ROSJA: NIESAMOWICIE MOCNE SŁOWA NA TEMAT PANDEMI

André Ilnitsky, doradca rosyjskiego ministra obrony Siergieja Choïgou: COVID to projekt globalistów.
16 grudnia Rada Federacji zorganizowała „okrągły stół” Komisji Tymczasowej Rady Federacji ds. Ochrony Suwerenności Państwa i Zapobiegania Ingerencjom w Sprawach Wewnętrznych Rosji (Prezydent – Andrey Klimov ) na temat „ Zagraniczne próby wykorzystania przestrzeni poradzieckiej / obcej bliskiej do destabilizacji systemu politycznego Rosji ”.
W posiedzeniu „okrągłego stołu” uczestniczyli senatorowie – członkowie Komisji Tymczasowej Rady Federacji Elena Afanasyeva, Aleksandr Vaynberg, Margarita Pavlova, Vladimir Poletayev, członek Prezydium Rady Polityki Zagranicznej i Obronnej oraz pułkownik Służby Wywiadu Zagranicznego Andriej Bezrukow, członek Izby Publicznej Federacji Rosyjskiej Maria Butina, premier Ukrainy w latach 2010-2014 Nikolay Azarov, przewodniczący Komisji Stałej Izby Reprezentantów Zgromadzenia Narodowego Białoruś Andrey Savinykh, wiceprezes organizacji pozarządowej „ Belaya Rus ” Aleksandr Shatko, prezes bułgarskiej partii „ Odnowa Ojczyzny „(Utworzony na podstawie ruchu narodowego” Russophiles „) Nikolay Malinov, dyrektor komunikacji” Rossija Siegodnia „Piotr Lidov-Petrovsky i inni.
Ale to przemówienie doradcy Serge’a Shoigu, naukowca, publicysty, członka Rady Polityki Zagranicznej i Obronnej André Ilnitsky’ego, odbiło się największym echem.
„ Zrównoważenie gospodarki i systemów zdrowotnych państw narodowych to główne zadanie projektu koronawirusa. Przeprowadzono go pomyślnie ”- powiedział doradca rosyjskiego ministra obrony Andriej Ilnicki.
Zachodnie koncerny postrzegają koronawirusa jako swój własny projekt, powiedział Ilnitsky. Zadanie polega na tym, aby wywrzeć duży wpływ na państwa na całym świecie i całkowicie zmienić życie ludzi poprzez surowe ograniczenia antykoronawirusowe.
Andriej Ilnicki w swoim raporcie wskazał na próby wywierania presji na nasz kraj i inne kraje świata, które zdecydowały się zachować swoją suwerenność. Mówił m.in. o znanym zamkniętym forum w Davos, na którym dyskutowano o realizacji planu globalistów. Otwarcie ogłoszono, że pandemia koronawirusa powinna stać się narzędziem „globalnego resetu” i nikt nie powinien wracać do swojego starego życia.
Demokrację trzeba budować na całym świecie – oczywiście w formie, która przemawia do organizatorów projektu. A ci, którzy chcą zachować państwa narodowe, powinni zostać pozbawieni korzyści: „ Nie pozwolimy na powrót świata sprzed koronawirusa, zadamy politykom pytania …” A kim jesteśmy? Międzynarodowe korporacje. Będą pytać o środki odstraszające, z których wynika, że ​​„ to nie covid jest zagrożeniem, ale środki, które są podejmowane na świecie ” – wyjaśnił Ilnitsky.
Przypomniał sobie formułę walki wirusa w wojnie biologicznej. Głównym wskaźnikiem wirusa w biologicznym ataku wroga jest zjadliwość, czyli zdolność do infekowania ludzkiego ciała. Tezy przedstawione przez Ilnitsky’ego zawarte są w książce Klausa Schwaba „ Covid-19: The Great Reset ”. Trzeba powiedzieć, że Schwab zorganizował Forum w Davos. W swojej książce nawołuje do świata rządzonego przez biznes.
” A na tym świecie nie będzie miejsca dla państw narodowych. Już ich tam nie będzie. Cytat: „Jeśli rozwinie się demokracja i globalizacja, nie będzie miejsca dla państwa narodowego”. Oczywiście w pierwszej kolejności nie będzie miejsca dla suwerennej Rosji. Projekt Covid zasiał strach w ludziach, zburzył administrację Donalda Trumpa, podburzył państwa narodowe, nadwyrężył systemy opieki zdrowotnej… Spełnił swoje zadanie. Nawiasem mówiąc, formuła walki z wirusem, a dziś nie jest znana … To nie jest wirus zabójczy. Głównym wskaźnikiem wirusa jest zjadliwość, musi zaburzać równowagę systemów zdrowotnych wroga. A potem uruchamiane są zabójcze wirusy. To tylko informacja … Aby dalej rozmontowywać stary świat, globaliści potrzebują platform. „
W szczególności platformy te powinny być „zieloną agendą”, digitalizacją i różnego rodzaju symulatorami ideologicznymi – od LGBT po BLM, które „ wejdą ” do państw narodowych i zakorzenią się.
Ekspert podkreślił zagrożenie, jakie stwarzają korporacje ponadnarodowe w stosunku do niepodległych państw. Ilnitsky wezwał deputowanych i senatorów Rady Federacji do odrzucenia projektów, które mogą zawierać potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Rosji.

LINK

3335
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *