Czy starzy bogowie powracają, aby wypełnić swój plan?

Istnieją dowody na to, że Ziemia znajduje się w złożonym konflikcie czasowym różnych grup obcych próbujących kontrolować ziemską oś czasu. Może się to zdarzyć zarówno z przeszłości, jak iz przyszłości.

Zakłada się, że nasza rzeczywistość, oprócz niezliczonych równoległych rzeczywistości, podzieliła się na kilka różnych głównych linii czasu, które zadecydują o przyszłości ludzkości i naszej ziemi. W tym raporcie Franka Schwede możesz przeczytać, jaką rolę odegrał w tym Jezus Chrystus i jakie odniesienia można znaleźć w Biblii

Od dawna donoszono z wielu stron, że w to wydarzenie zaangażowane są różne cywilizacje pozaziemskie – zarówno pozytywne, jak i negatywne. Wielu obserwatorów zdaje się jednak umknąć fakt, że walka o wyzwolenie ziemi toczy się od tysięcy lat, a dokładniej od dobrych 26 tysięcy lat – w tym roku weszliśmy w ostatnią fazę ( kończy 26 000-letni cykl i czas odradzają się: tak się dzieje na ziemi ).

Ze względu na postęp techniczny, cywilizacje pozaziemskie od dawna miały okazję odwiedzać swoje statki kosmiczne różne epoki historyczne i miejsca na Ziemi, aby interweniować w przyszłe wydarzenia na Ziemi w sposób pozytywny lub negatywny. Istnieją nawet przesłanki wskazujące na to, że wrak UFO w Roswell również pochodzi z przyszłości.

Przez co najmniej trzy lata w pobliżu Słońca obserwowano całe morskie formacje statków kosmicznych, najwyraźniej obserwując sytuację na Ziemi. Można się tylko domyślać, co dokładnie tam się dzieje, ale istnieją przesłanki, że aktywność UFO na Ziemi znacznie wzrosła w tym roku.

Potwierdza to Michael Müller, łowca UFO z Wirtembergii. Müller raz po raz relacjonował takie obserwacje na Facebooku. Zaledwie kilka dni temu otrzymał dwa nagrania wideo od znajomego z Landstuhl w Nadrenii-Palatynacie, bardzo blisko amerykańskiej bazy lotniczej Ramstein.

Żywy ruch UFO obserwowano tam od tygodni. Ponadto w okolicy można usłyszeć potężne odgłosy podziemia i wybuchów. Na wideo, które otrzymał Michael Müller, widać świecące kule i lśniący na niebiesko statek w kształcie cygara.

Twórca wideo twierdzi, że przed obserwacją miała kontakt telepatyczny z załogą, o których mówią, że pochodzą z Syrii. Co się tu obecnie dzieje, czy te działania są prawdopodobnie związane z nadchodzącą transformacją 21 grudnia?

Michael Müller pisze do naszego zespołu redakcyjnego: „Moje konta na FB zostały arbitralnie dezaktywowane lub usunięte przez FB bez wcześniejszego powiadomienia… W tej chwili jestem na miejscu, w pobliżu bazy lotniczej Ramstein… Pogoda sprzyja obserwacjom z okolicznych wzgórz ale złe, więc stamtąd widać niewielką aktywność. Uderzające są jednak zamorskie kontenery w okolicznych lasach bazy lotniczej, które tam były zaparkowane … ”

Podróż z niepewnym wynikiem

Wielu krytycznych obserwatorów od początku roku było przekonanych, że chaos, którego doświadczamy tu od ponad pół roku, jest bezpośrednio związany z nieuchronnym punktem zwrotnym.

Oznaczałoby to więc, że dla całej ludzkości jest to teraz wszystko albo nic, pytanie, czy skończymy w piekle, czy w raju. Rzeczywiście, nie jest to łatwa podróż, w której obecnie jesteśmy. Podróż, której wynik jest obecnie niepewny – nawet jeśli z duchowego punktu widzenia często mówi się, że na końcu wszystko będzie dobrze – ale czy tak jest naprawdę?

Aby móc odpowiedzieć na to pytanie, powinniśmy przede wszystkim wyjaśnić, że teraz naprawdę nie jest czas, aby położyć ręce na kolanach lub skubać torebkę popcornu, bo przecież powinniśmy wiedzieć, kto jest w czyich rękach cały nasz los naprawdę leży – a mianowicie w dużej mierze w naszym własnym ( dlaczego Matka Ziemia jest liceum wszechświata, ludzkość niedługo zdaje egzamin mistrzowski i zmiana może nastąpić przez nas! )

Nawet jeśli decydenci polityczni lubią udawać, że mają ostatnie słowo, musimy teraz powoli zdawać sobie sprawę z faktu, że w ostatecznym rozrachunku do nas, a mianowicie tych, którzy kiedyś sprowadzili życie na ziemię, mają również coś do powiedzenia miliony lat temu.

I może to oni również od tamtego czasu tak utrudniają nam życie, zakładając, że Ziemia jest prawdopodobnie kością niezgody dla kosmicznych cywilizacji, które postrzegają ten gatunek jedynie jako stado owiec.

Ale kim są szare wzniesienia, o których nadal tak naprawdę nic nie wiemy, o których od lat słyszeliśmy i czytaliśmy w alternatywnych mediach, ale których nawet nie możemy sobie wyobrazić, ponieważ nie są namacalne dla racjonalnego umysłu ?

Nawet jeśli polityka i nauki szkolne nadal chcą uczynić nas wiarygodnymi, że kosmici istnieją tylko w mózgach szalonych ludzi, a więc tak naprawdę nie istnieją, powinniśmy teraz stopniowo zacząć zdawać sobie sprawę z faktu, że obca obecność istniała od początku historii Ziemi istnieje, ponieważ jest częścią wszechświatowego stworzenia, co oznacza, że ​​życie podobne do Ziemi nie tylko możliwe, ale faktycznie istnieje na innych planetach.

Wściekli i dobroduszni bogowie ze starych mitów i legend są tak naprawdę naszymi twórcami, tą pozaziemską cywilizacją, która kieruje losem na ziemi od milionów lat, a teraz w końcu powróci na ziemię po 26000 lat, jak w przesłaniu od Majów oznacza ponowną interwencję w historię matki ziemi – jakkolwiek może się to skończyć. Jezus Chrystus również obiecał wrócić na ziemię. Czy to nadeszło teraz?

Czy gwiazda betlejemska była statkiem kosmicznym?

Istnieją doniesienia, które mówią, że Jezus przyszedł na ziemię 2000 lat temu z misją manifestacji doczesnych wpływów, które mają doprowadzić do biblijnego czasu końca, do którego najwyraźniej dotarliśmy ( Dziwne objawienia dotyczące pseudo „demaskatora „Corey Goode (filmy) ).

Według wielu astrologów „Wielka Koniunkcja” 21 grudnia jest bardzo ważnym kamieniem milowym, ponieważ Saturn i Pluton spotkają się w tym dniu, tak jak przy narodzinach Jezusa Chrystusa. Nie chcę już tutaj mówić o zbiegach okoliczności.

Wielu badaczy UFO jest teraz przekonanych, że istnieje nawet bezpośredni związek między Jezusem, zjawiskiem UFO i podróżami w czasie. Wiele informacji pokazuje, że Jezus odgrywa centralną rolę dla co najmniej dwóch pozaziemskich grup: Skandynawów z Plejad, którzy twierdzą, że był jednym z nich, oraz małych szarych, którzy twierdzą, że stworzyli Jezusa.

Czy to tylko twierdzenie nie do obrony, świeca dymna, która ma nas odciągnąć od ścieżki prawdy – czy są jakieś dowody na poparcie tej teorii?

Najpierw spójrzmy na Gwiazdę Betlejemską, od której w pewnym sensie wszystko się zaczęło. Są badacze, którzy uważają, że gwiazda była w rzeczywistości UFO, które świeciło jasno na niebie, za którym podążali trzej mędrcy ze Wschodu, odwiedzając miejsce narodzin małego Jezusa.

Gwiazda Betlejemska została już przepowiedziana w Starym Testamencie. Białoruski filolog i antykwariusz Wiaczesław Zajcew, który w latach 60. intensywnie badał zjawisko UFO, również uważał, że gwiazda jest w rzeczywistości statkiem kosmicznym.

W artykule Zaytsev, Visitors from Outer Space w magazynie Sputnik z 1968 r. , Zajcew wskazał, że odniesienia do obiektów pozaziemskich w locie można znaleźć w wielu starożytnych pismach, a także w średniowiecznych freskach związanych z Jezusem.

Czy Gwiazda Betlejemska rzeczywiście była statkiem kosmicznym? Nowy Testament został po raz pierwszy przetłumaczony z łaciny na język rosyjski w XV wieku. W starej wersji, podobnie jak w Ewangelii Mateusza, można przeczytać, że gwiazdę betlejemską można było obserwować w wielu krajach Wschodu.

Kiedyś podobno pojawiało się na niebie tak jasno w nocy, jak zwykle tylko słońce. Zajcew wierzył nawet, że mały Jezus zstąpił z tej gwiazdy. Więc w końcu statek kosmiczny? W tym kontekście badacz UFO zwrócił uwagę, że gwiazda na wielu starych przedstawieniach znacznie różni się od ilustracji kościoła.

W oryginale obiekt miał podobno skrzydła orła, ze znacznie dłuższymi promieniami i podobno był kontrolowany przez anioły. Mówi się, że na krótko przed tym wydarzeniem Józefowi ukazał się anioł, który poprosił go, aby uciekł do Egiptu z Maryją i małym Jezusem aż do śmierci króla Heroda ( świadomość i odpowiedź Schumanna: czego się spodziewać, gdy się obudzimy? ).

Zajcew i wielu innych jego kolegów jest przekonanych, że tak naprawdę jest to prawdziwe wydarzenie, że Jezus rzeczywiście przyszedł na ziemię jako wysłannik pozaziemskiej federacji. A już na pewno nie bez powodu. Mówi się również, że Jezus doniósł później swoim uczniom, że zstąpił z nieba.

Podobnie jak wielu badaczy UFO, Amerykanka Linda Moulton Howe również zajmowała się dziełem Jezusa. W ramach swoich badań na ten temat trafiła m.in. na brazylijskiego Urandira Oliveirę z Corguinho.

Oliveira twierdzi, że przez całe życie był w kontakcie z pozaziemskimi cywilizacjami – głównie ze Skandynawami, którzy porwali go ponad pięć razy.

Mówi się, że ostatnie porwanie miało miejsce w 2002 roku. Nordycy pokazali Oliveirze holograficzny film, na którym można było zobaczyć, że Jezus był częścią zespołu naukowców, którzy byli bardzo zaniepokojeni stanem Ziemi, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Ziemia również jest cały układ słoneczny znajduje się w nienaturalnym zakrzywieniu czasu, na który składa się niekończący się cykl zniszczenia.

Czy Jezus pochodził z innej galaktyki?

Urandir Oliveira mówi, że Jezus podróżował w czasie z innymi naukowcami, że on i inni naukowcy starali się wprowadzić Ziemię na linię czasu, która jest pozytywna dla całej ludzkości. Według Oliveiry Jezus przyszedł na ziemię z innej części galaktyki i podobno był liderem zespołu naukowców.

Według słów Oliveiry, zespół ten cofnął się 2000 lat wstecz, aby zmienić linię czasu Ziemi, tak aby 2000 lat później mogło zostać wywołane bardzo specyficzne wydarzenie.

Jezus wiedział, że ludzkość od początku była uwięziona w matrycy ucisku i niewoli. Wynika to również z „Pierwszej Apokalipsy Jakuba”, w której Jezus poucza swojego brata Jakuba o wszystkich niewygodnych faktach i ujawnia, że ​​nasz świat jest stale strzeżony przez demony, tak zwane archonty, które prowadzą dusze między światem materialnym a światem. Blokowanie zaświatów, w wyniku czego dusze są uwięzione w wiecznym cyklu cierpienia.

Czy Nordycy mogli być prawdziwymi twórcami gatunku ludzkiego, a Jezus faktycznie jednym z nich? Często wspomina się o Skandynawii, zwłaszcza we współczesnych scenariuszach. Możliwe jednak, że są to cywilizacja, która kiedyś miała zupełnie inną nazwę.

Wielu świadków twierdzi, że w niedawnej przeszłości wielokrotnie spotykało się ze Skandynawami. Między innymi amerykańska Donna Butts z Kansas, która twierdzi, że została kilkakrotnie porwana i wiele opublikowała na ten temat w Internecie oraz w książce.

Butts mówi, że Nordycy powiedzieli jej, że zostawili w Biblii wiele ukrytych wiadomości, które można było odszyfrować i zrozumieć dopiero w dniach ostatnich. Dosłownie Butts mówi:

„Musimy patrzeć na Biblię ze zrozumieniem zaawansowanej inteligencji. Nazywa się to zaszyfrowaną wiadomością, która zostanie zrozumiana dopiero w ciągu ostatnich kilku dni (…) Zawiera zakodowaną wiadomość, której nie będzie można zrozumieć, aż nadejdą dni ostatnie.

Możliwe, że ostatnie kilka dni faktycznie się zaczęło i wkrótce dojdziemy do punktu, w którym zrozumiemy tajemnicze przesłania Biblii. Ale wydaje się, że pisarze Biblii znali Plejady, jeśli sami nie byli autorami. W końcu Plejady są często wymieniane z nazwy.

Na przykład Job 9,9 – występuje w tłumaczeniu jako siedem gwiazd lub w Amos 5,8, a także w Job 38,31, gdzie jest napisane: „Czy możesz zawiązać więź siedmiu gwiazd lub poluzować kajdany Oriona”.

Jest to również interesujące i warte rozważenia, że ​​znanych jest 88 konstelacji, ale w Biblii pojawiają się tylko trzy. Oprócz Plejad, Oriona i Wielkiego Psa, których główną gwiazdą jest Syriusz.

Jedną rzeczą powinno być teraz to, że bogowie rzeczywiście istnieją, ponieważ byli istotami pozaziemskimi, a zatem Biblia ma boskie i pozaziemskie pochodzenie. Innym faktem, o którym powinniśmy być świadomi, jest to, że w przeszłości było nie tylko pozytywnych, ale także wielu negatywnych bogów, którzy nie byli dobrzy dla ziemi i jej człowieczeństwa.

Jeśli przyjmiemy, że nadal istnieje negatywna grupa bogów, bez względu na to, jak ich nazywamy, którzy chcą wprowadzić swój plan przejęcia władzy nad ziemią za pomocą sztucznej inteligencji w dającej się przewidzieć przyszłości, być może pewnego dnia jako Aby użyć tej podstawy, aby umożliwić siłom satanistycznym całkowite zniszczenie boskiego porządku we wszechświecie, wtedy jest rzeczywiście oczywiste, że teraz jest najwyższy czas, aby działać.

Więc ci bogowie zakończyli teraz swoje dzieło, które ponad 26 000 lat temu zaczęli dalej optymalizować gatunek ludzki, tak aby pewnego pięknego dnia mogli połączyć się ze sztuczną inteligencją.

Załóżmy teraz, że Jezus faktycznie był wysłannikiem Plejad; 2000 lat temu najwyraźniej byli już w stanie, z pomocą technologii podróży w czasie, nie tylko patrzeć w przyszłość, ale także podróżować w nią, aby interweniować w pewne procesy rozwojowe. które są skierowane przeciwko stworzeniu, a więc przeciwko boskiemu porządkowi.

Koniec ludzkości ?

Obejmuje to, a przede wszystkim, żniwo dusz w celu stworzenia sztucznych dusz, które potrzebują negatywnych sił do stworzenia transhumanistycznych ciał. Jest to głęboko sprzeczne z boskim stworzeniem.

Innym faktem jest to, że jesteśmy na skraju całkowitego zniewolenia ludzkiej duszy, co jest zasadniczo związane z ekspansją Sztucznej Inteligencji i że obecnie robi się wszystko, aby ludzie uznali, że są ludźmi. W pewnym sensie noszenie maski to pierwszy krok.

Drugie miejsce to zniszczenie duszy przez dystans społeczny, ponieważ bliskość społeczna jest niezbędna – nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt i roślin. Oznacza to, że naturalna dusza jest niszczona, aby zastąpić ją sztuczną i dającą się kontrolować. To rzeczywiście byłby koniec ludzkości.

To, czego obecnie doświadczamy, to tak naprawdę ostatnie dni starego porządku świata i, moim zdaniem, wiele wskazuje na to, że chodzi o czasy ostateczne już ogłoszone w Biblii

Jeśli weźmiemy pod uwagę liczne obserwacje lekkich statków w pobliżu Słońca w związku z dużą liczbą działań UFO w określonych rejonach Ziemi, można bardzo łatwo dojść do wniosku, że moglibyśmy uzyskać pomoc – ale tylko w pewnym stopniu.

Nie oznacza to, że niektóre stowarzyszenia pozaziemskich federacji wylądują na swoich statkach przed Kancelarią lub Białym Domem, aby aresztować skorumpowanych urzędników państwowych. Musimy to zrobić sami ( wielkie oszustwo! Były izraelski reżyser kosmiczny twierdzi, że jest już kontakt z kosmitami ).

Wielu wizjonerów i proroków, takich jak Christin von Valdres, widziało mroczne czasy zbliżające się do ludzkości. Widziała powrót Jezusa przed III wojną światową, co rzeczywiście daje nam nadzieję. Valdres napisał: „Widziałem czas tuż przed przyjściem Jezusa i wybuchem III wojny światowej”.

Edward Korkowski, podobnie jak wielu innych widzących, widział przesunięcie się bieguna do przodu i pozorny spadek gwiazdy. W Apokalipsie przemówienie Jezusa na końcu czasów również mówi o upadku gwiazd. To mówi:

„Ale wkrótce po ucisku tamtych dni słońce zaćmiewa się, księżyc nie świeci, gwiazdy spadną z nieba, a moce nieba zostaną wstrząśnięte.

I wtedy na niebie pojawi się znak Syna Człowieczego, a wtedy wszystkie rodzaje ziemi uderzą się w piersi i ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

Edward Korkowski dostrzegł w swojej wizji przyszłości jeszcze więcej, niż tylko przesunięcie bieguna, a mianowicie czas po tym, który powinien być świetny, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Korkowski napisał:

„Ziemska ludzkość stanie się kosmiczną ludzkością. Częściowo poprzez widoczne wydarzenia nad ziemią, ale głównie poprzez oficjalne nawiązanie kontaktu z wysoce pokojowo rozwiniętymi kosmicznymi sąsiadami … “

Cokolwiek dzieje się z ziemią i ludzkością w tych szalonych czasach, nie dzieje się to przez przypadek. A Corona jest częścią tego planu i ma podwójną funkcję. Ciemne siły używają wirusa, aby powstrzymać ludzkość przed przebudzeniem, ale boski plan zakłada, że ​​ludzie zwrócą się do siebie, zbadają swoje poprzednie życie od podstaw, aby rozpoznać, że system, w którym żyją jest wielką iluzją.

Ale ta wewnętrzna kontemplacja staje się możliwa tylko w takich czasach jak te.

Ponieważ: aby móc rozpocząć nowe życie, trzeba najpierw uznać, że stare życie, które dotychczas prowadziliśmy, było ślepą uliczką. Dopiero wtedy jesteście gotowi zejść ze starej ścieżki. Cokolwiek się dzieje …

Bądź czujny!

https://www.pravda-tv.com/2020/12/die-schlacht-um-planet-erde-und-die-offenbarung-kehren-die-alten-goetter-zurueck-um-ihren-plan- zu-vollenden /? fbclid = IwAR1L1yEt-spa0NN3Y7DS_gEMJJpzrSM6sTTlgQMYm1S_R6Xf9Td4AROUVNc

4655
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *