Emilcin najwazniejsza manifestacja ufo

W 1978 r w Polsce były dwie manifestacje gości z kosmosu- Emilcin i Golin Pan Henryk Marciniak, który ok. godz. 13 jechał motocyklem do lasu na grzyby.

Twierdził, że zobaczył szarego koloru obiekt przypominający kształtem i wielkością barakowóz. Stał on na ziemi na czterech dość wysokich podporach. Widział też dwie istoty, znacznie różniące się od ludzi. Uścisnęły mu rękę. Według jego relacji miały ok. 140 cm wzrostu, ciemne kombinezony ściśle przylegające do ciała, twarze i ręce zielone, a oczy większe od ludzkich i ułożone skośnie, zewnętrznymi końcami zwrócone ku górze. Ponoć porozumiewały się za pomocą dźwięków

Zapraszamy na specjalne wydanie LIVESTREAM z pokładu okrętu Nautilus. Minęło właśnie 45 lat od Bliskiego Spotkania III Stopnia w Emilcinie. 10 maja 1978 roku rolnik Jan Wolski przeżył spotkanie z niezwykłymi istotami z pojazdu UFO, które przeszło do historii. Warto odpowiedzieć na kilka pytań o tej historii.

przypominających płytę gramofonową. Istoty zainteresowane były motocyklem oraz grzybami, które mężczyzna miał w koszyku. Potem wróciły na statek, który odleciał bez wydawania dźwięku.

Historie spotkań z UFO stały się w 1978 r. głośne.

REKONSTRUKCJA

901
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *