Smok Achiever – Pisarz

Czy wspominałem też że jestem pisarzem? Popełniłem 9 książek do tej pory. Można się ze mną skomunikować przez e-mail w sprawie kupna. achiever.loren@gmail.com

Oto tytuły na sprzedaż:

  • Wahadło
  • Magiczne opowieści
  • Siedem światów
  • Ścieżka smoka
  • Czarnoksiężnik i siedem dusz

Wahadło to tomik poetycki wydany w stowarzyszeniu FONT w październiku 2023 roku. Zapraszam do kupna oryginalnych wierszy.

Zbiór opowieści: bajek baśni, opowiadań i nowelek. Całość zbierałem przez 15 lat. Niestety zostałem źle potraktowany przez redaktorkę… nie naprawiła części tekstów.

Ta książka jest przeznaczona dla młodszej młodzieży, lecz może ją czytać każdy. Opowiada o grupce stworzonek, które przechodzą na coraz wyższe poziomy i naprawiają Kryształy, odpowiedniki czakr. Pisana w trakcie pandemii podczas kontaktu telefonicznego z Anną Krakowską.

Czarnoksiężnik i siedem dusz. Jest to sztuka napisana wierszem podczas pandemii przez telefon razem z Anną Krakowską. Opowiada o człowieku, który spotkał diabła i przyjął jego propozycję. ]:-) 

Ścieżka smoka to moja perełka. Wydana jako self-publishing. Miała zostać wydana w KOSie, lecz zmieniłem zdanie. Jest to podręcznik ezoteryki mojego autorstwa. Znajdują się tutaj artykuły na przestrzeni dwóch lat. Tematyka: Etyka, energie, poglądy, dywinacje… i wiele innych.

327
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *