Genetyczna modyfikacja żywności może być wkrótce wykorzystana do szczepienia ludności.

Zespół naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Riverside bada sposoby przekształcenia waszych bakterii w szczepionki mRNA. Aby zwalczyć “niezdecydowanie szczepionkowe” w populacji, naukowcy ci chcą rozprowadzić białka kolców koronawirusów w całej żywności. Ten eksperyment może zapoczątkować nowy paradygmat szczepień, który da Big Pharmie całkowitą kontrolę nad dostawami żywności, ponieważ zaryzykuje ona genetyczną zmianę żywności, aby zalać populację większą ilością białek kolczastych.

Czy to jest powód, dla którego inwestor GMO/szczepionek Bill Gates wykupuje ziemię uprawną w całych Stanach Zjednoczonych? Czy wszystkie obecne szczepionki i setki przyszłych eksperymentów szczepionkowych będą przeprowadzane za pośrednictwem dostaw żywności?

Przyszłość bio-wojny i eksperymentów na ludziach będzie prawdopodobnie przeprowadzana za pośrednictwem dostaw żywności i reklamowana jako bezpieczna. Poprzez zmianę cytoplazmy roślin jadalnych, naukowcy mają nadzieję wprowadzić do żywności toksyny z obcych białek kolców. Te szczepionki naukowcy już eksperymentują na sałacie i szpinaku, aby opracować nowy gatunek zieleni, który może szczepić ludzi częściej i w mniej inwazyjny sposób. Te nowe designerskie zieleniny mogą być również uprawiane w domu. Naukowcy pracują nad sposobem ilościowego określenia właściwej dawki białka kolca na roślinę, jednocześnie demonstrując, że roślina może replikować wystarczającą ilość mRNA, aby przewyższyć obecną podaż szczepionek.

“Idealnie byłoby, gdyby jedna roślina produkowała wystarczającą ilość mRNA do zaszczepienia jednej osoby,” Juan Pablo Giraldo, główny badacz i profesor nadzwyczajny na Wydziale Botaniki i Nauk o Roślinach UCR. “Testujemy to podejście na szpinaku i sałacie i mamy długoterminowe cele, aby ludzie uprawiali je we własnych ogrodach”, dodał. “Rolnicy mogliby również docelowo uprawiać całe pola”.

Giraldo dąży do wykazania, że DNA zawierające szczepionki mRNA może być z powodzeniem zintegrowane z komórkami roślinnymi. Aby tego dokonać, badacze zamierzają zmienić chloroplast komórki roślinnej. Chloroplast pobiera energię słoneczną i przekształca ją w cukier i inne cząsteczki, których roślina potrzebuje do wzrostu. Naukowcy chcą zakłócić ten naturalny proces i nakazać cytoplazmie wytwarzanie białek kolców i innych obcych cząsteczek, które mogą zostać wprowadzone jako antygeny do organizmu człowieka.

Giraldo i jego zespół zademonstrowali już, że chloroplast jest zdolny do ekspresji obcych genów, które nie są częścią naturalnego projektu rośliny. Ta modyfikacja genetyczna została osiągnięta poprzez zamknięcie obcego materiału genetycznego w ochronnej osłonie, a następnie wprowadzenie go do komórek rośliny. Celem jest wprowadzenie tych GMO do ludzi, aby ich system odpornościowy mógł zostać zaprogramowany do zwalczania antygenów i sekwencji wirusów, które naukowcy wcześniej wybrali i zaprojektowali.

Czy nadchodzi nowy paradygmat szczepionek opartych na żywności?

Na UC San Diego Nicole Steinmetz opracowała już nanotechnologie, które mogą dostarczać materiał genetyczny do chloroplastów roślin. Steinmetz majstruje przy nanocząsteczkach wirusów roślinnych i wykorzystuje je do dostarczania obcych genów do komórek roślinnych.

Nie jest to jedyny eksperyment z jadalnymi szczepionkami, który jest obecnie realizowany. Naukowcy z Uniwersytetu w Ottawie od ponad roku pracują nad jadalną szczepionką na koronawirusy.

W szpitalu w Ottawie testowany jest już pierwszy prototyp. Ta jadalna szczepionka wyraża antygeny wirusowe wewnątrz roślin sałaty i szpinaku. Ich celem jest dostarczenie białek kolców do organizmu ludzkiego bez zmiany syntezy białek w ludzkich komórkach. Obecnie dostarczane szczepionki muszą być przechowywane w lodówce w bardzo niskich temperaturach. Jeśli te badania wykażą, że białka kolców mogą być dostarczane do organizmu w całej żywności, obecne szczepionki mogą zostać wycofane na rzecz nowego paradygmatu szczepień opartych na żywności. Ten eksperyment mógłby na zawsze zmienić zaopatrzenie w żywność, zamieniając zdrową, leczniczą żywność w place zabaw do walki biologicznej, które globaliści mogą wykorzystać do eksploatacji rasy ludzkiej.

https://www.globalresearch.ca/now-vaccine-pushing-scientists-want-turn-groceries-mrna-vaccines/5756623

1026
ZRODLO ARTYKULU