UFO w Warszawie i powiecie Płockim

Przedstawiam państwu relacje pana Tomasza, który dokonał obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego dwukrotnie. Pierwsza obserwacja to obiekt w kształcie cygara nad parkiem Skaryszewskim w Warszawie, a drugim razem obiekt przypominał bączek kręcący się wokół własnej osi, który mienił się różnymi kolorami nad jeziorem Zdworskim  w miejscowości Zdwórz, w powiecie Płockim.

Relację otrzymałem na e-mail 22 czerwca 2020 r. 

Treść maila : 

” Dzień dobry


Chciałbym się podzielić moją obserwacją UFO. To było w miejscowości Zdwórz nad jeziorem Zdworskim. W roku 1996 albo 1995. Leżeliśmy na plaży razem ze znajomymi w oczekiwaniu na letnie perseidy. Godzina ok 23. Nagle pojawił się obiekt na niebie, który lecąc z zachodu na wschód zmieniał kolory. Wyglądało to jakby bączek kręcił się wokół własnej osi. Kolory zielone, czerwone, niebieskie, żółte migające. Myśleliśmy że może to jakiś satelita ale nagle to zatrzymało się na niebie. Potem z bardzo dużą szybkością przeleciało przez pół nieba na zachód, pokręciło się, potem przez pół nieba na północ. Znów postój. Następnie to był błysk i duża kreska na niebie w stronę wschodnią. Zniknęło za horyzontem. Wszyscy ok 20 osób to widziało. Byliśmy w szoku. Wiedzieliśmy że to musiało być UFO.

Wcześniej widziałem ufo ok roku 1986 w Warszawie wysoko nad parkiem Skaryszewskim. Obieg w kształcie cygara zatrzymujący się w locie i znikający nagle na niebie.

Pozdrawiam

Tomasz A***** ” ( nazwisko wygwiazdkowane przez autora )

Jeśli ktoś z państwa był obserwatorem niezidentyfikowanego obiektu latającego lub innego Nieznanego zjawiska i chciałby się tym podzielić to proszę pisać do e-mail : ponury1@poczta.onet.eu lub znaleźć mnie na facebooku . Na życzenie zapewniam anonimowość.

 Piotr Gadaj

  • opisany przypadek jest autentyczny, pochodzi z archiwów Piotra Gadaj – badacza zjawisk paranormalnych
1486
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *