażone na wykorzystywanie, w tym molestowanie seksualne niż w ogólnej populacji.
„Według raportu California Little Hoover Commission z 2003 r. Od 30% do 70% dzieci w kalifornijskich domach grupowych nie należy do nich i nie powinno się ich usuwać.
„… Biedni rodzice często mają na celu utratę swoich dzieci, ponieważ nie mają na to miejsca, by zatrudnić prawników i walczyć z systemem. Bycie biednym nie oznacza, że ​​nie jesteś dobrym rodzicem ani że nie kochasz swojego dziecka, ani że twoje dziecko powinno zostać usunięte i umieszczone z nieznajomymi. ”
W tym dokumencie Schaefer wyjaśnia, że ​​organizacje, takie jak Druga Mila, zdobywają swoje nieletnie ofiary, ustanawiając dziecięce podopieczne państwa. CPS ma niesprawdzoną władzę prawną do usuwania dzieci, z podaniem lub bez podania przyczyny.

Senator stanu Georgia, Nancy Schaefer została „samobójcza” podczas ujawniania CPS.
Następnie, CPS i ich partnerzy, skorumpowani sędziowie sądów dla nieletnich, mogą umieszczać te dzieci tam, gdzie uznają to za stosowne (np. Dom Franklinów, Miasteczko Chłopskie, Dom Elmów, Fundacja Second Mile), gdzie mają miejsce niewyobrażalne horrory.
Jak większość z nas wie, Nancy Schaefer i jej mąż Bruce zostali „samobójcami” w 2010 roku, tego samego dnia próbowała skontaktować się z prowadzącym program telewizyjny Alexem Jonesem, ponieważ wiedziała, że ​​ma poważne kłopoty.
Kongresmenka Cynthia McKinney
I oczywiście jest wszechobecny skandal związany z handlem dziećmi przez DynCorp. 11 marca 2005 r. Kongresmenka Cynthia McKinney przedstawiła sekretarzowi Rumsfeldowi i generałowi Myersowi sprawę handlu dziećmi w DynCorp.
“Pan. Sekretarz, widziałem, jak prezydent Bush wygłosi przemówienie w ONZ we wrześniu 2003 r., W którym wspomniał o kryzysie handlu seksem.
„Prezydent wezwał do ukarania osób zaangażowanych w ten okropny interes. Ale w momencie tego wystąpienia DynCorp został ujawniony za to, że był zaangażowany w kupowanie i sprzedawanie młodych kobiet i dzieci.
„Podczas gdy to wszystko trwało, DynCorp dotrzymał umowy Pentagonu na podawanie szczepionek przeciwko ospie i wąglikowi, a teraz pracuje nad szczepionką przeciw dżumie w ramach programu wspólnego pozyskiwania szczepionek. Panie sekretarzu, czy polityka rządu Stanów Zjednoczonych polega na nagradzaniu firm, które sprzedają kobiety i małe dziewczynki? ”
Rumsfeld grzebał i obwiniał jednego pracownika DynCorp za te przestępstwa, a DynCorp w tym czasie nadal dostawał kontrakty rządowe.
McKinney został następnie wypędzony z biura. Gubernator stanu Illinois Rod Blagojevich jest jednym z niewielu urzędników rządowych na wysokim stanowisku, poza Cynthią McKinney, którzy żądają odpowiedzi w tej sprawie.
A o co możesz zapytać Blagojewicza? Został wrobiony w próbę sprzedaży senatorskiej siedziby Obamy w opowieści, która nie miała sensu. Czy to mówi nam, jak wysoko idzie korupcja?
Wniosek
Niezależnie od tego, czy chodzi o Lexi Dillion, czy zaginione 78 dzieci z Oklahomy, tego rodzaju przypadki zapewniają, naród amerykański ma okazję, z faktami, które wyszły na jaw, aby raz na zawsze zdjąć z oczu ogólnokrajowy spisek.
Ile z tych zaginionych dzieci nie żyje? Ile osób zostało zmuszonych do korzystania z dziecięcych pierścieni niewolnictwa seksualnego, jak uważa wielu w przypadku Lexi Dillion?
Lub, jak twierdzi DHS Oklahomy, czy te dzieci po prostu „uciekają” dzieci? Ilu skorumpowanych sędziów, prokuratorów okręgowych i okręgowych po prostu przymyka oczy na ten holokaust, mimo że jest „urzędnikiem sądu”?
Ameryka, musimy podjąć ważną decyzję. Czy będziemy naciskać na odpowiedzi? Czy zażądamy, aby głowy potoczyły się w miejscach takich jak Larimer County CO., Wirginia, Hrabstwo Orange, Kalifornia i Oklahoma, a następnie zażądamy uczciwego i dokładnego ogólnokrajowego dochodzenia kierowanego przez Kongres, a Kongres powinien wyznaczyć Cynthię McKinney i pozwolić jej służyć jako Car Sex Trafficking Car odpowiedzialny za śledztwo.
Tymczasem gdzie jest Lexi? Gdzie zaginęło 78 dzieci? Gdzie jest Ray Gricar?
Jeśli nie powstaniemy jako naród, aby chronić nasze dzieci, nasz najcenniejszy zasób, to nie zasługujemy na przetrwanie jako naród.
Dave Hodges, The Common Sense Show ;

1412

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *