Szefowa Komisji Europejskiej chce odrzucić Kodeks Norymberski i zapewnić legalność przymusu szczepień na COVID-19!

Wszystko wskazuje na to, że Ursula von der Leyen popiera działania Austrii w sprawie przymusu szczepień i będzie chciała podobne mechanizmy wprowadzić na terenie całej Unii Europejskiej.

Kodeks Norymberski jest akceptowanym międzynarodowo mechanizmem sądzenia zbrodniarzy wojennych. Wyraźnie wskazuje, że absolutnie niedopuszczalne są jakiekolwiek medyczne eksperymenty na ludziach, którzy nie wyrażają na nie zgody.

Jak wiadomo, szczepionki na COVID-19, są eksperymentem medycznym. Jeśli ktoś stosuje represje wobec tych, którzy tym preparatom mówią „nie” i planuje wprowadzić obowiązek zaszczepienia równy z przymusem, to znaczy, że łamie postanowienia Kodeksu Norymberskiego, a co za tym idzie, powinien być sądzony jak hitlerowiec, gazujący ludzi w obozach.

Szefowa Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen – zdaje sobie sprawę z ryzyka ogromnych pozwów, które będą się odwoływały do argumentu zbrodniczości zmuszania do przyjmowania niezbadanych substancji wbrew woli obywateli.

Sugeruje więc, że aby oczyścić wszystkich decydentów z zarzutów, które pojawią się w przyszłości, należy najpierw odrzucić Kodeks Norymberski i dopiero wtedy zmusić ludzi do szczepień.

Jest to plan ogromnie niebezpieczny, bo jeśli zostanie zrealizowany, buntownicy, ale także ci, którzy odczują na sobie dramatyczne skutki covidowych szczepień, stracą bardzo potężny prawny instrument dochodzenia sprawiedliwości przed wojskowymi trybunałami, które mogłyby sądzić pandemicznych zbrodniarzy.

Sytuacja gmatwa się, bowiem elity chcą odebrać ludziom legalny środek walki o swoje prawa. Gdy to zrobią, wszelki bunt związany z odmową zaszczepienia, będzie niezgodny z prawem i karany jak przestępstwo.

Kodeks Norymberski został uchwalony w 1947 r., zaraz po drugiej wojnie światowej, aby zapobiec wielu rażącym naruszeniom praw człowieka, wprowadzonym podczas wojny przez nazistów i cesarskich Japończyków.

Szczególnie kwestionowane były eksperymenty medyczne przeprowadzane na badanych bez ich zgody. Zabiegi te, często wykonywane pod dowództwem ludzi takich jak dr Josef Mengele czy Hideki Tojo, przypominały najgorsze rodzaje tortur. Od tego czasu pełna, proaktywna, ciągła zgoda była wymagana od ludzi w próbach medycznych i eksperymentach.

Istniało 10 warunków, w których „lekarze muszą dostosować się podczas przeprowadzania eksperymentów na ludziach”. Obejmują one, że człowiek musi wyrazić „dobrowolną zgodę”. Kodeks stanowi, że zgoda ta musi być bez nadmiernej „siły, oszustwa, oszustwa, przymusu, nadmiernego nacisku lub innej ukrytej formy przymusu lub przymusu”.

Drugim warunkiem jest to, że eksperymenty muszą być dobre dla społeczeństwa, a nie „losowe lub niepotrzebne z natury”. Kodeks stwierdza, że ​​eksperymenty na ludziach muszą opierać się na doświadczeniach na zwierzętach „oraz znajomości historii naturalnej choroby lub innego badanego problemu, aby przewidywane wyniki uzasadniały przeprowadzenie eksperymentu”.

Ponadto nie może być powodu, aby „wierzyć, że nastąpi śmierć lub kalectwo”, chyba że lekarze służą również jako badani. „Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać poziomu określonego humanitarnym znaczeniem problemu, który ma zostać rozwiązany przez eksperyment”.

Dalsze aspekty kodeksu wymagają „właściwego przygotowania” i „odpowiednich udogodnień” dla badanych eksperymentów, administrowania eksperymentami przez „osoby o odpowiednich kwalifikacjach naukowych” oraz prawa podmiotów ludzkich do „wolności doprowadzenia eksperymentu do koniec, jeśli osiągnął stan fizyczny lub psychiczny, w którym kontynuacja eksperymentu wydaje mu się niemożliwa”.

Ostateczna zasada Kodeksu Norymberskiego dotycząca eksperymentów medycznych na ludziach brzmi: „Podczas trwania eksperymentu odpowiedzialny naukowiec musi być przygotowany do zakończenia eksperymentu na każdym etapie, jeśli ma prawdopodobny powód, by sądzić, w dobrej wierze, wymagane od niego wyższe umiejętności i ostrożny osąd, że kontynuacja eksperymentu prawdopodobnie spowoduje obrażenia, niepełnosprawność lub śmierć badanego.

Jednak Światowa Organizacja Zdrowia zdecydowanie zachęca kraje, aby nie wprowadzały zakazów podróży z powodu Omicron, i stwierdziła, że ​​wczesne dane wskazują, że większość przypadków Omicron nie jest poważna. Zostało to potwierdzone przez urzędnika ds. zdrowia w RPA, gdzie odkryto najnowszy wariant. Jednak przy tej okazji większość rządów na świecie nie zwraca uwagi na wytyczne WHO .

Pomysł, że nakazy szczepień lub szczepienia przymusowe mogą być pogwałceniem kodeksów norymberskich, został zakwestionowany przez Lead Stories, który sprawdził wcześniejszą wersję tej historii.

Lead Stories zauważył słusznie, że chociaż wcześniejsza wersja historii twierdziła, że ​​von der Leyen wezwała do złomowania kodeksów norymberskich, nie powiedziała tego wprost. Zamiast tego von der Leyen przedstawiła argument za nieprzymusowymi szczepieniami bez zgody pod groźbą drastycznych ograniczeń swobody przemieszczania się obywateli.

Jednak Lead Stories przyznało, że krytycy przymusowych szczepień pod tego rodzaju surowymi karami w pełni wierzą, że szczepionki przeciw Covid obecnie dostępne na rynku są pod wieloma względami eksperymentalne. Rosnąca presja, z jaką rządy naciskają na nakazy i wymagania dotyczące szczepień, sprawiła, że ​​wielu jest ostrożnych

Lead Stories napisało, że von der Leyen nie wspomniała o kodeksach norymberskich, ale nawet gdyby tak było, kodeks sporządzony po tym, jak ponad 6 milionów ludzi zginęło podczas Holokaustu w masowym ludobójstwie, w którym wielu poddano eksperymentom medycznym bez ich pomocy. zgoda „nigdy nie została przyjęta jako prawo przez żaden naród”, co oznacza, że ​​naruszenie tych warunków nie stanowi naruszenia prawa.

Piszą, że „nie było dowodów” na to, by von der Leyen mówiła o kodeksie norymberskim. Kiedy jednak przywódca zaczyna mówić o egzekwowaniu procedur medycznych na populacji bez jej zgody, trudno nie dostrzec porównania.

To nie pierwszy raz, kiedy Lead Stories podjęło problem z porównaniem szczepień przymusowych z naruszeniami Kodeksu Norymberskiego. W lipcu napisali, że Kodeks Norymberski nie może mieć zastosowania w przypadkach przymusowych szczepień lub nakazów szczepień, ponieważ Kodeks „jest zbiorem zasad, które wyrosły z procesów norymberskich pod koniec II wojny światowej” i „odnosi się do eksperymentów na ludziach”. , niezatwierdzone szczepionki.”

Pojawiają się również kwestie nadmiernego zaangażowania rządu w legalność narzucania obywatelom procedur medycznych bez ich zgody lub ograniczania ich przemieszczania się do czasu ich wykonania.

Trzy główne szczepionki oferowane w USA, produkowane przez firmy Pfizer/BioNTech, Moderna i J&J, otrzymały zezwolenie na zastosowanie awaryjne wydane przez Urząd ds. Żywności i Leków przed uzyskaniem pełnego zezwolenia. Firma Pfizer otrzymała pełne zezwolenie w sierpniu 2021 r., a zezwolenie na użycie awaryjne zostało przyznane do stosowania u dzieci, które są najmniej zagrożone Covid, w październiku 2021 r.

https://thepostmillennial.com/eu-chief-nuremberg-code

958
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *