Moja książka o zaginionych cywilizacjach “Déja vu: czy wszystko już było?” – Aleksander Czeszkiewicz.

Czy jesteśmy pierwszą zaawansowaną cywilizacją na Ziemi? Ile czasu potrzeba, aby wyrafinowana kultura zniknęła z powierzchni naszej planety? Czy w przeszłości istniały cywilizacje, które były bardziej zaawansowane niż nasza współczesna?

https://www.empik.com/deja-vu-czy-wszystko-juz-bylo-czeszkiewicz-aleksander,p1291494796,ksiazka-p

“Déjà vu” dekoduje wiele starożytnych opowieści o zaginionych cywilizacjach i pokazuje, w jaki sposób potwierdzają one większość konwencjonalnych dowodów z geologii, fizyki, archeologii i innych gałęzi nauki.

Zobaczymy, jak ramy czasowe i lokalizacje opisane przez naszych starożytnych przodków pasują do odległej epoki około 9600 lat p.n.e., tuż przed końcem ostatniej epoki lodowcowej, datą, którą sam Platon podał jako datę istnienia Atlantydy.

Zbadamy również możliwe przedpotopowe korzenie kultur w miejscach takich jak Egipt, Indie i Ameryka Południowa, katalogując ślady prehistorycznej kultury globalnej, która prawdopodobnie zbadała całą planetę przed starożytnymi Grekami i zakodowała te tajne informacje w swoich megalitycznych monumentach na całym świecie, w tym w piramidach w Gizie.

Niecałe 400 stron pełnych ilustracji i przypisów w niezwykle taniej cenie!

https://www.empik.com/deja-vu-czy-wszystko-juz-bylo-czeszkiewicz-aleksander,p1291494796,ksiazka-p
194
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *