Pentagram Agryppy

Pentagram Agryppy – jest podstawowym amuletem w magii ceremonialnej, chroni człowieka (figurę uniwersalną znajdującą się w makrokosmosie) przed złym działaniem sił nadprzyrodzonych, duchów nieczystych, istot demonicznych i ich zamiarów. Zapewnia wszechstronną ochronę i w każdej chwili powrót do “świata żywych”. 

Noszony jako talizman zabezpiecza przed sprawdzaniem się zabobonów, przesądów i złych wróżb oraz daje ochronę przed rzucanymi klątwami i urokami.

fot. Piotr Gadaj

Uwaga ! Istotne !

Jeśli kupisz Pentagram Agryppy i zechcesz go nosić to pamiętaj, że najpierw trzeba go oczyścić a potem zaprogramować.

Jak oczyszczać ?

Włóż go do szklanki, kubka, czy innego naczynia i zasyp solą. Pozostaw go na co najmniej 24 godziny. Wyjmij.

Odpal białą świecę. Najlepiej taką małą, taki podgrzewacz :

fot. : Piotr Gadaj

Gdy świeca będzie się paliła to obróć amuletem wokół świeczuszki trzy razy i wymów słowa :

“Jestem nowym właścicielem, porzuć energię starego właściciela i służ nowemu

Masz działać :

jako tarcza ochronna przed złym działaniem sił nadprzyrodzonych, duchów nieczystych, istot demonicznych i ich zamiarów. Masz zapewnić wszechstronną ochronę i w każdej chwili powrót do świata żywych. Masz zabezpieczać przed sprawdzeniem się przesądów, złych wróżb, oraz rzuconymi klątwami i urokami. „

Teraz swój amulet możesz nosić na co dzień jeśli czujesz taką potrzebę. Taki amulet jest świetnym narzędziem dla badaczy zjawisk paranormalnych i osób w jakimś stopniu zajmujących się sferą nadprzyrodzoną – eksplorowanie obiektów i miejsc mających opinię nawiedzonych, wykonywanie prób EVP czy inne formy kontaktu z zaświatami i mocami nadprzyrodzonymi.

Trochę o Pentagramach :

Pentagram, który jest jednym wierzchołkiem zwrócony ku górze zwany Pentagramem Białym – to odzwierciedlenie sacrum — siły Boskiej. Odzwierciedla także pięć zmysłów ludzkich, oraz pięć żywiołów: wodę, ogień, powietrze, ziemię i ducha, ukazując wyższość umysłu człowieka nad wszelakimi innymi zmysłami i żywiołami.

Przynosi też ochronę przed negatywnym oddziaływaniem, zazdrością, zawiścią. Odbija złorzeczenia w stronę osoby, która je wysyła, ochraniając swojego właściciela. Pentagram odpiera złe czary i magię. Pełni rolę tarczy ochronnej, rolę jasnego umysłu i wszechstronnej wiedzy.

Dla Kościoła każdy Pentagram to znak szatana i utożsamienia ze wszelakim złem, sprzeciwianie się Bogu.

Ciekawostką jest, że we współczesnych czasach wiele ludzi nosi go jako ozdobę, nie przywiązując żadnej uwagi do symboliki i znaczenia.

Piotr Gadaj – badacz zjawisk paranormalnych

281
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *