Od 20 października, przepustka Covid i szczepienia zostaną zniesione na całym terytorium UE

DYSTRYBUJCIE KAŻDEMU, kto nie chce być “zaszczepiony”.
Od 20.10.2021 r. wszystkie szczepionki nie będą już uzasadnione: sprawdzone informacje.
Unia Europejska zatwierdziła

(https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/fr/ip_21_3299)

5 terapii, które będą dostępne we wszystkich szpitalach w państwach członkowskich w leczeniu Covida.
Terapie te zostały zatwierdzone dekretem Rady Europejskiej (Parlamentu Europejskiego) i będą obowiązywać od 1/10, a więc będą rozprowadzane stopniowo około 20/10.


Szczepionki zostały zatwierdzone na zasadzie “tymczasowego eksperymentu”.
Ale ponieważ dekret będzie zobowiązywał do przepisywania tych 5 nowych leków, użycie szczepionki przestanie być stosowane. Rozumiemy więc, dlaczego wszystkie państwa powiedziały “między wrześniem konieczne jest, aby…”.
Oni już wszystko wiedzieli. Musicie mieć cierpliwość. Nie akceptujcie żadnego szantażu. Bądźcie cierpliwi.
Teraz, gdy iwermektyna została ponownie zatwierdzona, nie ma potrzeby stosowania szczepionki. Wspaniała wiadomość.
Instytut Pasteura uznaje skuteczność iwermektyny.
Jedno spożycie może zlikwidować cały materiał genetyczny SARS covid-19 u niektórych ludzi.
Czytajcie i dzielcie się dobrze.
Dobra wiadomość: Ivermektyna jest teraz naukowo uznana za skuteczny lek w profilaktyce i leczeniu Covid-19 przez naukowców z Instytutu Pasteura we Francji.
Wyniki ich badań zostały opublikowane w czasopiśmie EMBO Molecular Medicine 12 lipca 2021 roku, a więc niedawno.
Analiza wyników innych badań opublikowanych w American Journal of Therapeutics zdecydowanie wzywa, z dowodami wspierającymi, do pomostowania wytycznych agencji zdrowia i włączenia Ivermektyny jako standardu opieki.
Rząd Macrona wiedział o tym … Bądźcie zdrowi i nie wahajcie się pocieszać ludzi, którzy nie chcą się zaszczepić

https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/ https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/

Co do szczepionki. Nie wiem, czy czytasz po francusku, ale od 20 października na całym terytorium UE zostanie zniesiona przepustka Covid i szczepienia.
Dekret Komisji Europejskiej udostępnia pięć skutecznych leków, a o szczepionkach mówi się, że były “eksperymentalne i tymczasowe”.

ZURICH – Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleciła w środę stosowanie generycznego leku przeciwpasożytniczego iwermektyny u pacjentów z COVID-19, z wyjątkiem badań klinicznych, z powodu braku danych wykazujących jego korzyści.

Zalecenie jest zgodne z ostrzeżeniem Europejskiej Agencji Leków z zeszłego tygodnia przed tym lekiem. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zaleciła również, aby nie stosować go w przypadku COVID-19.

W maju zeszłego roku urzędnicy w boliwijskim mieście Trynidad rozpoczęli kampanię rozdawania darmowych dawek iwermektyny w celu zwalczania koronawirusa, chociaż ministerstwo zdrowia tego południowoamerykańskiego kraju zauważyło brak dowodów na to jako leczenie.

Tabletki Ivermectin zostały zatwierdzone do leczenia niektórych inwazji robaków i do użytku weterynaryjnego u zwierząt w przypadku pasożytów. Merck, producent iwermektyny, powiedział również, że jego analiza nie potwierdza bezpieczeństwa i skuteczności leku w przypadku COVID-19.

„Dotyczy to pacjentów z COVID-19 o dowolnym nasileniu choroby” – powiedziała dziennikarzom zalecenia WHO Janet Diaz, czołowy przedstawiciel WHO ds. opieki klinicznej, mówiąc, że „oparto się na bardzo niskiej pewności dowodów”, że iwermektyna pomaga.

Przegląd WHO został oparty na badaniu 16 badań iwermektyny z udziałem 2400 osób, w tym porównujących ją z hydroksychlorochiną, starszym lekiem na malarię, który został zdyskredytowany jako leczenie COVID-19. Odbyło się bardzo niewiele kontrolowanych placebo badań iwermektyny.

„Z pewnością potrzebujemy więcej danych, aby podejmować świadome decyzje” – powiedział Bram Rochwerg, profesor nadzwyczajny na kanadyjskim Uniwersytecie McMaster i współprzewodniczący panelu WHO, który dokonał przeglądu iwermektyny.

Powiedział, że dostępne dane są skąpe i prawdopodobnie oparte na przypadku, chociaż powiedział, że „wysokiej jakości, godne zaufania próby” są nadal zasłużone.

„Zaobserwowaliśmy wzrost działań niepożądanych u pacjentów losowo przydzielonych do iwermektyny” – powiedział, powołując się na rozstrój żołądkowo-jelitowy i bóle głowy.

Powiedział, że na całym świecie zarejestrowanych jest 66 prób iwermektyny z 60 000 uczestników, więc może pojawić się więcej danych na temat jej wpływu na pandemię.

„Walczymy z nadużywaniem niesprawdzonych terapii – zwłaszcza niektórych z tych przerobionych leków – w różnych częściach świata bez dowodów na skuteczność” – powiedział Diaz. „Może być więcej szkody niż dobra”. 

Komisja opracuje portfolio co najmniej 10 potencjalnych terapii COVID-19 do października, opierając się na pracach niedawno utworzonej grupy ekspertów ds. wariantów COVID-19. Proces wyboru będzie obiektywny i naukowy, a kryteria wyboru uzgodnione z państwami członkowskimi. Ponieważ różne rodzaje produktów są potrzebne dla różnych populacji pacjentów oraz różnych stadiów i stopni zaawansowania choroby, grupa ekspertów ustali kategorie produktów i wybierze najbardziej obiecujących kandydatów na leczenie dla każdej kategorii na podstawie kryteriów naukowych. 

6841
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *