A.C. i A.K. – Niezwykli pisarze

Wstęp

Pochodzimy z Dolnego Śląska, Ania Krakowska: Nowa Ruda, Artur Chabrowski: Kłodzko. Od długiego czasu piszemy wspólnie opowieści, a czasem nawet wiersze. Oboje lubimy fantastykę, więc postanowiliśmy połączyć nasze siły i tak powstało kilka wspólnych utworów. Bardzo dobrze się uzupełniamy. Pisanie jest dla nas przyjemnością.

Czarnoksiężnik i siedem dusz

W czasie pandemii, gdy nie można było się spotykać ze znajomymi, postanowiliśmy napisać wspólnie rymowaną bajkę. Podczas tworzenia konspektu okazało się, że owa bajka może stać się czymś więcej – sztuką. W dobie spędzania czasu w samotności, tworzyliśmy razem, co przełamywało rutynę codzienności. Utwór powstał tylko podczas kontaktu telefonicznego.

Postacią negatywną w tym dramacie jest tytułowy Czarnoksiężnik. Wychodzi on naprzeciw cudzym potrzebom i pragnieniom, by – podając się za przysłowiowego anioła światłości, chwytać i więzić w butelkach dusze po podpisaniu przez ofiary cyrografu. Dusze te miał zanieść do diabła, żeby wypełnić swoją umowę z nim, za to że diabeł ten użyczył mu swojej mocy.

Magiczne opowieści

Magiczne opowieści jest zbiorem bajek, baśni, opowiadań i nowelek mojego autorstwa. W środku znajdują się takie pozycje jak:„ Niedźwiedź i piekiełko” związane z historią o Starej Polance – czyli późniejszej Polanicy zdrój, bajki i baśnie: Złotowłosa i miś, Kruki, Gwiazda i świat, Klątwa czy Świątynia mrozu. Są też w niej zawarte nowelki – Znikający punkt (kryminał fantasy), Droga Stwórcy – opowieść o bogach, Drugi bunt – walka aniołów z demonami, Paź i ósemka mieczy – nowelka oparta na tarocie. Wybór jest dość zróżnicowany.

Siedem światów

Siedem światów tak samo jak Czarnoksiężnik i siedem dusz powstało podczas kontaktu telefonicznego wtedy, gdy trwała pandemia. Dopiero później się okazało, że Siedem światów to książka zawierająca problem choroby i jej zwalczania oraz uzdrawiania duszy i ciała.

Siedem światów opowiada o uleczaniu człowieka i jego czakr przez fantazyjne stworzenia Wróżów i Stróżki przechodzących siedem światów – kontynentów z czakrami jako kryształami które trzeba naprawić. Stworzenia te walczą przeciwko innym stworzeniom, którzy zepsuli te kryształy.

Sprzedaż

Zapraszam do kupna naszych książek, które zostały wydane przez panią Apolonię Maliszewską z wydawnictwa Mamiko. Osobiście proponuję spotkania przy kawie w Kłodzku i otrzymanie książki z dedykacją. Inne formy też są dopuszczalne – czyli sprzedaż wysyłkowa. Mój email na który można się zwracać to: achiever.loren@gmail.com. Życzę wszystkiego najlepszego i do zobaczenia.

Artur Chabrowski (Achiever)

178
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *